شنبه 28 مرداد 1396

فیلم | روایت‌های شنیده نشده از زندگی دکتر مصدق در تبعیدگاه

قلعه احمدآباد مصدق که محل تبعید دکتر محمد مصدق و همچنین آرامگاه ابدی او است چند سالی است که به روی بازدیدکنندگان بسته است. نخست وزیر پیشین ایران 10 سال و 7 ماه در این قلعه به صورت تبعیدی زندگی کرد و به دلیل سرطان دهان درگذشت. او در حالی که وصیت کرده بود در گورستان ابن بابویه به خاک سپرده شود اما با ممانعت رژیم پهلوی روبرو شد و به صورت امانی در اتاق پذیرایی این قلعه به خاک سپرده شد. ویدیوی زیر گپ و گفت خبرنگار خبرآنلاین با اهالی احمدآباد مصدق به ویژه ابوالفتح تک روستا است که چندین سال آشپز خدمه محمد مصدق بوده است.

فیلم | صحبت از تمام ممنوعه‌ها به بهانه مخالفت با وزیر پیشنهادی فرهنگ!

فیلم - قاسم میرزایی نیکو در مخالفت با وزیر پیشنهادی فرهنگ در صحن علنی مجلس گفت: آقای صالحی «ربنا»ی استاد شجریان پیشکش، شما یکبار برای همیشه تکلیف ما را با نسبت حلال‌ها و حرام ها به ویژه در عرصه هنر موسیقی مشخص کنید. حصر خالق مجسمه مادر و همراهش پیشکش، اما وزارت فرهنگ کی می خواهد سرنوشت تئاترهای ما را مشخص کند؟ ما حمایت از کیارستمی‌ها و حمایت و تبریک به فرهادی را نخواستیم!

فیلم | آخوندی: جلوی شهرفروشی را گرفتم | من به مسکن مهر بی‌مهری نکردم

فیلم - جلسه بررسی صلاحیت آخوندی گزینه پیشنهادی وزارت راه و شهرسازی امروز شنبه در صحن علنی مجلس انجام شد. گزیده ای از صحبت های موافقان، مخالفان و وزیر پیشنهادی راه را در ویدئوی زیر ببینید.

آخرین مطالب
x