سه شنبه 3 بهمن 1396

نقش سازمان اسناد و کتابخانه ملی در هویت پایدار

دکتر غلامرضا فدایی یادداشت جدید خود را با عنوان « اسناد، رمزی برای هویت پایدار با تأکید بر نقش سازمان اسناد و کتابخانه ملی» در گروه نخبگان خبرآنلاین منتشر کرده است.

ترامپ چگونه همه قوانین شناخته‌شده نظام بین‌الملل را زیر پا گذاشت؟

خبر وبلاگ - علیرضا اکبری در یادداشت تازه خود را با عنوان « ذبح برجام و حذف‌ایران یا حفظ برجام و‌ حذف‌ آمریکا؟ » منتشر کرده است.

چرا فردگرایی افراطی و روش‌های ریش سفیدی برای اجماع سیاسی جواب نمی‌دهد؟

خبر وبلاگ - دکتر حسام الدین واعظزاده در یادداشت تازه خود در گروه نخبگان خبرآنلاین موضوع « غیبت احزاب سیاسی و فردگرایی افراطی » را تشریح کرده است.

 • تحلیلی از وضعیت انصارالله پس از مرگ علی عبدالله صالح

  خبر وبلاگ - دکتر نصرالله تاجیک، کارشناس ارشد مسائل بین الملل در یادداشتی در خبرآنلاین مرگ علی عبدالله صالح را تحلیل کرد.

 • با انبوه گدایان در شهر چه کنیم؟

  خبر وبلاگ - دکتر مجید ابهری، رفتارشناس در آخرین یادداشت خود در گروه نخبگان خبرآنلاین به وضعیت حضور و گسترش گدایان در شهرهای بزرگ پرداخته است.

 • ایران کشور افراد است، نه سیستم‌ها

  خبر وبلاگ - دکتر محمود سریع القلم، محقق و استاد دانشگاه یادداشت تازه ای با عنوان «چرا احساس بی‌ثباتی می‌کنیم؟» منتشر کرده است.

 • ماندن در کتابداری قدیم و غفلت از نظام اطلاع‌رسانی جدید

  خبر وبلاگ - دکتر رسول جعفریان در مطلب تازه خود در گروه نخبگان خبرآنلاین نوشته است: کتابداری قدیم یعنی کتابداری بدون کامپیوتر، فقط می توانست در چینش کتابها و با اِعمال نظر کتابدار، گزینشی و مرتب باشد. تمام سیستم های کتابداری رایج از دیویی تا کنگره، برای این بود که بتواند به مراجعه کننده، درست سرویس بدهد و او مطلوبش را در میان صدهها هزار بلکه میلیونها بیابد. اما دایره این کار محدود بود تا اینجا تحول بزرگی رخ داد.

آخرین مطالب
یادداشت
نویسندگان
نمایش بر اساس:
x