+ A - پنجشنبه 15 فروردین 1392 - 13:30:00 چاپ
امتیاز به مطلب 28 نفر

بهترین گفت و گوی نوروزی سرویس ورزش را شما انتخاب کنید: یک عمر خاطره با ستارگان فوتبال

ورزش > مدیریت ورزش - گفت و گوهای نوروزی خبرآنلاین با ستارگان ورزش ایران،خاطراتی را زنده کرد که حاصل سالها تلاش،غم،حسرت،شادی و پشتکار بوده است.

شروع مصاحبه های نوروزی خبرآنلاین با احسان حدادی.نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک که باز هم انتقاد کرد.انتقاد از بی پولی ها که سر منشا نبود مربی و مشکلات دیگر است.طوری که او را مجبور کرده تا با جای تمرین کردن؛سطل آشغال را شوت کند.مصاحبه های احسان همیشه جذاب بوده و گلایه هایی را در پی اش داشته که ممکن است تبعات جبران ناپذیری را داشته باشد.احسان در پاسخ به ابراز احساسات مردمی که او را در کوچه و خیابان دیده اند گفته است که شرایط فراهم نیست تا او بتواند برای آنها طلا بگیرد.
آقای خاص والیبال نفر بعدی بود که پای مصاحبه عیدانه خبرآنلاین نشست.ولاسکو از تنفرهایش حرف زد که یکی از آنها هوای آلوده تهران بود.پیرمرد بد اخلاق(لقبی که شاگردانش به او داده اند) در این مصاحبه نتوانست علاقه اش به بارسلونای اسپانیا را پنهان کند و آنقدر از فوتبال حرف زد که آدم شک می کرد او مربی فوتبال است یا والیبال.ولاسکو در آستانه نوروز برای والیبال ایران آروزی موفقیت کرد و گفت هرچند که بازی های سختی در پیش است اما ملی پوشان ایران توانایی شکست دادن هر حریفی را دارند.
علی پروین و مصاحبه های همیشه جذابش.او در روز نخست فروردین از خاطرات شمال حرف زد و پرسپولیسی که خسته است! البته نه این پرسپولیس؛پرسپولیسی که خود پروین در آن بازی می کرد و فرزین،پدر دامادش خواننده آن است. به اون می گن آهنگ . همه چی توش داره. اسم همه بچه ها هست و حس خوبی هم می ده. خدابیامرز آهنگ رو واسه تیم دهه 60 خوند. چه تیمی بود اون تیم .سلطان سرخ ها در این گفت و گو خاطراتش را مرور کرد و یک بار دیگر تاکید کرد که در تعطیلات عید،هیچ کجا شمال و شهر رامسر نمی شود.
کاپیتان فوتبال ایران هم یکی دیگر از مهمانان عیدانه خبرآنلاین بود.جواد نکونام متفاوت حرف زد و متفاوت هم انتقاد کرد. سالهایی که پر بوده از غرور،افتخار،شادی و البته ناکامی.نکونام حرف های زیادی در سینه اش داشت که خیلی از آنها را خورد و اجازه نداد که بیرون بریزد.او سعی کرد بیشتر محوریت حرف هایش طوری باشد که کسی ناراحت نشود.جواد در این گفت و گو از مقام والای پدر حرف زد و واژه ای پیدا نکرد تا بتواند پدرش را با آن توصیف کند.
کمتر کسی از نسل جدید است که امیر هاشمی مقدم را بشناسد.پدیده دهه شصت باشگاه استقلال که سالهاست از فوتبال ایران دور است. او که سالهاست برای ادامه تحصیل و گذراندن دوره مربیگری فوتبال به خارج از کشور سفر کرده، گفت که تیم ملی ایران به تغییر و تحولی اساسی نیاز دارد تا دوباره به روزهای اوج خود بازگردد.گفت و گوی خواندنی با هاشمی مقدم این فرصت را به وجود آورد تا فوتبال دوستان،به خصوص استقلالی های نسل جدید ستارگان سالهای نه چندان دور خود را بیشتر بشناسند.
دیگر مصاحبه نوروزی خبرآنلاین با تونی اولیویرا سرمربی پرتغالی تراکتورسازان بود.گفت و گو با مردی متفاوت که حرف های جالبی در مورد فوتبال می زند.حرکات خاصی که او در هنگام بازی های تراکتور در کنار زمین از خودش نشان می دهد هواداران را شیفته خودش کرده است.به عقیده اولیویرا ایران یکی از استثنایی ترین کشورهای جهان است.
