چهارشنبه 4 مرداد 1396

مزاح لاریجانی با وزیر بهداشت درباره عمل چشم سیاسیون/ هیچ وزیری دست به دامن مجلس نشده!

همایش هیات امناهای دانشگاه های علوم پزشکی بهانه‌ای بود برای حضور شانه به شانه رئیس مجلس که مهمان افتخاری بود و وزیر بهداشت که میزبان مراسم بود. مراسمی که هم شوخی لاریجانی با قاضی‎زاده را در پی داشت و با تقدیر جامعه پزشکان از لاریجانی به پایان رسید.

سلیمی‌نمین: پای نظام در میان باشد، دولت‌وسپاه هم‌صدا هستند

احزاب و شخصیت‌ها - سلیمی‌نمین می‌گوید: دو جریان در داخل کشور به شدت دنبال ایجاد اختلاف بین دولت و سپاه هستند. یکی آن جریانی که به شدت دلش برای بیگانه می‌تپد و دیگری جریانی که هنر چشمگیری دارد تا با ایجاد بلوا و جنگ روانی در جامعه خود را بازسازی و مطرح کند.

نوبخت: دولت برای افشای حقایق اسنادی را منتشر خواهد کرد

دولت - سخنگوی دولت به منتقدان تغییر واحد پولی، پاسخی واقع‌گرایانه داد و گفت: مردم با تومان زندگی می‌کنند اما عده‌ای می‌گویند ما رد می‌کنیم! خب رد کنید وضع مردم همین است که می‌بینید.

 • وحدت دولت و نیروهای مسلح،منجر به امنیت و پیشرفت می‌شود

  احزاب و شخصیت‌ها - مشاور وزیر امور خارجه گفت: قطعا حفظ امنیت و آرامش در داخل کشور به سادگی مهیا نمی شود و نیازمند یک وحدت است که نشست رییس جمهور با فرماندهان سپاه نشان می دهد وحدت در کشور، در راستای منافع ملی وجود دارد.

 • اینفوگرافیک | همه وزرای کابینه یازدهم

  عکس - بعد از انتخابات ریاست جمهوری یازدهم، حجت‌الاسلام حسن روحانی در روز تحلیف وزیران پیشنهادی خود را به مجلس معرفی کرد. از 18 وزیر پیشنهادی 15 نفر موفق به اخذ رأی اعتماد شدند اما آموزش و پرورش، وزارت علوم و ورزش و جوانان 3 وزارتخانه‌ای بودند که مدیریت شان در ابتدای دوره جدید ریاست جمهوری با سرپرست انجام شد و تا پایان دولت یازدهم به همراه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دو وزیر را تجربه کردند.

 • بیادی:قالیباف،قربانی شد/نامزدی رئیسی از سر حسادت بود

  احزاب و شخصیت‌ها - دو ماه از برگزاری دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری می‌گذرد و حالا این اصولگرایان هستند که در این فاصله به نقد درون جبهه‌ای خود رو آورده‌اند؛ نقد به نوع عملکردشان و مروری بر دلایل شکست‌های اخیرشان.

 • دیدارروحانی و فرماندهان‌سپاه، آب‌پاکی روی‌دست‌ اختلاف‌افکنان

  مجلس - مشاور رئیس مجلس گفت: جلسه دیدار رییس‌جمهور و فرماندهان سپاه ابتکار بسیار خوبی بود و از رئیس جمهور هم باید تشکر کرد که با‌ رویی گشاده نسبت به ذخایر نظام برخورد کردند.

 • روحانی: تقویت توان ارتش و سپاه، امنیت ملی را تضمین می‌کند

  دولت - رییس جمهوری تاکید کرد که وحدت و انسجام همه نیروها و نهادهای نظام برای تحقق رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و خدمت به مردم ضروری است.

 • امیری: رئیس‌جمهور برای معرفی هر وزیر استدلال و دلیل دارد

  دولت - معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: آقای رئیس‌جمهور برای معرفی هر کدام از وزرای پیشنهادی استدلال و دلیل دارد. هر وزیر پیشنهادی هم به لحاظ فردی و هم در جمع کابینه مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

 • با آقازاده‌های اصلاح‌طلب و اصولگرا آشنا شوید

  احزاب و شخصیت‌ها - «حاشیه‌های پررنگ تر از متن» این اتفاقی است که همچون یک «سیاه چاله‌» نه تنها مسئولان و مردان سیاست را بلکه فرزندان آنها را هم به سمت خود می‌کشد.

 • مرعشی: اصلاح‌طلبان گزینه‌ای بهتر از روحانی نداشتند

  احزاب و شخصیت‌ها - حسین مرعشی می‌گوید شاید اگر احمدی نژاد کاندیدا نشده بود و قرار نبود که او ردصلاحیت شود، شورای نگهبان دست به کار خطرناکی می‌زد و شاید اگر می‌دانستند که روحانی این مقدار رای دارد کار دیگری می‌کرد.

 • بازی متفاوت اصولگرایان و اصلاح‌طلبان با «آرای خاکستری»

  احزاب و شخصیت‌ها - نتیجه انتخابات ریاست جمهوری گویی تلنگری سنگین به راست‌گرایان بوده است، تلنگری که آنها را به صرافت انداخته که تا فاصله باقی‌مانده تا انتخابات مجلس یازدهم و ریاست جمهوری سیزدهم تمام انرژی خود را صرف جذب کردن آرای خاکستری به سمت خود کند.

 • ابراهیمی: جدایی قالیباف به پایگاه رأی اصولگرایان صدمه نمی‌زند

  احزاب و شخصیت‌ها - حسین ابراهیمی گفت: قالیباف به تنهایی نمی‌تواند ساماندهی گروه‌های اصولگرا را برای انتخابات مجلس انجام دهد. این کار سوابق و اصولی دارد که اینها را یک نفر نمی‌تواند به تنهایی انجامش دهد.

 • باهنر: می‌ترسم در انتخابات ۱۴۰۰ یک «حراف» رأی بیاورد

  احزاب و شخصیت‌ها - محمدرضا باهنر با نقد فضای حاکم بر مناظره‌های انتخاباتی، گفت: با این فضایی که ما جلو می رویم، من می‎ترسم در انتخابات 1400 یک «حراف» پیروز رقابت شود! کسی که در انتخابات ریاست جمهوری بتواند زود جواب دهد، پایین و بالا کند و سریع لوله کند!

آخرین مطالب