+ A - دوشنبه 12 بهمن 1388 - 12:43:00 چاپ
امتیاز به مطلب 0 نفر

جشنواره فیلم فجر در برج میلاد ماندگار شد

فرهنگ > سینما - علیرضا سجادپور، رئیس اداره کل نظارت و ارزشیابی اعلام کرد به احتمال قوی بیست و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر هم در برج میلاد برگزار خواهد شد.

سجادپور در گفت‌و‌گو با خبرآنلاین​ درباره برگزاری دور بعدی جشنواره در این برج،​ اظهار داشت: «احتمال برگزاری مجدد جشنواره در برج میلاد و استقرار آن در این فضا بسیار زیاد است. صحبت​هایی در مورد تداوم این همکاری صورت گرفته که نتایج آن به زودی اعلام خواهد شد.»

عضو شورای سیاست​گذاری جشنواره فیلم فجر،​ ارزیابی خود را از کیفیت برپایی جشنواره در این فضا،​ چنین عنوان کرد: «در نگاهی اجمالی در می​یابیم امسال فضای مناسبی برای برپایی جشنواره در برج میلاد فراهم شده و به همین دلیل تمایل داریم سال آینده هم جشنواره در همین محیط فراهم شود. تصور می​کنم اعضای سازمان جشنواره نیز با این مساله موافق باشند و همین موضوع شرایط آن را فراهم می​کند که دور بعدی جشنواره در اینجا برپا شود.»

سجادپور تاکید کرد ارزیابی​های جزئی در مورد سیستم صدا و تصویر و نحوه پخش در سالن نمایش فیلم برج میلاد، بعد از پایان کار این دوره از جشنواره انجام خواهد شد.

امسال برای نخستین بار جشنواره فیلم فجر در برج میلاد برگزار شد و علاوه بر تمرکز ستاد جشنواره در این فضا و نمایش فیلم​ها برای اهالی مطبوعات در سالن نمایش برج، بازار فیلم نیز این در این محیط برپا شد.

بیست و هشتمین دوره جشنواره فیلم فجر از پنجم بهمن ماه کار خود را آغاز کرد و برپایی آن تا 15 این ماه ادامه خواهد داشت.

ارسال نظر:
  • 0/700
  • قوانین ارسال نظر
نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
Copyright © 2011 khabaronline, All rights reserved