روز ششم عید و گفت و با یکی دیگر از چهره هایی که نسل جدید او را به یاد ندارند.عزیز اصلی دروازه بان سال های دور پرسپولیس و تیم ملی.او قبل از مرگ حجازی از او دعوت کرده بود تا به آلمان برود و مراحل درمانی اش را در این کشور ادامه بدهد اما عمر ناصر خان به این دنیا نبود.ستاره دهه چهل فوتبال ایران که گریزی هم به رشته نقاشی زده است می گوید فوتبال ایران به مرضی تبدیل شده که نه می تواند بمیرد و نه می تواند راه برود.
اما یکی از مصاحبه هایی که توجهات زیادی را به خودش جلب کرد گفت و گو با مهدی مهدوی کیا بود.کاپیتان سرخپوشان که پس از برنامه نود(همان برنامه ای که مقابل دوربین های تلویزیونی گریه کرد)به گفت و گو با خبرآنلاین نشست.مهدوی کیا خاطرات بیست و یک سال فوتبال بازی کردنش را با چندین فریم عکس مرور کرد و شاید اگر مصاحبه بیشتر طول می کشید بغض او یک بار دیگر هم می ترکید.مهدی از گلزنی به آمریکا گفت،از ضربه چیپ یحیی در بازی های جام ملت ها و الیته هت تریک به یادماندنی ایمون زاید در دربی حساس استقلال و پرسپولیس.حرف های مهدی در عید نوروز حس خوشایندی را به همه هدیه کرد.
با علی دایی از زمانی که استقلالی بود تا زمانی که به بایرن مونیخ رفت.دایی همیشه چهره بوده است و مصاحبه هایی هم که می کرد،خاص.او در عکس مصاحبه اش با خیرآنلاین هم یک بار دیگر خاص حرف زد و خاص در مورد عکس ها اظهار نظر کرد.آقای گل فوتبال جهان هنوز هم آنقدر حرف درباره فوتبال دارد که بزند که برای عید نوروز های سالهای دیگر کفایت می کند.البته دایی ترجیح داد برخی از حرف ها را به زبان نیاورد و درباره بعضی از عکس ها هم اظهار نظر نکند.در این گفت و گو با او رفتیم به روزهایی که خودش درباره شان می گوید:« تیپ رو نی گاه ؛ سبیل ها رو!...»
دروازه بان سابق تیم ملی!این را خودش اصرار دارد که بیان کند.مهدی رحمتی نفر بعدی بود که به مناسبت عید نوروز با خبرآنلاین گفت و گو کرد.رحمتی شرایطی را فراهم کرد که یک "عکس مصاحبه"متفاوت رقم خورد.او عکس هایی از خود را در اختیار ما قرار داد که بدون شک تا به حال به چشم هیچ هوادار فوتبالی نخورده بود.عکس هایی که خاطرات سید را از روز اول فروردین 62 تا اول فروردین 92 را رقم زده است.دروازه بان استقلال یکی از متفاوت ترین گفت و گوهای نوروزی را با عکس هایی که از خودش رو کرد،رقم زد.
پس از گریه های مهدی مهدوی کیا در برنامه نود نوک تیز پیکان انتقادات به سمت یحیی گل محمدی بود.روزی که برای انجام مصاحبه پیش یحیی رفتیم از او در این مورد هم سوال کردیم ولی سرمربی پرسپولیس چنین واکنشی را نشان داد:«اصلا قبول ندارم،من و مهدی هنوز هم داداشیم.»یحیی گل محمدی هم مثل بقیه ورزشکاران خاطرات دست نخورده ای داشت که برای کسی تعریف نکرده بود.به خصوص آن زمانی که روی کین معروف را از نزدیک دیده است:« بلاژ هی گفت روی کین ، ترسیدم بعد دیدم تا سر بازومه!»

فیروز کریمی به مصاحبه های طنز شهرت دارد.آن چند سالی که از لیگ برتر دور بود دل خیلی ها برای مصاحبه هایی که پس از بازی می کرد تنگ شده بود.سرمربی فعلی پیکان که معروف ترین مصاحبه اش درباره میخ طویله های ورزشگاه مشهد است می گوید با آن میخ طویله ها کاری کرد که باعث شد ورزشگاه های ایران را درست کنند.شاید خیلی ها حرف هایی که فیروز کریمی می زند را طنز محض جلوه بدهند ولی خودش نظر دیگری دارد و می گوید که با این شیوه مشکلات فوتبال ایران رابه گوش همه می رساند.

