دوشنبه 2 اسفند 1395

اعتماد به نفس آقای هفتخمی!

مجری برنامه هفت که قبل از اختتامیه جشنواره فجر اتهامات عجیبی را متوجه جشنواره و هیات داوران کرده بود بعد از اختتامیه و اعطای جوایز اصلی به فیلم مورد علاقه اش، نه تنها درباره ادعاهای غلط خود عذرخواهی نکرد بلکه بازهم بر مواضع خود اصرار کرد و گفت در جشنواره امسال بدترین داوری را شاهد بودیم!

لیلا و مریلا سوار بر سیمرغ!

کاریکاتور - برای نخستین بار لیلا حاتمی و مریلا زارعی به طور مشترک سیمرغ بهترین بازیگر نقش زن جشنواره فیلم فجر را برای دو فیلم «رگ خواب» و «زیر سقف دودی» دریافت کردند!

چه می‌کنه این آقای ترامپ!

کاریکاتور - یک سناتور دموکرات: مساله سلامت روانی رئیس‌جمهوری آمریکا نگرانی‌هایی را در میان همکاران جمهوری‌خواه او ایجاد کرده است...

 • با این شبکه‌های مبتذل چه کنیم؟

  کاریکاتور - یک مقام قضائی: در هر هفته بین 15 تا 20 هزار شبکه ضداخلاقی را می‌بندیم ولی باز هم از جای دیگر سر در می‌آورند.

 • بازیگری که سیمرغ‌هایش جوجه داد!

  کاریکاتور - محسن تنابنده که برای بازی در فیلم «فراری» سیمرغ بهترین بازیکر نقش اول مرد را دریافت کرد، بعد از دریافت جایزه اش گفت: بالاخره دو تا سیمرغ قبلی‌ام جوجه داد!

 • سانسور جدید در سینما!

  کاریکاتور - سخنگوی وزارت کشور: با توجه به آثار منفی نمایش استعمال دخانیات در فیلمهای سینمایی، مقرر شد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نسبت به حذف تصاویر مذکور در زمان اکران عمومی این فیلم ها اقدام کند.

 • حالا بدون هاله نور چه کنیم؟!

  طنز - هالهء نور تو در راه، هدایتگر ماست/ بی حضور تو در این ظلمت شب ها چه کنیم؟/ چه کسی جز تو کند باب، دکل خواری را؟!/ نگرانیم که بی علم تو حالا چه کنیم؟

 • نخست وزیر رو این‌طوری سرکار گذاشتن!

  کاریکاتور - نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صیونیستی پس از معطلی پشت در دفتر کار نخست‌وزیر انگلستان مجبور به ورود به دفتر بدون حضور «ترزا می» شد.

 • شاهکار کلنگی دولت پاکدستان!

  کاریکاتور - 10هزار پروژه عمرانی نیمه کاره در کشور وجود دارد که بالغ بر 500هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد تا تکمیل شود و به بهره برداری برسد که با بودجه متناسب سالیانه، 10سال طول می کشد.

 • هروئین ترامپ رسید!

  کاریکاتور - بعد از آنکه برخی سیاسیون و مردم، خواستار معاینه روانی ترامپ شدند، پلیس بخش «هرناندو» ایالت فلوریدا محموله‌ مواد مخدری حاوی پنج هزار و ۵۰۰ بسته هروئین با برند "دونالد ترامپ" کشف کرد.

 • مشکل عجیب یک چهارم ایرانی‌ها!

  کاریکاتور - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ‌۲۳.۴ درصد از افراد ۱۵ تا ۶۴ سال در طیفی از ناامنی روانی قرار دارند...

 • ما شیفتگان ِپشت میزیم!

  طنز - ما را چه که حین باد و باران/ بیچاره شوند جمله یاران/ ما شیفتگان ِ پشت میزیم/ ما ناظر هر چه افت و خیزیم...

 • بگم بگم جدید شروع شد!

  کاریکاتور - ترامپ در مراسم آغاز به کار کارکنان کاخ سفید نامه‌ای نشان داد و گفت: این نامه را اوباما فرستاده اما به رسانه‌ها نمی‌گویم در آن چه نوشته است!

 • این هم کلاهبرداری با پروفایل زنانه!

  کاریکاتور - دستگیری کلاهبرداری که با ایجاد صفحه پروفایل در شبکه‌های اجتماعی با شگردهای خاص و معرفی خود با اسم زنانه طعمه‌های خود را به صفحه شخصی کشانده و با ترغیب به برقراری رابطه اقدام به دریافت شارژ می‌کرد و بالغ بر 100 میلیون تومان به جیب زد.

 • اعجوبه دوران، عباس جدیدی!

  طنز - چون زاویه گم شد مفتون افق شد/ از زاویه سازان، عباس جدیدی/ شاخ بُز نَر را با دست چپ خود/ بشکسته چه آسان، عباس جدیدی...