جمعه 26 آبان 1396

فیلم | رهبرانقلاب: جوان‌ها را وادار کنیم به کتاب‌خوانی | توصیه به معرفی کتاب‌ها در نماز جمعه‌

رهبر معظم انقلاب در باب سبک زندگی و عادات و روش‌های خوب زندگی فرمودند: ما مردم را، جوان ها را وادار کنیم به کتاب‌خوانی. کتاب خواندن خیلی مهم است؛ کتاب خوب را هم معرّفی کنید. حتّی بنده تصوّر می کنم -حالا البتّه این را باید آقایانی که مسئول هستند، جوانبش را بررسی کنند- و فکر می کنم خوب است که محل های نماز جمعه، مرکز نمایش کتاب‌های خوب و کتاب‌های روز و کتاب‌های مطلوب باشد؛

فیلم | حضور جمعی از هنرمندان سینما در مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه

فیلم - به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، جمعی از سینماگران کشور روز چهارشنبه 24 آبان با حضور در استان کرمانشاه به بازدید از خانواده‌های زلزله‌زده و مناطق تخریب شده این استان پرداختند.

فیلم | کتک‌زدن زلزله‌زدگان توسط مامور پلیس! | واکنش سخنگوی ناجا چه بود؟

فیلم - سردار سعید منتظر المهدی، سخنگوی ناجا در رابطه با انتشار فیلم برخورد ناصواب یکی از ماموران ناظر بر توزیع اجناس به زلزله زدگان گفت: گرچه در وقوع رفتار و برخورد تند و توام با خشونت افراد، عوامل زیادی به ویژه رفتار حاضرین در صحنه، سهم و نقش زیادی دارند اما پلیس هیچ نوع رفتار غیرمتعارف و ناپسندی را بر نمی‌تابد و لاجرم با عوامل مسبب ومولدآن برخورد انضباطی و قانونی می‌شود. در این مورد خاص نیز فردخاطی احضار و موردتذکر و تنبیه انضباطی قرار می‌گیرد.

آخرین مطالب
x