محمد علی آبادی رییس کمیته ملی المپیک هم حرف هایی خواندنی درباره ورزش داشت.از وزیر ورزش گرفته تا داداکان و مصطفوی و رسول خادم. صحبت درباره روسای برکنار شده هم در محوریت حرف های رییس پیشین سازمان تربیت بدنی بود.علی آبادی که ناکامی های بزرگی را در روزهای ابتدایی شروع در ورزش داشت گفت که قدرت خیلی شیرین است و هر کسی دوست دارد آن را داشته باشد.
هنوز هم می گوید که برای بلاژ مثل یک خون آشام بوده است.خدادا عزیزی که به غزال تیز پای فوتبال ایران شهرت دارد یک بار دیگر با حرف هایی که به زبان آورد حاشیه هایی از فوتبال ایران را روی دایره ریخت.او که معولا حال و حوصله مصاحبه کردن ندارد در گفت و گوی نوروزی با خبرآنلاین همه را از لبه تیغ گذراند.از بلاژویچ گرفته تا فرهاد کاظمی و البته علی پروین.خداداد در خاطراتش با آن دمپایی معروف را هم مرور کرد و گفت:« وا... من هم یادم نیست. می‌گفتند خداداد در کویت با دمپایی آمده به لابی هتل! یا با دمپایی آمده سر تمرین! آقایان با شورت غیرورزشی در راهرو هتل می‌گشتند، چیزی نمی‌دیدند تا ما با دمپایی رفتیم به لابی، رئیس وقت و مربی وقت به ما گیر دادند. در واقع دنبال بهانه بودند.»
گفت و گو با کارلوس کروش سرمربی تیم ملی ایران در کنار سفره هفت سین هم از آن مصاحبه های جالب بود.کروش در این گفت و گو یک توصیه جالب به ایرانی ها کرد و گفت:«تو رو خدا در سفر مراقب رانندگی کردنتان باشید.»سرمربی تیم ملی ایران علاوه بر آرزو کردن بهترین ها برای مردم گفت:« برای مردم ایران بهترین‌ها را آرزو می‌کنم و امیدوارم همیشه و در همه حال در آرامش و سلامتی زندگی کنند، چرا که دو فاکتور آرامش خاطر و سلامتی، مهمترین فاکتورها در زندگی افراد است و آرزوی سالی سرشار از موفقیت برای مردم و کشور ایران دارم. من فکر می‌کنم که جهان در حال گذر از یک مرحله سخت است و کل جهان روزهای سختی را پیش روی خود دارد.»
علیرضا منصوریان و شروع سال نو با پیروزی.او دل مردم ایران را با قهرمانی امیدها در تورنمنت قطر شاد کرد تا بگوید:«غریبانه قهرمان شدیم.»گفت و گوی منصوریان هم با انتقاد همراه بود.انتقاد از اینکه این قهرمانی را غیر از مردم کسی ندید و او نمی داند که آقای سفیر و دوستانش در زمان قهرمانی امیدها کجا بودند:« نمی خواستم کام فوتبالدوستان را تلخ کنم اما حقیقت این است که ما در دوحه واقعا" غریبانه قهرمان شدیم و غریبانه هم برگشتیم.مگر می شود تیم امید ایران به دوحه برود آن هم در آغازین روزهای بهار و سال نو اما هیچ نماینده ای از سفارت کشورمان در قطر به دیدار ما نیاید.واقعا" برای سفارت ایران در قطر متاسفم که زحمت یک دیدار خشک و خالی با این بچه ها را به خود نداد.»

 شما کاربران می توانید نظرات خود را درباره مصاحبه های نوروزی خبرآنلاین در کامنت هایی که زیر این خبر می گذارید بیان کنید.اینکه کدام یکی از مصاحبه های نوروزی حامل گفته های آموزنده،راه حل هایی کلیدی برای فوتبال ایران و بیانگر مشکلات ورزش بوده و توانسته نظر شما را جلب کند.

