+ A - شنبه 30 آذر 1392 - 15:58:00 چاپ
امتیاز به مطلب 2 نفر

تعقیب و گریز مرگبار قاچاقچیان انسان در نایین

جامعه > حوادث - مهر نوشت:

رئیس پلیس ترافیک شهری پلیس راهور جزئیات تعقیب و گریز مرگبار قاچاقچیان انسان در شهرستان نایین و تصادف مرگبار اتباع غیرمجاز را تشریح کرد.

سرهنگ محسن مهرایی گفت: ساعت 3:30 بامداد بیست و یکم آذرماه تصادف 4 خودروی پژو، زانتیا، پراید و مینی بوس در ورودی شهرستان نایین به پلیس اطلاع داده شد. با حضور ماموران مشخص شد در این تصادف 15 نفر کشته و 6 نفر نیز زخمی شدند.
وی ادامه داد: در بررسیهای اولیه مشخص شد این تصادف به علت حرکت خلاف جهت پژو و زانتیا رخ داده است.

رئیس پلیس ترافیک شهری افزود: در بررسی ها مشخص شد مینی بوس حامل ورزشکاران کرمانی بود که به سمت تهران در حرکت بود با پژو 405 نیز که در مسیر مخالف در حال حرکت بود و به علت از دست دادن کنترل پس از برخورد با رفیوژ کنار جاده در مسیر مینی بوس قرار گرفته بود تصادف کرده است. همزمان نیز زانتیا در مسیر مخالف با پراید شاخ به شاخ می شوند که در اثر این برخوردها، پژو 405 آتش می گیرد.

به گفته مهرایی، تمام سرنشینان پژو شامل 11 نفر از اتباع افغانه غیرمجاز به همراه راننده در آتش سوختند ضمن اینکه راننده مینی بوس یکی از سرنشینان و راننده پراید نیز در این حادثه جانشان را از دست دادند. این در حالی بود که یک نوجوان 14 ساله افغان از این حادثه به طور معجزه آسایی نجات پیدا کرد.

وی با اشاره به اینکه پس از وقوع این حادثه تیم ویژه کارشناسی به محل حادثه اعزام شد، تاکید کرد: پس از انجام تحقیقات مشخص شد راننده پژو این افاغنه را به مقصد شهریار سوار خودرو کرده بود که راننده زانتیا که او نیز از قاچاقچیان انسان بود برای دزدیدن این افراد اقدام به تعقیب پژو می کند که پس از تعقیب و گریز، پژو را متوقف می کند و به راننده این خودرو حمله می کند اما راننده پژو موفق می شود از محل متواری شده و در خلاف جهت حرکت کند.

به گفته رئیس پلیس ترافیک شهری پرونده این تصادف توسط مرجع قضایی در شهرستان نایین در حال رسیدگی است.

47282

نظرات 2
 • یاشار شنبه 30 آذر 1392 - 16:29:20
  45 6 پاسخ به این نظر
  شوخی می کنین ؟! یعنی یه زانتیا نمی تونه پژو 405 رو با 11 تا سرنیشن بگیره ؟ تعقیب و گریز ؟!
 • علی شنبه 30 آذر 1392 - 19:50:10
  48 1 پاسخ به این نظر
  ادم یادتگزاس میافته عجب داستانی
ارسال نظر:
 • 0/700
 • قوانین ارسال نظر
نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
Copyright © 2011 khabaronline, All rights reserved