+ A - پنجشنبه 16 خرداد 1392 - 21:33:52 چاپ
امتیاز به مطلب 1 نفر

فواید و قواعد آموزش در محیط کار، 3هزار تومان

فرهنگ > کتاب - انتشارات مدیریت صنعتی هفتمین مجموعه کتاب‌های راهنمای جیبی مدیران را به مبحث «آموزش»اختصاص داد.

به گزارش خبرآنلاین، کتاب کاربردی «آموزش» از مجموعه کتاب های جیبی انتشارات HRD است که از معتبرترین کتاب‌ها در سراسر جهان محسوب می شود. کتاب«آموزش» نوشته شان دویل است و توسط هومن اهرامی ترجمه شده است. مترجم در مقدمه این کتاب نوشته است:«مدیریت در عصر حاضر با تب و تاب و تغییرات، بسیار دشوارتر و پیچیده‌تر از گذشته همراه است. امروز به کمک فناوری، دسترسی به اطلاعات آسان‌تر، اما کاربری آن پیچیده‌تر شده است: اطلاعات بیشتر و انتخاب‌های دشوارتر؛ خاصه که دانش مدیریت، باید به مدیران کمک کند تا بتوانند بهترین تصمیم را در کمترین زمان ممکن اتخاذ کنند.»

مدیران و طیف علاقه‌مند به مدیریت و امر آموزش در این کتاب مطالبی‌ درباره«چرا آموزش؟»را از نظر می‌گذرانند، در فصل دوم نویسنده خوانندگان را با تعریف و به‌کارگیری آموزش آشنا می‌سازد. در ادامه انواع آموزش و منابعی برای ارایه آموزش ویژه مخاطبان این کتاب در نظر گرفته شده است.

کتاب «آموزش» مبحث کارگروهی و نگاهی به آینده را درفصول پیایانی کتاب ارایه می کند.

کتاب حاضر با شمارگان دو هزار نسخه از سوی انتشارات سازمان مدیریت صنعتی به بهای سه هزار تومان وارد بازار نشر شده است.

این ناشر همچنین به تازگی «استخدام و حفظ بهترین کارکنان» نوشته علی شیرازی را روانه بازار نشر کرده است.  در معرفی این کتاب می​خوانیم: «​استخدام نیروی کار برتر و حفظ آن چالشی مهم برای همه سازمان‌هاست. محتوای این کتاب عبارت است از: فرایند پنج مرحله‌ای برای استخدام اجتناب از کار زدگی کارکنان و محاسبه میزان ترک سازمان حفظ بهترین کارکنان در شغل، شناسایی و مدیریت عوامل محیط کار و تعیین تاثیرشان در حفظ کارکنان.»

 

6060

کلید واژه ها: معرفی کتاب - بازار کتاب -
ارسال نظر:
  • 0/700
  • قوانین ارسال نظر
نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
Copyright © 2011 khabaronline, All rights reserved