251 41

نظرات 69
 • دی پنجشنبه 15 فروردین 1392 - 14:34:58
  145 89 پاسخ به این نظر
  فقط جواد و سیدو عشقه
 • ناشناس پنجشنبه 15 فروردین 1392 - 14:35:53
  74 14 پاسخ به این نظر
  مرسی از مصاحبه هاتون
 • حسین پنجشنبه 15 فروردین 1392 - 16:24:09
  132 68 پاسخ به این نظر
  مهدی رحمتی
 • رزیتاcr7 پنجشنبه 15 فروردین 1392 - 16:36:22
  91 46 پاسخ به این نظر
  مصاحبه با سید مهدی رحمتی
 • سعید پنجشنبه 15 فروردین 1392 - 16:53:55
  106 42 پاسخ به این نظر
  مهدی رحمتی
 • سلطان ss پنجشنبه 15 فروردین 1392 - 16:55:07
  68 22 پاسخ به این نظر
  علی دایی خیلی رک حرف زد مخصوصا در مورد آقای خاتمی
 • Masoud Rooney پنجشنبه 15 فروردین 1392 - 16:58:18
  52 95 پاسخ به این نظر
  صد در صد مصاحبه ی مهدوی کیا
 • سايه پنجشنبه 15 فروردین 1392 - 16:58:31
  105 49 پاسخ به این نظر
  سيد مهدي رحمتي
 • ع پنجشنبه 15 فروردین 1392 - 17:02:40
  60 80 پاسخ به این نظر
  مهدی مهدویکیا
 • امین 4 ساله پنجشنبه 15 فروردین 1392 - 17:10:27
  64 19 پاسخ به این نظر
  علی دایی. فقط به خاطر اون بخشی که در مورد یه عکس حرفی نزده بود. حرف نزدنش حرف بود.
 • بدون نام پنجشنبه 15 فروردین 1392 - 17:11:30
  74 39 پاسخ به این نظر
  سید مهدی رحمتیوجواد نکونام
 • بدون نام پنجشنبه 15 فروردین 1392 - 17:11:33
  70 36 پاسخ به این نظر
  سید مهدی رحمتیوجواد نکونام
 • پریا پنجشنبه 15 فروردین 1392 - 17:12:13
  54 73 پاسخ به این نظر
  فقط موشکمون آقا مهدی(بابابچاپ)
 • بدون نام پنجشنبه 15 فروردین 1392 - 17:13:15
  71 39 پاسخ به این نظر
  فقط سید مهدی رحمتی و جواد نکونام
 • بدون نام پنجشنبه 15 فروردین 1392 - 17:13:44
  62 35 پاسخ به این نظر
  سید مهدی رحمتی
 • بدون نام پنجشنبه 15 فروردین 1392 - 17:14:02
  55 37 پاسخ به این نظر
  جواد نکونام
 • علی خوشی پنجشنبه 15 فروردین 1392 - 17:15:52
  45 24 پاسخ به این نظر
  گفتگو با علی منصور رو خیلی دوست داشتم. امیر هاشمی مقدم هم خیلی خوب بود. دستتون درد نکنه.
 • علی پنجشنبه 15 فروردین 1392 - 17:19:24
  61 29 پاسخ به این نظر
  رحمتی با اون عکس های زیبای از کودکی تا اوج...
 • nedass پنجشنبه 15 فروردین 1392 - 17:26:45
  69 29 پاسخ به این نظر
  منصوریان. جوادوسید
 • امیر تاجـــ1ـــــ7ـــــــی پنجشنبه 15 فروردین 1392 - 17:32:04
  87 34 پاسخ به این نظر
  مهدی رحمتی
 • مهرشاد پنجشنبه 15 فروردین 1392 - 17:34:41
  39 55 پاسخ به این نظر
  کیا ی دوست داشتنی
 • امیر پنجشنبه 15 فروردین 1392 - 17:37:03
  37 47 پاسخ به این نظر
  اموزنده اگه میخوای فقط مهدویکیا. خداییش خیلی مرده مصاحبشم خوندم کلی حال کردم. 11سال اروپا بوده اخلاقش با همه فرق میکنه. عشق است کاپیتان کیا
 • احتشام پنجشنبه 15 فروردین 1392 - 17:52:27
  68 41 پاسخ به این نظر
  من چون فقط با تیم ملی حال میکنم، کاپیتان ملی نکو! از خاطرات و مخصوصا عکسهایش لذت بردم. او فقط فوتبالیست نبود بلکه سفیر خوشنام ایران در اسپانیا بود.
