دوشنبه 25 تیر 1397

سلطان سکه دستگیر شد!

فردی با دو تن سکه طلا دسنگیر شد.

واردات پینوکیو کلید خورد!

طنز - در جهش کردن اگر چه حرفه ای هستی ولی/ احتیاطا چند تایی کانگورو وارد بکن/ چای ساز و قهوه جوش از چین اگر دیدی نشد/ نان چربی چون که دارد از ریو وارد بکن

این‌طوری هر روز رکورد می‌زنیم!

کاریکاتور - مصرف برق در ایران، سه برابر میانگین جهانی است!

 • اینم شیرتوشیر واردات با ارز دولتی!

  کاریکاتور - در حاشیه انتشار لیست شرکتهای دریافت کننده ارز دولتی و مشخص شدن واردات چای ساز توسط شرکت خودروساز، واردات بخارشور توسط شرکت داروساز و...

 • ماجرای نامه احمدی‌نژاد به ترامپ چیست؟

  طنز - نصیحت گوش کن جانا تو از من/ که استاد نصیحت بنده هستم/ به لطف هاله ای که بر سرم هست/ منور گشته و تابنده هستم/ مکن کاری که بر پا سنگت آیو/ به وقتش نیز ترساننده هستم...

 • مقصر اصلی بدبختی موسسات مالی پیداشد!

  کاریکاتور - مسعود پزشکیان، نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی: بانک مرکزی باید می‌توانست مؤسسات مالی و اعتباری را کنترل کند اما قوانین این اختیار کامل را در اختیار بانک مرکزی نگذاشته است و آن موقع هم که گذاشت قدرت اجرایی کافی که بتواند این کار را انجام دهد نداشت؛ بسیاری از مؤسسات در صداوسیما تبلیغات می‌کردند علیرغم اینکه مجوز نداشتند و صداوسیما هم عنوان می‌کرد که چون پول دادند تبلیغ کردیم.

 • آب خرمشهر رکورد زد!

  کاریکاتور - به بهانه تغییرات عجیب و غریب آب شرب آبادان و خرمشهر در روزهای اخیر.

 • چه می‌کنه این قلیون ۱۳+

  کاریکاتور - سن مصرف قلیان در کشور به ۱۳ سال رسیده که در میان دختران ۱۰ برابر افزایش داشته است.

 • ببینید در مدارس لاکچری تهران چه می‌گذرد!

  کاریکاتور - مدارس لاکچری تهران گاه تا 100 میلیون تومان از والدین پول دریافت می‌کنند؛ مدارسی که در بخش بین‌الملل خود به دلار شهریه می‌گیرند! مدارسی که خدمات ویژه به مخاطبان خاص خود (فرزندانی از طبقات قدرت و ثروت) ارائه می‌دهند و از منوی باز ناهار و استخر تا مشاوران خارجی و فوق برنامه‌هایی عجیب نیز در برنامه هاشان دارند.

 • اینم آب‌میوه‌گیری حداد عادل!

  کاریکاتور - حدادعادل گفت: در سال 1395 در حدود پنج شش هزار واژه را بررسی کرده‌ایم که سه هزار واژه به تصویب رسیده است. اینکه می‌گویند فرهنگستان در طول یک سال فقط 270 واژه ساخته و هر واژه‌ای 12 میلیون تومان به بیت‌المال تحمیل شده، نادرست و اصلاً دروغ محض است...بعضی‌ها تصور می‌کنند که فرهنگستان دستگاهی است مثل آب‌میوه‌گیری یا مثل دستگاه مُهرزنی که چیزی به عنوان ورودی به این دستگاه می‌دهند و من به سلیقه خود چیزی در برابر آن وضع می‌کنم!

 • خوب شد جام جهانی هست!

  طنز - به لطف فرصت جام جهانی/ گرانی رفته از یاد خلایق/ هوا لبریز شور و اشتیاق است/ نشاط آور شده دیگر دقایق...

 • افزایش عجیب مردهای عملی!

  کاریکاتور - درخواست مردان جوان و پیر در سراسر جهان برای عمل‌های جراحی زیبایی بدن به‌طور چشمگیری افزایش پیداکرده است؛ آن‌ها معمولاً از لیپوساکشن و عمل‌های زیبایی برداشتن برجستگی‌های شکم و بوتاکس برای کاهش چربی‌های سینه استفاده می‌کنند.

 • اینم کی‌روش و بچه‌ها بعد از بازی با مراکش!

  کاریکاتور - در حاشیه برد شیرین ایران در اولین بازی جام جهانی مقابل مراکش.

 • حاشیه عجیب دیدار اون و ترامپ!

  کاریکاتور - کیم جونگ اون در سفر به سنگاپور برای دیدار با ترامپ، در کنار تمام تدابیر امنیتی منحصر به فردش، توالت شخصی خود را نیز برده بود!

 • حباب کل کشور رو گرفته!

  کاریکاتور - در حالی که قیمت برخی اجناس به طرز عجیب و غریبی افزایش داشته، مدیران اصناف و تشکل‌ها از وجود حباب در بازار خبر می دهند!