سه شنبه 24 مهر 1397

رکورد ترکیه و فرانسه را هم زدیم!

میانگین مصرف بنزین ایرانی‌ها هر روز بیش از ۷۰میلیون لیتر است، مصرف روزانه در ایران با ۸۲میلیون نفر جمعیت،‌۷۱ میلیون لیتر است در حالی که مصرف روزانه بنزین در کشورهای ترکیه(۸۱ میلیون جمعیت) و فرانسه (۶۵ میلیون جمعیت) به ترتیب ۸ و ۲۵ میلیون لیتر بنزین است...این خبر، سوژه کارتون علیرضا پاکدل در خبرآنلاین شد.

جدیدترین آمار رشوه در کشور!

کاریکاتور - بر اساس گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس، مردم سه استان گیلان، البرز و مازندران بیشترین رشوه را به ادارات دولتی داده‌اند...این خبر سوژه کارتون امروز علیرضا پاکدل در خبرآنلاین شد.

بیچاره این مادر!

کاریکاتور - طبق بررسی‌ها با توجه به افزایش قیمت لوازم التحریر، میانگین هزینه خرید برای هر دانش آموز حدود 300هزار تومان است یعنی یک چهارم حقوق ماهیانه یک کارگر...این خبر سوژه مهدی عزیزی در خبرآنلاین شده است.

 • ببینید: تهران شناور شد!

  کاریکاتور - در حاشیه شناور شدن ساعت کاری کارمندان در دو هفته آغازین مهرماه و ابلاغ معاون اول رئیس جمهور مبنی بر امکان یکساعت تاخیر برای حضور در ادارات و بانک‌های شهر تهران، فیروزه مظفری این کارتون را در خبرآنلاین منتشرکرد.

 • ببینید: شگرد قاچاقچیان عزیز لو رفت!

  کاریکاتور - عضو اتحادیه صادرکنندگان نفت، گاز و پتروشیمی ایران گفت: طبق آمارها در حال حاضر مصرف روزانه بنزین در کشور 100 میلیون لیتر است که روزانه دستکم ۲۰ میلیون لیتر بنزین به کشورهای همسایه قاچاق می شود!

 • اینم لحاف‌دوز ۳۰ میلیارد تومنی!

  کاریکاتور - رییس سازمان امور مالیاتی گفته: در بررسی‌ها به افراد بعضاً فقیری برخوردیم که بدهی‌های کلان مالیاتی دارند، این افراد با تشکیل شرکت صوری توسط سودجویان یا اجاره کارت بازرگانی مورد سوءاستفاده قرار گرفته بودند، به عنوان مثال یک لحاف‌دوز ۳۰ میلیارد تومان بدهی مالیاتی داشت!

 • سلطان پوشک هم پیدا شد!

  طنز - در حاشیه افشاگری یک برنامه تلویزیونی از تخلفات یک شرکت خارجی تولید پوشک در کشور و رد پای همکاری یکی از نمایندگان مجلس، مجید مرسلی این طنز را در خبرآنلاین منتشرکرد.

 • اینم آخرین وضعیت پوشک و شیرخشک!

  کاریکاتور - افزایش قیمت و کمبود شیر خشک در کنار هشدار وزیر بهداشت برای احتمال سهمیه بندی آن، بعلاوه افزایش شدید قیمت پوشک بچه و کشف انبارهای احتکار این کالا، سوژه رسانه ها شده است.

 • اینم مدل جدید واردات گاو!

  کاریکاتور - در حاشیه کسری شیر خام، کاهش تولید محصولات مرتبط و مشکلات پیرامونی شرکت‌های لبنی در کنار واردات گوشت با ارز 4200 تومانی، مهدی عزیزی این کارتون را در خبرآنلاین منتشرکرد.

 • محتکر بزرگ در مکه حاجی شد!

  کاریکاتور - احتکار کننده 3600تن برنج، در سفرحج است؛ رئیس گشت مشترک تعزیرات تهران گفته: تعزیرات 12روز قبل حکم را به احتکار‌کننده برنج ها ابلاغ کرده بود، که بعدا مشخص شد وی به حج رفته است!

 • پشت‌پرده دعوای ۲ نماینده مجلس در روز استیضاح!

  کاریکاتور - به بهانه درگیری نمایندگان مجلس در جلسه استیضاح وزیر اقتصاد و دعوای شدید لفظی میان دو نماینده که تصاویر آن نیز در رسانه‌های جهان منعکس شد، مجید مرسلی این شعر طنز را در خبرآنلاین منتشرکرد.

 • بازگشت چنگیزخان مغول به ایران!

  طنز - در حالی که تقاضا برای واردات گوشت حلال از سوی ایران افزایش یافته است، شرکت کشتارگاهی کونتوگوان آجبای مغولستان امیدوار است بتواند با ایجاد یک مرکز ذبح اسلامی، صادرات گوشت به ایران را آغاز کند.

 • آقای دکتر انگشت‌تو از روی زندگی مردم بردار!

  کاریکاتور - مطابق اخبار منتشر شده و در حاشیه کارت خوان نداشتن، فرار مالیاتی پزشکان در حال حاضر حدود 6 هزار و 800 میلیارد تومان است که متوسط دریافتی این رقم مالیاتی گره های بزرگی را باز خواهد کرد.

 • پشت‌پرده استیضاح‌های نوبتی لو رفت!

  طنز - در حاشیه وضعیت این روزهای مجلس، اخبار استیضاح هایی که به گوش می رسد و وزیر اقتصادی که فردا به جلسه استیضاح خود می رود؛ مجید مرسلی این شعر طنز را در خبرآنلاین منتشرکرد.

 • لعنت بر اینستاگرام!

  کاریکاتور - شب زنده‌داری خیلی از ورزشکاران در شبکه‌های مجازی به معضل بزرگی تبدیل شده است به طوری که برخی معتقدند تب اینستاگرام در میادین بین المللی مدال را از بچه‌های ایران می‌گیرد!

 • لطفا این گوسفند را قربانی کنید!

  کاریکاتور - بزرگمهر حسین پور با انتشار این کارتون در اینستاگرامش نوشت: اگر زیاد نگاه می کنی... زیاد نگاه کردنت را ...اگر زیاد می خوری، زیاد خوردنت را قربانی کن! اگر غلط زیادی می کنی... غلط زیادی کردنت را قربانی کن! اگر می خواهی یک اتفاق خوب با کشتن یک گوسفند برایت بیافتد... دنبال آن گوسفند درون خودت بگرد!

 • شیرین‌کاری جدید دزدها در تهران!

  کاریکاتور - سرقت از ۱۵۰ دکل در تهران؛ افرادی که اقدام به سرقت باتری دکل‌های مخابراتی شهر تهران کرده بودند، دستگیر شدند؛ این افراد تاکنون حدود ۱۵۰ باتری را هنگام شب و با استفاده از تجهیزاتی همچون آهن بُر و ... به سرقت برده اند.

 • سلطان سکه دستگیر شد!

  کاریکاتور - فردی با دو تن سکه طلا دسنگیر شد.