 • بدون نام پنجشنبه 15 فروردین 1392 - 17:53:22
  27 16 پاسخ به این نظر
  نکونام و مهدوی کیا
 • بدون نام پنجشنبه 15 فروردین 1392 - 17:55:30
  25 21 پاسخ به این نظر
  منصوریان، مهدوی کیا، نکونام و رحمتی. نکونام محشر بود.
 • بدون نام پنجشنبه 15 فروردین 1392 - 18:05:47
  29 34 پاسخ به این نظر
  بهیچکدام از مصاحبه ها رای نمیدم؛چون از فردوسیپور خواستید تقلید کنید
 • cr7 پنجشنبه 15 فروردین 1392 - 18:07:02
  68 26 پاسخ به این نظر
  مصاحبه با سید مهدی عالی بود!
 • مسعود پنجشنبه 15 فروردین 1392 - 18:16:07
  73 23 پاسخ به این نظر
  1- رحمتی 2- نکونام 3- دایی (فقط بخاطر حرف هایی ک درباره خاتمی زد)
 • بهزاد پنجشنبه 15 فروردین 1392 - 18:30:22
  20 14 پاسخ به این نظر
  علی دایی
 • سعید پنجشنبه 15 فروردین 1392 - 18:30:37
  22 22 پاسخ به این نظر
  علی دایی
 • بدون نام پنجشنبه 15 فروردین 1392 - 18:32:25
  61 15 پاسخ به این نظر
  مصاحبه با مهدي رحمتي..چون طرز مصاحبه اش ايده جالبي بود
 • عاشق موشک پنجشنبه 15 فروردین 1392 - 18:39:51
  20 63 پاسخ به این نظر
  فقط مرد فوتبال مهدی مهدویکیا یا به قول فردوسی پور موشک دوست داشتنی
 • reza پنجشنبه 15 فروردین 1392 - 19:35:07
  23 12 پاسخ به این نظر
  مصاحبه باسيد مهدى رحمتى
 • محمد پنجشنبه 15 فروردین 1392 - 20:16:08
  17 22 پاسخ به این نظر
  فقط علی دایی
 • هستی پنجشنبه 15 فروردین 1392 - 21:04:05
  17 22 پاسخ به این نظر
  مرد مردا فقط علیییییییییییی داییییییییییییییییییییی
 • بدون نام پنجشنبه 15 فروردین 1392 - 21:15:27
  14 22 پاسخ به این نظر
  مهدوی کیا
 • قباد پنجشنبه 15 فروردین 1392 - 21:31:00
  15 19 پاسخ به این نظر
  با سلام مصاحبه باآقای دایی بهترین بود
 • بدون نام پنجشنبه 15 فروردین 1392 - 21:32:14
  16 18 پاسخ به این نظر
  باسلام مصاحبه با آقای دایی بهترین بود
 • ملیکا پنجشنبه 15 فروردین 1392 - 21:43:56
  28 12 پاسخ به این نظر
  مصاحبه با جواد خوب بود دوس داشتم:)
 • بدون نام پنجشنبه 15 فروردین 1392 - 21:54:56
  20 23 پاسخ به این نظر
  مهدوی کیا . رحمتی. دایی
 • شادی پنجشنبه 15 فروردین 1392 - 21:59:55
  26 12 پاسخ به این نظر
  سیدمهدی رحمتی
 • بدون نام پنجشنبه 15 فروردین 1392 - 22:01:44
  1 11 پاسخ به این نظر
  1
 • amir پنجشنبه 15 فروردین 1392 - 22:24:12
  16 24 پاسخ به این نظر
  مهدوی کیا
 • ایرانی پنجشنبه 15 فروردین 1392 - 22:30:50
  30 15 پاسخ به این نظر
  سید مهدی رحمتی عالی بود
 • ali پنجشنبه 15 فروردین 1392 - 22:35:23
  15 25 پاسخ به این نظر
  مهمدی مهدوی کیا عزیز و دوسداشتنی و اسطوره
 • علی پنجشنبه 15 فروردین 1392 - 22:36:07
  17 24 پاسخ به این نظر
  مهدی مهدوی کیا
 • بدون نام جمعه 16 فروردین 1392 - 00:01:58
  22 12 پاسخ به این نظر
  صددرصد مهدى رحمتى و جواد نكونام
 • محمد جمعه 16 فروردین 1392 - 00:32:40
