سه شنبه 1 آبان 1397
یکشنبه 14 اسفند 1390 - 23:50:00 چاپ

پیروزی مطلق جبهه متحد اصولگرایان در کسب کرسی‌های مجلس نهم/جدول مقایسه ای نتایج انتخابات در 30 استان+ نمودار مقایسه ای رقبا

سیاست > انتخابات - جبهه متحد اصولگریان در انتخابات مجلس نهم توانست اکثریت کرسی های مجلس آینده را به نام خود ثبت کند.

:محمود عزیزی نگاهی به آمار مقایسه ای اصولگریان در استانهای مختلف نشان می دهد جبهه متحد اصولگرایان بیشترین سهم را از نامزد های پیروز در انتخابات دارد.
در گزارش خبرآنلاین، به مقایسه تطبیقی بین نامزد های جبهه متحد اصولگریان و پایداری پرداخته شده است. این بررسی نشان می دهد فقط در 6 مورد نامزد اختصاصی جبهه پایداری در استانهایی که آنان نامزدی معرفی کرده اند، پیروز شده اند و در 90 مورد نامزدهای جبهه متحد اصولگرایان یا چهره‌هایی که جبهه پایداری درباره آنها نظر موافق داشته است، در بررسی نهایی این گزارش در ردیف نامزدهای مورد حمایت جبهه متحد اصولگرایان قرار گرفته اند.
مبنای این تقسم بندی از این جهت بوده است که جبهه متحد اصولگرایان ابتدا نامزدهای مورد حمایت خود را در استانهای مختلف معرفی کرد.
همچنین در جدول زیر دو جبهه ایستادگی و مردم‌سالاری هم نامزدهای داشته اند که تقسیم بندی این گزارش با عنوان «دیگران» مورد بررسی قرار گرفته اند.
جدول زیر، براساس اطلاعات پایگاه‌های اطلاع رسانی جبهه متحد اصولگریان و جبهه پایداری تنظیم شده است.
 نتیجه آرا نیز بر اساس گزارش ستاد انتخابات کشور تا ساعت17 روز یکشنبه14 اسفند 90 محاسبه شده است. 
 
 
استان
حوزه
جبهه پایداری
جبهه متحد اصولگرایان
نامزد منتخب
گرایش سیاسی
قم
قم
-
نظر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم
علی لاریجانی، حمیدرضا آشتیانی و احمدی امیر آبادی فراهانی
جبهه متحد
جبهه متحد
مستقل
قزوین
قزوین
حجت الاسلام سید مرتضی حسینی،حجت الاسلام علی عباسی
 
حجت الاسلام سید مرتضی حسینی،عباس نیکویه
داوود محمدی ومرتضی حسینی
مستقل
 جبهه متحد
بویین‌زهرا
روح‌الله عباسپور
روح‌الله عباسپور
روح‌الله عباسپور
جبهه متحد
کردستان
بیجار
 
سید محمد بیاتیان
سید محمد بیاتیان
جبهه متحد
مریوان و سرو آباد
 
مختار رشیدی
امید کریمیان
مستقل
سقز و بانه
-
لقمان حسینی
محسن بیگلری
مستقل
سنندج و دیوان دره
-
بدیع مرادی،سید منصور هاشمی نسب
سیداحسن علوی
سیدمهدی فرشادان
محمدالله مرادی
سالار مرادی در دور دوم رقابت می کنند
مستقل
قروه
-
سید علی موسوی جم
حامد قادرمرزی
مستقل
یزد
بافق و مهریز و ابرکوه و خاتم
کاظم فرهمند
-
کاظم فرهمند و دخیل عباس زاده مهریزی به مرحله دوم رفتند.
؟
تفت و میبد
سید جلال یحیی زاده
سید جلال یحیی زاده
سید جلال یحیی زاده
جبهه متحد
یزد و صدوق
صالح جوکار
صالح جوکار
صالح جوکار
جبهه متحد
اردکان
-
حسین کلانتری
محمدرضاتابش
جبهه مردم سالاری
همدان
 
