شنبه 30 دی 1396

فیلم | برهوت فزاینده در زاینده‌رود؛ پایان رویاهای نصف‌جهان

زاینده‌رود این‌روزها اوضاع خوشی ندارد؛ خاک، تنها کالای قابل عرضه رودی است که درکتاب‌های جغرافیا وجه تسمیه‌ اسمش را به دلیل زاینده ‌بودنش از بستر این رود ازسرچشمه تا مصب خوانده‌اند.

فیلم | یک سال گذشت؛ پلاسکو هنوز جواز ساخت ندارد!

فیلم - علیرضا تهرانی، یکی از اعضای شورای پلاسکو گفت: عمده مشکلاتی که ما داریم بحث احیای ساختمان پلاسکو است که آقای سعیدی‌کیا گفتند دو ساله پلاسکو را می‌سازیم؛ یک سال از حرف ایشان گذشته و هنوز جواز ساخت پلاسکو صادر نشده است! یک روز می‌گویند ۲۹‌ام کلنگ می‌زنیم و شروع می‌کنیم، یک روز می‌گویند کلنگ‌زنی نمادین است و حالا حالاها پلاسکو ساخته نمی‌شود. اینها افکار عمومی را مسخره می‌کنند؟

فیلم | پدیده صفر - استقلال صفر | سومین تساوی پیاپی آبی‌ها؛ شفر از سهمیه دور شد

فیلم - استقلال تهران در بازی خارج از خانه به تساوی برابر پدیده مشهد دست یافت.در جریان دیدارهای هفته بیستم لیگ برتر از ساعت ۱۵ دو تیم پدیده مشهد و استقلال تهران برابر هم قرار گرفتند. پدیده مشهد که تا رده سوم جدول هم پیش رفته بود اکنون در رده دهم جای دارد و شاگردان وینفرد شفر کار سختی برابر آنها خواهند داشت. استقلال با ترکیب متفاوتی به این دیدار پا گذاشته و شفر قصد دارد با پیروزی مقابل پدیده در بین تیم‌‌های بالای جدول باقی بماند.دقیقه ۸۷: امید ابراهیمی مهم ترین موقعیت استقلال، ضربه پنالتی را از دست داد و جلالی راد به بهترین شکل ممکن دروازه پدیده را نجات داد.

آخرین مطالب
x