جمعه 26 مرداد 1397

آنجلینا جولی دست به اسلحه شد!

آنجلینا جولی در شکایتی که به دادگاه برد، برد پیت را متهم کرد که در یکسال و نیم گذشته به تعهدات مالی خود در قبال شش فرزندشان آنچنان که باید عمل نکرده است.

شیرین‌کاری جدید اختلاس‌گران!

طنز - خبرهای عجیب و غریب منتشرشده در خصوص واردات و اختصاص ارز دولتی و احتکار و اختلاس و...سوژه شعر طنز ثنا حسین پور در روزنامه قانون شده است: «کوه را برده‌اند با برفش...»

سربازی دختران کلید خورد!

کاریکاتور - برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در کمیسیون حقوقی و قضایی با مطرح کردن طرحی بحث سربازی اختیاری دختران را به جریان انداختند؛ جزئیات این طرح به صورت کامل مطرح نشده، ولی آنچه مشخص است دختران در طول خدمت سربازی اسلحه به دست نخواهند گرفت.

 • پدیده بیکاران شیک کشور!

  کاریکاتور - وزیر کار و رفاه اجتماعی گفته است: امروز در کشور با «پدیده بیکاران شیک» روبرو هستیم، افراد بیکاری که حاضر به مهارت آموزی نیستند و از طرف خانواده تامین مالی می شوند.

 • قطع برق وسط جراحی!

  کاریکاتور - در حاشیه انتشار خبر قطع برق بیمارستان حین انجام جراحی گردن!

 • کی باور می‌کنه شما بی‌گناهید؟!

  کاریکاتور - نایب‌رئیس اول اتحادیه املاک تهران: بازارهای موازی یکی از دلایل افزایش قیمت مسکن هستند و مشاوران املاک در افزایش قیمت بازار مسکن هیچ نقشی ندارند!

 • سلطان سکه دستگیر شد!

  کاریکاتور - فردی با دو تن سکه طلا دسنگیر شد.

 • از غم دوری مشایی چه کنم؟!

  طنز - مردها نادر و زنها همه سیمین شده اند/ مشکل اینجاست که با درد جدایی چه کنم/ غرش نرخ دلار است و طلا، واویلا/ اقتصادی که شده سر به هوایی چه کنم؟

 • آخرین قیمت سکه مهریه!

  کاریکاتور - مهریه‌ها با کدام نرخ دلار محاسبه می‌شود؟ در مراجعاتی که برخی افراد برای پرداخت مهریه و یا حتی تعیین آن، انجام می‌دهند، مشکلات زیادی بروز کرده و تمامی محاسبات با نرخ دلار بازار غیررسمی، صورت می‌گیرد و حتی دادگاهها نیز برای تعیین نرخ واریزی سکه برای افرادی که قصد طلاق یا پرداخت مهریه را دارند، از نرخ دلار آزاد استفاده می‌کنند.

 • واردات پینوکیو کلید خورد!

  طنز - در جهش کردن اگر چه حرفه ای هستی ولی/ احتیاطا چند تایی کانگورو وارد بکن/ چای ساز و قهوه جوش از چین اگر دیدی نشد/ نان چربی چون که دارد از ریو وارد بکن

 • این‌طوری هر روز رکورد می‌زنیم!

  کاریکاتور - مصرف برق در ایران، سه برابر میانگین جهانی است!

 • اینم شیرتوشیر واردات با ارز دولتی!

  کاریکاتور - در حاشیه انتشار لیست شرکتهای دریافت کننده ارز دولتی و مشخص شدن واردات چای ساز توسط شرکت خودروساز، واردات بخارشور توسط شرکت داروساز و...

 • ماجرای نامه احمدی‌نژاد به ترامپ چیست؟

  طنز - نصیحت گوش کن جانا تو از من/ که استاد نصیحت بنده هستم/ به لطف هاله ای که بر سرم هست/ منور گشته و تابنده هستم/ مکن کاری که بر پا سنگت آیو/ به وقتش نیز ترساننده هستم...

 • مقصر اصلی بدبختی موسسات مالی پیداشد!

  کاریکاتور - مسعود پزشکیان، نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی: بانک مرکزی باید می‌توانست مؤسسات مالی و اعتباری را کنترل کند اما قوانین این اختیار کامل را در اختیار بانک مرکزی نگذاشته است و آن موقع هم که گذاشت قدرت اجرایی کافی که بتواند این کار را انجام دهد نداشت؛ بسیاری از مؤسسات در صداوسیما تبلیغات می‌کردند علیرغم اینکه مجوز نداشتند و صداوسیما هم عنوان می‌کرد که چون پول دادند تبلیغ کردیم.

 • آب خرمشهر رکورد زد!

  کاریکاتور - به بهانه تغییرات عجیب و غریب آب شرب آبادان و خرمشهر در روزهای اخیر.