اسد آباد
اکبر رنجبر زاده
اکبر رنجبر زاده
بهروز نعمتی
جبهه ایستادگی
ملایر
احمد آریایی نژاد
-
علی نعمت چهاردولی ، حسن وفایی و احمد آریایی نژاد در دور دوم رقابت خواهند کرد
؟
نهاوند
حسن بهرام نیا
حسن بهرام نیا
مهدی سنایی
جبهه ایستادگی و مردم سالاری
همدان
سید کاظم حجازی، ابراهیم کارخانه
سید کاظم حجازی،امیر خجسته و علی اکبر نظری وابراهیم کارخانه
امیر خجسته
و از بین کاظم فرهمند و ابراهیم کاخانه ای یک نفر در دور دوم انتخاب می شود
جبهه متحد
 
-
محمد مهدی مفتح
عطاءالله سلطانی صبور
مستقل
 
 
مرکزی
اراک
-
عباس رجایی و احمد لطفی
محمدحسن آصفری و عباس رجایی
مستقل
 جبهه متحد
 
تفرش و آشتیان
کاظم سپاس آشتیانی
کاظم سپاس آشتیانی
کاظم سپاس آشتیانی
جبهه متحد
خمین
ابراهیم رضایی
ابراهیم رضایی
ابراهیم رضایی
جبهه متحد
محلات و دلیجان
حجت السلام علیرضا سلیمی
حجت السلام علیرضا سلیمی
علیرضا سلیمی
جبهه متحد
شازند
-
قاسم عزیزی
قاسم عزیزی
جبهه متحد
لرستان
درود و ازنا
حجت الاسلام حسن ورمزیاری و حجت الله رحمانی
حجت الله رحمانی
حسین گودرزی  و عباس قائد رحمت در مرحله دوم رقابت می کنند
؟
سلسله و دلفان
مراد مرادی
-
حجت‌الله خدایی‌سوری
مستقل
کوهدشت
حجت الاسلام علی شاهرخی قبادی
حجت الاسلام علی شاهرخی قبادی
الهیار ملک شاهی
؟
بروجرد
بهرام بیرانوند
بهرام بیرانوند
هادی مقدسی و بهرام بیرانوند  در مرحله دوم در این حوزه رقابت می کنند
؟
بروجرد
محمدرضا جابر انصاری
علاء الدین بروجردی
بروجردی
جبهه متحد
گلستان
علی آباد کتول
رحمت اله نوروزی
رحمت اله نوروزی
رحمتالله نوروزی
جبهه متحد
گرگان و آق قلا
حجت الاسلام سید علی طاهری
حجت الاسلام سید علی طاهری،عبدالحسین ناصری
سید علی طاهری انتخاب و عبدالحسین ناصری و  عیسی امامی به مرحله دوم راه یافتند
جبهه متحد
گنبدکاووس
سلیمان عباسی
سلیمان عباسی
‌‌سلیمان عباسی
جبهه متحد
کرمانشاه
محمد کرمی راد
عبدالرضا مصری، محمد رزم، محمد کرمی راد
عبدالرضا مصری و سید سعید حیدری طیب  به مجلس راه یافتند و
محمد زم و جهانبخش امینی در مرحله دوم رقات می کنند
 
 
جبهه متحد
مستقل
سنقر
محمد ابراهیم محبی
محمد ابراهیم محبی
محمد ابراهیم محبی
جبهه متحد
اسلام آباد غرب و دالاهو
علی جلیلیان
-
علی جلیلیان
جبهه پایداری
پاوه و جوانرود
سید فتح اله حسینی
شهاب نادری
نعمت منوچهری
مستقل
قصرشرین سرپل ذهاب و گیلانغرب
بهرام تیموری
-
فتح‌الله حسینی
جبهه متحد
کنگاور و صحنه و هرسین
-
وحید احمدی
وحید احمدی
جبهه متحد
 
