+ A - چهارشنبه 1 آبان 1392 - 20:55:41 چاپ
امتیاز به مطلب 1 نفر

عنکبوت‌های سمی مدرسه‌ای را در انگلیس تعطیل کردند

جامعه > حوادث - واحد مرکزی خبر نوشت:

حمله عنکبوت های سمی سبب شد مسئولان مدرسه ای در گلاسترشر Gloucestershire در جنوب غربی انگلیس روز چهارشنبه مدرسه را تعطیل کنند.

این عنکبوت ها که نخستین بار حدود سال های 1870 از جزایر قناری وارد شدند، در جنوب غربی انگلیس در حال افزایش هستند. از چند هفته گذشته شایعات بسیاری درباره این عنکبوت ها در انگلیس رواج یافته است.
استوارت هاین Stuart Hine از موزه تاریخ طبیعی در گزارشی درباره این موضوع اعلام کرد این عنکبوت ها «‌ روحیه تهاجمی ندارند. »گونه ماده این عنکبوت تهاجمی است اما این موضوع بسیار کم اتفاق می افتد و احتمال هدف نیش زنبور قرار گرفتن بیشتر است. سم آن نیز قوی و خطرناک نیست و از زنبور ضعیف تر است.
اما این موضوع مانع انتشار مقاله های هشدار دهنده درباره هجوم عنکبوت های سمی نشده است.
به نوشته روزنامه ها، مردی براثر حمله این عنکبوت ها « تقریبا یک پای خود را از دست داد » و « 50 عنکبوت به شدت سمی زنی را دنبال کردند » .
دیلی استار نیز در یکی از عنوان های خود اعلام کرد « عنکبوت های قاتل به دختر کوچک من حمله کردند و بیمارستان به ما بی توجهی کرد. »
این در حالی است که جمعیت عنکبوت شناسی انگلیس تبلیغات رسانه ای را درباره عنکبوت ها غیر منطقی و غیر مسئولانه دانست.
مدرسه دین آکادمی Dean Academy در گلاسترشر قرار است پس از آنکه یک گروه متخصص به کمک مواد شیمیایی محل آن را ضدعفونی کردند روز پنجشنبه باز شود.

4949

کلید واژه ها: انگلیس -
ارسال نظر:
  • 0/700
  • قوانین ارسال نظر
نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
Copyright © 2011 khabaronline, All rights reserved