+ A - سه شنبه 2 آبان 1391 - 21:39:00 چاپ
امتیاز به مطلب 0 نفر

دستگیری اعضای باند مواد مخدر و کشف یک کیلو شیشه در زنجان

دیگر خبرها - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان با اشاره به شناسایی و دستگیری سه عضو اصلی یک باند بزرگ مواد مخدر گفت: از این باند نزدیک به یک کیلو ماده مخدر شیشه کشف شد.

به گزارش خبرآنلاین و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرگرد" مختار شیر محمدی " در توضیح این خبر افزود: ماموران مبارزه با مواد مخدر استان زنجان با انجام کار اطلاعاتی و پلیسی 20 روزه ، از فعالیت یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر شیشه در سطح استان مطلع و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند. رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان اظهار داشت: ماموران با انجام کار اطلاعاتی شبانه روزی موفق شدند اعضای اصلی این باند را شناسایی کنند.
سرگرد " شیر محمدی" گفت : با شناسایی سه عضو اصلی این باند دستور دستگیری آنان صادر و تلاش برای متلاشی نمودن این باند با جدیت پیگری شد. وی با اشاره به شناسایی اعضای این باند اظهار داشت: ماموران در تحقیقات خود دریافتند اعضای این باند بصورت خیلی حرفه ای موادمخدر از نوع شیشه و تریاک را از استان " البرز" تهیه و خریداری و پس از انتقال به شهرستان زنجان و انبار در منزل خود در فرصتی مناسب نسبت به توزیع مواد در بین مشتریان خود اقدام کردند. 
سرگرد " شیر محمدی " تصریح کرد: در این راستا تیم های ویژه اداره اطلاعات و عملیات پلیس مبارزه با مواد با هماهنگی مقام قضایی به منزل متهمان اعزام و هر سه متهم را دستگیر کردند.
این مقام انتظامی در ادامه خاطر نشان کرد : ماموران موفق شدند در بازرسی از منزل متهمان 952 گرم ماده مخدر شیشه ، 22 گرم تریاک ، 38 گرم سوخته تریاک ، دستگاه ترازوی توزین ، مقادیر زیادی آلات و ادوات و بسته بندی موادمخدر و مبلغ پنج میلیون تومان وجه نقد حاصل از فروش موادمخدر کشف کنند.
وی با بیان اینکه از متهمان یک دستگاه خودروی پژو پارس و یک دستگاه موتورسیکلت که در امر تهیه و توزیع مواد مخدر استفاده می کردند توقیف شده است گفت : هچنین در بازرسی از منزل یکی از این متهمان 92 قطعه اسکناس جعلی پنج هزارتومانی به مبلغ 4600هزار تومان کشف شده است.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان در خاتمه با تقدیر و تشکر از همکاری خوب مردم با پلیس در مبارزه با این پدیده شوم گفت : پلیس مبارزه با مواد مخدر در استان تمام توان خود را برای مقابله با این پدیده شوم بکار گرفته است و از این طریق به سوداگران هشدار می دهد که دست از عمل ناصواب و مخرب خود بردارند و مطمئن باشند که در نهایت به دار مجازات سپرده خواهند شد.
301282

کلید واژه ها: مواد مخدر -
ارسال نظر:
  • 0/700
  • قوانین ارسال نظر
نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
Copyright © 2011 khabaronline, All rights reserved