سمنان
 
سمنان
علیرضا خسروی
علیرضا خسروی
خسروی
جبهه متحد
شاهرود
عباسعلی غلامی
کاظم جلالی
کاظم جلالی
جبهه متحد
خراسان رضوی
 
مشهد و کلات
جواد کریمی قدوسی سید امیر حسین قاضی زاده ،هاشم بنی هاشمی، حجه الاسلام نصرالله پژمان فر، خانم انسیه غفوری شعرباف
جواد کریمی قدوسی حجت الاسلام نصرالله پژمان فر، خانم انسیه غفوری شعرباف ،سید امیر حسین قاضی زاده ،سید هاشم بنی هاشمی، علی موسوی حقیقی و محمد حسین زاده بحرینی
سید هاشم بنی هاشمی حجه الاسلام نصرالله پژمان فر،
سید امیر حسین قاضی زاده انتخاب و جواد کریمی قدوسی
جواد آرین منش
محمدحسین حسینزاده‌بحرینی
عفت شریعتی
 در مرحله دوم رقابت می کنند
 
 
 
جبهه متحد
تربت حیدریه و
مه‌و‌لات
ابوالقاسم خسروی
محمد علی رضایی
ابوالقاسم خسروی
جبهه پایداری
چناران و طرقبه
محمد دهقان نقندر
محمد دهقان نقندر
محمد دهقان
جبهه متحد
خواف و رشتخوار
سید محسن امیر کلالی
سید محسن
امیر کلالی
نگهبان
؟
درگز
صمد صادقی
حسین محمد زاده
حسین محمدزاده
جبهه متحد
سبزوار
بهروز محبی نجم آبادی عبدالله داورزنی
حجه الاسلام عبدالله محمد ،
علی بروغنی، حمد رضا محسنی ثانی
رمضانعلی سبحانی فر محسنی ثانی
جبهه متحد
فریمان، سرخس و بخشهای احمد آباد
عبدالله داورزنی،حجت الاسلام عبدالله محمد دوست
 
احمد سجادی
سجادی
جبهه متحد
کاشمر و بردسکن و خلیل آباد
حجه الاسلام یعقوبی
محمد اسماعیل نیا
اسماعیل نیا
جبهه متحد
گناباد
حجه الاسلام محمد رجایی
حجه الاسلام محمد رجایی
حجت الاسلام رجایی
جبهه متحد
نیشابور
علی معدنی
-
سبحانی نیا و علی مروی
 جبهه متحد
 جبهه متحد
قوچان
-
عباسعلی رستمی ثانی
هادی شوشتری
مستقل
خراسان شمالی
بجنورد و جاجرم،
قاسم جعفری و احمد رضا وفایی
-
قاسم جعفری، موسی الرضا ثروتی
جبهه متحد
 جبهه متحد
شیروان
محمد رضا حسین نژاد
-
عبدالرضا عزیزی
مستقل
 
 
خراسان جنوبی
فردوس و طبس
 
 
-
محمد فردوسی پور، محمد کریم عابدی و علی عبدالله زاده
محمدعلی عبدالله زاده
 
مستقل
قائنات
علی قربانی
علی قربانی
جواد هروی
مستقل
نهبندان و سربیشه
نظر افضلی
نظر افضلی و سید محمد صادق نیرومند
مراد هاشم‌زهی
مستقل
بیرجند و درمیان
حجت الاسلام محمدباقر عبادی
حجت الاسلام محمد باقر عبادی
حجت‌الاسلام محمدباقر عبادی
جبهه متحد
ایلام
ایلام،شیروان،چرداول، ایوان
،مهران
علی اکبر بسطامی و محسن عباسی
علی اکبر بسطامی و محسن عباسی
انتخابات در این حوزه به دور دوم کشیده شد
؟
دهلران،دره شهر،آبدانان
عبد سبزی
امین هاشمیان
رقابت بین علی احمدی و امین دوست محمدی در دور دوم
؟
آذربایجان غربی
 
