چهارشنبه 4 مرداد 1396

روحانی: مطمئناً به تحریم‌های جدید آمریکا پاسخ خواهیم داد

رییس‌ جمهور با تاکید بر اینکه در برابر حرکت جدید کنگره آمریکا حتماً پاسخ لازم را خواهیم داد ، از واشنگتن خواست با احترام به حقوق ملت ایران، از تجربه ۴۰ سال خصومت خود درس بگیرد.

واعظی: رئیس‌جمهور بدهکار مردم است نه جریانات سیاسی

دولت - عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه گفت: آقای روحانی به مشی و گفتمان اعتدال باور دارد و صدای همه کسانی که در حمایت از او به صحنه آمدند را شنیده است.

جزئیاتی‌جدید از دیدار روحانی با فرماندهان‌سپاه/ سردارغیب‌پرور:جلسه اعتراضی نبود/ به دولت کمک می‌کنیم

نظامی - رییس سازمان بسیج مستضعفین درباره دیدار اخیر فرماندهان سپاه با روحانی گفت: جلسه با رییس جمهوری در یک جو صمیمی و برادرانه برگزار شد،این همگرایی‌ها و انسجام‌ها خیلی مهم است.

 • کنعانی‌مقدم: ان‌شاءالله هدف نواصولگرایی حذف روحانیت نباشد

  احزاب و شخصیت‌ها - یک عضو جمنا می‌گوید: اگر در تفکر و اندیشه اصولگرایی شائبه ایجاد کنیم و دنبال این باشیم که طرح نو در اندازیم، اولین اقدامش حذف روحانیت از جریان اصولگرایی خواهد بود.

 • دومینوی استعفای ائمه‌جمعه به کجا ختم می‌شود 31 نظر

  احزاب و شخصیت‌ها - ائمه جمعه ها معمولا از یک ثبات جایگاه برخوردارند اما اینکه در روزهای اخیر دو امام جمعه همزمان استعفا دادند، نزد افکارعمومی و نخبگان این شائبه را به وجود آورد که این استعفا‎ها با عقبه سیاسی بوده یا ....؟

 • سلیمی‌نمین: پای نظام در میان باشد، دولت‌وسپاه هم‌صدا هستند

  احزاب و شخصیت‌ها - سلیمی‌نمین می‌گوید: دو جریان در داخل کشور به شدت دنبال ایجاد اختلاف بین دولت و سپاه هستند. یکی آن جریانی که به شدت دلش برای بیگانه می‌تپد و دیگری جریانی که هنر چشمگیری دارد تا با ایجاد بلوا و جنگ روانی در جامعه خود را بازسازی و مطرح کند.

 • نوبخت: دولت برای افشای حقایق اسنادی را منتشر خواهد کرد 26 نظر

  دولت - سخنگوی دولت به منتقدان تغییر واحد پولی، پاسخی واقع‌گرایانه داد و گفت: مردم با تومان زندگی می‌کنند اما عده‌ای می‌گویند ما رد می‌کنیم! خب رد کنید وضع مردم همین است که می‌بینید.

 • وحدت دولت و نیروهای مسلح،منجر به امنیت و پیشرفت می‌شود

  احزاب و شخصیت‌ها - مشاور وزیر امور خارجه گفت: قطعا حفظ امنیت و آرامش در داخل کشور به سادگی مهیا نمی شود و نیازمند یک وحدت است که نشست رییس جمهور با فرماندهان سپاه نشان می دهد وحدت در کشور، در راستای منافع ملی وجود دارد.

 • اینفوگرافیک | همه وزرای کابینه یازدهم

  عکس - بعد از انتخابات ریاست جمهوری یازدهم، حجت‌الاسلام حسن روحانی در روز تحلیف وزیران پیشنهادی خود را به مجلس معرفی کرد. از 18 وزیر پیشنهادی 15 نفر موفق به اخذ رأی اعتماد شدند اما آموزش و پرورش، وزارت علوم و ورزش و جوانان 3 وزارتخانه‌ای بودند که مدیریت شان در ابتدای دوره جدید ریاست جمهوری با سرپرست انجام شد و تا پایان دولت یازدهم به همراه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دو وزیر را تجربه کردند.

 • بیادی:قالیباف،قربانی شد/نامزدی رئیسی از سر حسادت بود

  احزاب و شخصیت‌ها - دو ماه از برگزاری دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری می‌گذرد و حالا این اصولگرایان هستند که در این فاصله به نقد درون جبهه‌ای خود رو آورده‌اند؛ نقد به نوع عملکردشان و مروری بر دلایل شکست‌های اخیرشان.

 • دیدارروحانی و فرماندهان‌سپاه، آب‌پاکی روی‌دست‌ اختلاف‌افکنان

  مجلس - مشاور رئیس مجلس گفت: جلسه دیدار رییس‌جمهور و فرماندهان سپاه ابتکار بسیار خوبی بود و از رئیس جمهور هم باید تشکر کرد که با‌ رویی گشاده نسبت به ذخایر نظام برخورد کردند.

 • امیری: رئیس‌جمهور برای معرفی هر وزیر استدلال و دلیل دارد

  دولت - معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: آقای رئیس‌جمهور برای معرفی هر کدام از وزرای پیشنهادی استدلال و دلیل دارد. هر وزیر پیشنهادی هم به لحاظ فردی و هم در جمع کابینه مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

 • با آقازاده‌های اصلاح‌طلب و اصولگرا آشنا شوید

  احزاب و شخصیت‌ها - «حاشیه‌های پررنگ تر از متن» این اتفاقی است که همچون یک «سیاه چاله‌» نه تنها مسئولان و مردان سیاست را بلکه فرزندان آنها را هم به سمت خود می‌کشد.

 • مرعشی: اصلاح‌طلبان گزینه‌ای بهتر از روحانی نداشتند

  احزاب و شخصیت‌ها - حسین مرعشی می‌گوید شاید اگر احمدی نژاد کاندیدا نشده بود و قرار نبود که او ردصلاحیت شود، شورای نگهبان دست به کار خطرناکی می‌زد و شاید اگر می‌دانستند که روحانی این مقدار رای دارد کار دیگری می‌کرد.

 • بازی متفاوت اصولگرایان و اصلاح‌طلبان با «آرای خاکستری»

  احزاب و شخصیت‌ها - نتیجه انتخابات ریاست جمهوری گویی تلنگری سنگین به راست‌گرایان بوده است، تلنگری که آنها را به صرافت انداخته که تا فاصله باقی‌مانده تا انتخابات مجلس یازدهم و ریاست جمهوری سیزدهم تمام انرژی خود را صرف جذب کردن آرای خاکستری به سمت خود کند.

آخرین مطالب