سه شنبه 28 شهریور 1396

آیت‌الله جنتی: می‌خواهند اسرائیل جدیدی در منطقه به‌وجود آورند

رئیس مجلس خبرگان گفت: باید مراقب باشیم که نیروهای انقلابی دفع نشده و نیروهای ضد انقلابی جذب نشوند.

روحانی: ضرر خروج از برجام صددرصد متوجه آمریکاست

دولت - رییس‌جمهور خروج از توافق برجام ، یا مقابله کردن و یا تضعیف آن را به معنای تضعیف جامعه بین‌المللی، دیپلماسی و مذاکره و تضعیف سازمان ملل و شورای امنیت دانست.

سروری: سن تصمیم‌گیران در جریانات سیاسی بالا رفته است

احزاب و شخصیت‌ها - دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی، گفت: جوانگرایی بدون شایسته‌سالاری و بر مبنای رانت‌بازی، آقازادگی و ژن خوب موجب عدم تقسیم فرصت‌های برابر اجتماعی می‌شود، در نتیجه وضعیت بدتر از وضعیت فعلی خواهد شد.

 • روحانی تاکنون از تریبون سازمان ملل چه گفته است؟

  دولت - حسن روحانی در دولت یازدهم چهار مرتبه برای شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل به نیویورک سفر کرد؛ محور صحبت‌های او تأکید بر روش‌های دیپلماتیک برای حل بحران‌های بین المللی با الگوگیری از تجربه ایران و اجماع جهانی در مبارزه با خشونت، افراطی‌گری و تروریسم بود.

 • عطریانفر: پایان ائتلاف اصلاحات-اعتدال نظر شخصی عارف است

  احزاب و شخصیت‌ها - عضو حزب کارگزاران سازندگی سخن عارف درباره ائتلاف سال 98 مجلس را اظهار نظر شخصی می داند.

 • روایت بطحایی از تذکر به نهادهای تحت امر رهبری

  احزاب و شخصیت‌ها - شاید کسی باورش نشود که فارغ‌التحصیل رشته فلسفه دانشگاه تهران در سال ۴۷ که دانشجوی ممتاز منتخب سیستم سلطنتی پهلوی بود، امروز با پیشوند «آیت‎الله» معرفی شود!

 • حسینی: «دولتِ سایه» جلیلی به نمایندگی از اصولگرایان نیست

  احزاب و شخصیت‌ها - عضو شورای مرکزی جمنا می گوید: در جلسات هیئت رئیسه و شورای مرکزی جبهه مردمی بحثی در باره دولت سایه مطرح نشده است.

 • لاریجانی: مسئولان آمریکایی دچار عقب‌افتادگی شده‌اند

  مجلس - رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت و مجلس عراق با برگزاری همه‌پرسی در اقلیم کردستان مخالف هستند، گفت: دشمنان مردم عراق یک روز به این کشور تروریست می‌فرستند و روز دیگر به دنبال تجزیه آن هستند که این اقدامات به زیان مردم است.

 • استمرار سیاست حمایت جریان اصلاحات از دولت روحانی

  احزاب و شخصیت‌ها - یک فعال سیاسی اصلاح طلب می گوید میزان حمایت یا نقد جریان اصلاح طلب به دولت به عملکرد آن بستگی دارد.

 • با وزرای کابینهٔ سایه جلیلی آشنا شوید 39 نظر

  احزاب و شخصیت‌ها - با کنار رفتن احمدی‌نژاد او نیز مجبور شد تن به کوچ اجباری دهد اما از همان زمان عزمش را برای برداشتن گامی بلندتر جزم کرد؛ برای همین سال 92 نام سعید جلیلی در میان شش کاندیدای ریاست جمهوری به چشم خورد؛ اما بخت با او یار نبود و ریاست جمهوری حسن روحانی او را یک گام به عقب نشاند.

 • دردسرهای ساکنان صندلی «۸۵» و «۱۶۹» مجلس

  مجلس - هرچند حواشی در مجلس به ویژه در روزهای شلوغ آن کم نیست اما معمولا چند صندلی بیشتر در کانون توجهات قرار می‌گیرد، مثلا در مجلس نهم صندلی محمدرضا باهنر و ابوترابی فرد بیشتر مورد توجه بود و در مجلس دهم این توجهات به سمت صندلی مسعود پزشکیان و علی مطهری به عنوان نواب رئیس معطوف شده است.

 • دهقان: موضوع انتخابات از شورای‌نگهبان و دولت کاملاً جدا شود

  مجلس - عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس تاکید دارد: کشور نیازمند یک تحول جدی در عرصه‌های مختلف قانون‌گذاری، اجرایی، قضایی و برخی نهادهای حاکمیتی است.

 • نواب:دخالت‌روحانیت‌درانتخابات‌راقبول ندارم/ نفوذمان کم‌نشده

  احزاب و شخصیت‌ها - نواب، عضو سابق جامعه روحانیت مبارز می‌گوید: زنده و مرده روحانیت خود را وقف مبارزه با افراطی‌گری، خرافه‌گرایی و مداح‌بازی کرده است. طبق آمار این قشر جوانان که در جلسات این‌گونه مداحان شرکت می‌کنند، تقریبا با کمال معذرت شانس مدیریتی در آینده ندارند.

 • ۶۰ میلیارد دلار صدور حکم اخذ غرامت از آمریکا

  احزاب و شخصیت‌ها - الان 60 میلیارد دلار علیه آمریکایی‌ها حکم اخذ غرامت داریم و از ادعای 51 میلیارد دلاری آنها برای اخذ غرامت از ایران جلو افتاده‎ایم. این از مهمترین دستاوردهای معاونت حقوقی دولت یازدهم در دوره الهام امین‎زاده است.

آخرین مطالب
x