ارومیه
ابراهیم بازیان، حسین پناهی
ابراهیم بازیان، جواد جهانگیر زاده، حسین پناهی
جهانگیرزاده
 قاضی پور، عابد فتاحی
 جبهه متحد
 مستقل
 مستقل
 
پیرانشهر و سردشت
علی احمدیان
-
رسول خضری
مستقل
خوی
 
قنبر کریم نژاد
ایوب ایوبی
موید حسینی صدر
مستقل
سلماس
رسول جلایر
علی اکبر آقایی
علی اکبر آقایی
جبهه متحد
ماکو و چالدران
محمد علی پور
محمد علی پور
محمد علی‌پور
جبهه متحد
میاندوآب
-
روح الله بیگی و جهانبخش محبی نیا
روح الله بیگی
 مهدی عیسی زاده
جبهه متحد
مستقل
اصفهان
اردستان
محمود معلمی
سید مصطفی طباطبایی نژاد
احمد بخشایش اردستانی
مستقل
اصفهان
حجت الاسلام احمد سالک، مجید نادر الاصلی، عباس مقتدایی و خیام نکویی
حجت الاسلام احمد سالک، حمید رضا فولادگر،
مرتضی طلایی،
حمیدنادر الاصل، عدنان زاد هوش و رسول حامدیان اصفهانی
کامران،
سالک ،
اخوان و مقتدایی منتخبان مردم اصفهان.
  برای انتخاب یک نماینده دیگر در مرحله دوم رقابت می شود و فولادگر و مرتضی طلایی در مرحله دوم با یکدیگر رقابت می کنند
مستقل
، جبهه متحد، مستقل، 
جبهه پایداری
مبارکه
علی محمد موسوی
-
علی ایران‌پور
مستقل
خمینی شهر
سید محمدجواد ابطحی
سید محمدجواد ابطحی، سید محمود ابطحی
محسن صرامی
مستقل
سمیرم
بهروز جعفری
بهروز جعفری
مسعود پیرمرادیان و بهروز جعفری در دور دوم با یکدیگر رقابت می کنند.
؟
فلاورجان
سیدناصر موسوی لارگانی
سیدناصر موسوی لارگانی
سید ناصر موسوی لارگانی
جبهه متحد
کاشان وآران و بیدگل
محمد حسین قدیری ابیانه
-
عباسعلی منصوری
مستقل
هرمزگان
 
بندر عباس ،قشم و ابوموسی و حاجی آباد
ابوالقاسم جراره،
مهران شاهی،
محمد آشوری، منصور آرامی
محمد آشوری و
ابواقاسم جراره
منصور آرامی
جبهه متحد،
جبهه پایداری
 جبهه متحد
بندر لنگه و بستک و گاو بندی
احمد جباری
-
احمد جباری
جبهه پایداری
میناب و رودان و جاسک
حسین رئیسی
عبد الکریم هاشمی
سید عبدالکریم هاشمی
جبهه متحد
مازندران