  17 12 پاسخ به این نظر
  سید مهدی رحمتی
 • بدون نام جمعه 16 فروردین 1392 - 00:53:46
  7 9 پاسخ به این نظر
  مصاحبه با ولاسکو
 • میلاد جمعه 16 فروردین 1392 - 01:47:22
  13 12 پاسخ به این نظر
  مهدی رحمتی
 • ماهان جمعه 16 فروردین 1392 - 02:35:44
  19 22 پاسخ به این نظر
  مهدوی کیا و علی دایی
 • پوریاss جمعه 16 فروردین 1392 - 03:45:02
  17 10 پاسخ به این نظر
  رحمتی اسطوره استقلال
 • علیرضا جمعه 16 فروردین 1392 - 03:46:59
  17 10 پاسخ به این نظر
  سید دوست داشتنی و آقا جواد با مرام
 • سام جمعه 16 فروردین 1392 - 04:50:28
  10 8 پاسخ به این نظر
  خداداد عزیزی
 • علیرضا جمعه 16 فروردین 1392 - 05:18:33
  0 31 پاسخ به این نظر
  تونی اولیویرا=عشقم
 • مهران استقلالی جمعه 16 فروردین 1392 - 05:25:45
  19 10 پاسخ به این نظر
  فقط سید مهدی رحمتی و جواد نکونام
 • mano جمعه 16 فروردین 1392 - 08:20:01
  12 2 پاسخ به این نظر
  سید مهدی رحمتی
 • mano جمعه 16 فروردین 1392 - 08:25:26
  14 8 پاسخ به این نظر
  سید مهدی رحمتی
 • alireza جمعه 16 فروردین 1392 - 12:38:13
  11 6 پاسخ به این نظر
  قطعا جواد نکونام کاپیتان تیم ملی
 • کسری جمعه 16 فروردین 1392 - 12:42:20
  12 6 پاسخ به این نظر
  جواد نکونام که قطعا یکی از حرفه ای ترین بازیکنای دهه های اخیره.
 • آرش جمعه 16 فروردین 1392 - 12:45:12
  7 2 پاسخ به این نظر
  مصاحبه با علی دایی خیلی باحال بود و همینطور جواد نکونام
 • بدون نام جمعه 16 فروردین 1392 - 15:45:56
  4 6 پاسخ به این نظر
  مهدوی کیا
 • بدون نام جمعه 16 فروردین 1392 - 16:36:23
  5 4 پاسخ به این نظر
  بايد با احمد عابد زاده نيز مصاحبه ميكرديد ضمنا از مربيان برسبوليس خواسته ميشود تا به امير عابدزاده ميدان بدهند در لىك كه ديكر مطلبي ندارد امثال دهداري ها مايلي كهن ها اين هنر را داشتند و نسل درخشاني را به فوتبال معرفي كردند كل محمدي نيز اين مطلب را انجام دهد
 • abi جمعه 16 فروردین 1392 - 17:11:06
  11 3 پاسخ به این نظر
  سیدمهدی رحمتی
 • ... جمعه 16 فروردین 1392 - 17:47:12
  2 0 پاسخ به این نظر
  سیــــــد مهــــــدی رحمتی
 • بدون نام جمعه 16 فروردین 1392 - 18:27:48
  0 0 پاسخ به این نظر
  فقط مصاحبه با خداداد را خوندم بقیه رو نخوندم
 • نفیسه جمعه 16 فروردین 1392 - 20:06:56
  2 0 پاسخ به این نظر
  مصاحبه با رحمتی و نکونام.رحمتی به خاطر عکسها و صحبت های خوبش،نکو واسه خاطرات و عکس هاس با بازیکنای بزرگ.
 • mori شنبه 17 فروردین 1392 - 06:01:09
  2 0 پاسخ به این نظر
  1.سیدمهدی رحمتی 2.علی دایی 3.جواد نکونام
 • فرهاد شنبه 17 فروردین 1392 - 07:04:38
  4 0 پاسخ به این نظر
  سيد مهدي رحمتي
ارسال نظر:
 • 0/700
 • قوانین ارسال نظر
نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
Copyright © 2011 khabaronline, All rights reserved