شنبه 31 شهریور 1397

فیلم | واضح‌ترین تصاویر منتشر شده از حمله تروریستی به رژه نیروهای مسلح در اهواز

در ویدئوی زیر تصاویر جدیدی از لحظه حمله به رژه نیروهای مسلح در اهواز را مشاهده می کنید. این حمله تاکنون دست کم 20 زخمی و 10 کشته داشته است که یک زن و یک کودک نیز در میان کشته شدگان هستند. همچنین برخی رسانه ها از کشته شدن 2 نفر از عوامل این حمله خبر داده اند. صبح امروز چند تروریست تکفیری در پوشش نظامی و از پارکی که پشت جایگاه ویژه رژه قرار داشت اقدام به تیراندازی به این جایگاه کردند.

فیلم | لحظه مطلع کردن روحانی از حمله تروریستی اهواز

فیلم - در فیلم زیر لحظه مطلع کردن روحانی از حمله تروریستی اهواز در هنگام سخنرانی امروزش در مراسم رژه تهران را می بینید. رییس‌جمهور پیش از پایان مراسم رژه، جایگاه را ترک کرد.

فیلم | لحظات اولیه حمله تروریستی به رژه نیروهای مسلح در اهواز

فیلم - صبح امروز به رژه نیرو‌های مسلح در اهواز که به مناسبت هفته دفاع مقدس در حال برگزاری بود، حمله تروریستی شد. در این حادثه تروریستی چند عنصر مسلح رژه را به گلوله بستند که در پی آن عده ای کشته و مجروح شدند. آمار دقیق تلفات این حادثه هنوز در دست نیست. گفته شده مهاجمان لباس نظامی به تن داشتند و درگیری ١٠ دقیقه طول کشیده است. هم اکنون تروریست‌ ها تحت تعقیب هستند و برخی رسانه ها از شنیدن شدن دوباره صدای شلیک گلوله در محل برگزاری رژه خبر می دهند.

آخرین مطالب