بابل
حجه الاسلام علی اکبر ناصری
حجت الاسلام علی اکبر ناصری
علی اکبر ناصری
جبهه متحد
بابل
عابدین مومنی
منصور عابدین مومنی
نیاز آذری
 مستقل
ساری
منصور علی زارعی
منصور علی زارعی، محمد دامادی
محمد دامادی و شجاعی کیاسری
جبهه متحد
 مستقل
قائم شهر و سواد کوه و جویبار
قربانعلی نعمت زاده، سید علی ادیانی راد
قربانعلی نعمت زاده، سید علی ادیانی راد
سید هادی حسینی و کمال علیپور،
مستقل
مستقل
بابلسر
-
مقداد نجف نژاد
مقداد نجف نژاد
جبهه متحد
بهشهر و نکا و گلوگاه
محمد جمشیدی
احمد علی مقیمی
احمدعلی مقیمی
جبهه متحد
تنکابن و رامسر
جمشید حجتی نیا
علی رضا مشایخی
شریعت‌نژاد و شمس
مستقل
نوشهر و چالوس
حجه الاسلام عبد الغفار آل حبیب
حجه الاسلام عبد الغفار آل حبیب
قاسم احمدی
جبهه ایستادگی
نور
-
عبدالوحید فیاضی
عبدالوحید فیاضی
جبهه متحد
گیلان
آستارا
علیرضا نعمتی
علیرضا نعمتی
صفر نعیمی‌زر
مستقل
بندر انزلی
صادق برزگر
صادق برزگر
حسن خسته‌بند
مستقل
آستانه اشرفیه
محمد علی رمضانی
محمد حسین قربانی
محمدحسین قربانی
جبهه متحد
رشت
سید علی آقازاده و نظر علی علی زادهف مظفر نامدار
سید علی آقازاده و نظر علی علی زاده و جبار کوچکی نژاد
حسن تامینی به مجلس راه یافت و جبارکوچکی‌نژاد،
سیدعلی آقازاده، غلامعلی جعفرزاده و نظرعلی علی زاده به دور دوم راه یافتند.
جبهه مردم سالاری
 
رودبار
رضا اکبر زاده
رضا اکبر زاده
عطاءالله حکیمی
جبهه ایستادگی
رودسر و املش
اسدالله عباسی
-
محمد مهدی رهبری
مستقل
فومن و شفت
خلیل بهروزی فر
خلیل بهروزی فر
ناصر عاشوری
مستقل
لاهیجان و سیاهکل
ذبیح نیکفر
ذبیح نیکفر
ایرج ندیمی
مستقل
لنگرود
سید گل آقا پور عباس
سید گل آقا پور عباس
مهرداد لاهوتی
جبهه مردم سالاری و ایستادگی
 
 
کهکیلویه و بویر احمد
بویر احمد و دنا
ستار هدایت خواه
ستار هدایت خواه
غلام‌محمد زارعی
جبهه ایستادگی
گچساران
 
قدرت الله حسینی
 
-
 
غلامرضا تاجگردون
جبهه مردم سالاری
کهکیلویه و بهمنی
حجه الاسلام علی محمد بزرگواری
حجه الاسلام علی محمد بزرگواری
بزرگواری
جبهه متحد
کرمان
بم
حجه الاسلام موسی غضنفری
حجه الاسلام موسی غضنفری
غضنفر آبادی
جبهه متحد
کرمان و راور
حجه الاسلام حسین جلالی
غلامرضا کرمی، محمد مهدی زاهدی
زاهدی
و
محمدرضا پورابراهیمی
جبهه متحد
 مستقل
کهنوج و منوجان
حجه الاسلام محمد رضا امیری کهنوج
حجه الاسلام محمد رضا امیری کهنوج
امیری کهنوج
جبهه متحد
اقلید
ابوالقاسم رحمانی
الیاس طاهری
الیاس طاهری
جبهه متحد
جهرم
محمد رضا رضایی کوچی
محمد رضا رضایی کوچی
محمد رضا رضایی
جبهه متحد
داراب و زرین دشت
نبی الله احمدی
نبی الله احمدی
نبی الله احمدی
جبهه متحد
سپیدان
علی طالع قمر
عنایت هاشمی
عنایت هاشمی
جبهه متحد
سروستان و کربال و کوار
نصر الله کوهی باغ اناری
---
داریوش اسماعیلی
مستقل
شهر بابک
-
حسین فتاحی
حسین فتاحی
جبهه متحد
سیر جان
-
شهباز حسن پور
شهباز حسن پور
جبهه متحد
زرند
-
حسن رحمانی
حسین امیری
جبهه مردم سالاری
رفسنجان
-
محمد سلطان رادی
 حسین آذین
مستقل
جیرفت
-
بختیار مجاز
فرج‌الله عارفی
جبهه ایستادگی
بافت
-
علی رضا منظری
منظری
جبهه متحد
فارس
 
آباده، بوانات و خرمدید
روح الله دهقان
 
رحیم زارع
 
علی اصغر عزیزخانی
رحیم زارع در مرحله دوم رقابت می کنند
؟
شیراز
حجه الاسلام محسن مکارم شیرازی ،ذوالانوار و ضرغام صادقی
محمد علی شیخی، جعفر قادری، ذوالانوار ضرغام صادقی
ضرغام صادقی ،
جعفر قادری و
احمدرضا دستغیب (فرزندسید علی اصغر) انتخاب و 
سید حسین ذوالانوار و محسن مکارم شیرازی  در مرحله دوم رقابت می کنند
جبهه متحد، جبهه متحد، مستقل
پاسارگاد، مرودشت و ارسنجان
-
علی اکبر قبادی
محمدمهدی برومندی
مستقل
فسا
حسین یغفوری
محمد حسین دوگانی
محمد حسین دوگانی
جبهه متحد
استهبان و نیریز
محمد کاظم پیش قدم
محمد سقایی
سقایی
جبهه متحد
فیروز آباد – قیر – کارزین و فراشبند
حجه الاسلام سید یونس موسوی
حجه الاسلام سید یونس موسوی
نادر فریدونی
مستقل
لارستان و خنج
جمشید جعفر پور
جمشید جعفرپور
جعفرپور
جبهه متحد
لامردو مهر
سید موسی موسوی
سید موسی موسوی
سید موسی موسوی
جبهه متحد
زنجان
ابهر
سید نجم الدین مرتضوی
-
محمدرضا خان محمدی خرمی
مستقل
خدابنده
حجه الاسلام سید محمد علی موسوی
-
حجت الاسلام محمد موسوی
جبهه پایداری
ماهنشان
-
رضا عبدالهی
رضا عبدالهی
جبهه متحد
زنجان و طارم
محمد اسماعیلی
محمد اسماعیلی، محسن علیمردانی
محمد اسماعیل و محسن علیمردانی
جبهه متحد
 جبهه متحد
خوزستان
 
اهواز
ناصر سودانی،
شکر خدا موسوی ، جعفر فلسفی
 
ناصر سودانی، شبیب جویجری، جعفر فلسفی و شکر خدا موسوی
سیدشریف حسینی انتخاب و شکرخوا موسوی، شبیی جویجری، ناصر سودانی و فلسفی به دور دوم راه یافتند
مستقل
شوشتر و گتوند
 
-
سهراب گیلانی
 
 
سید محمد سادات‌ابراهیمی
مستقل
آبادان
غلامرضا شرفی
عبدالرضا شرفی،جواد سعدون زاده، محمد سعید انصاری
جواد سعدون‌زاده انتخاب و  محمدسعید انصاری،  سیدحسن ده‌دشتی و غلامرضا شرفی
جبهه متحد
بندرماهشهر و امیدیه و هندیجان
حبیب اله آغاجری
حبیب اله آغاجری
حبیب آقاجری
جبهه متحد
دزفول
محمد علی قاسمی
-
محمدعلی قاسمی و عباس پاپی‌زاده پالنگان در دور دوم رقابت می کنند
؟
دشت آزادگان
قاسم ساعدی
قاسم ساعدی
ناصر صالحی‌نسب و هاشم سواری در دور دوم رقابت می کنند
؟
شوش
سید راضی نوری
سید راضی نوری
سید راضی نوری
جبهه متحد
خرمشهر
-
عدنان عدنانی
عبدالله سامری
مستقل
ایذه
-
دی طباطبایی
حجت الله درویش‌پور و سید‌هادی طباطبائی در دور دوم رقابت خواهند کرد
؟
رامهرمز
-
اقبال محمدیان
شمس‌الله بهمنی
مستقل
بوشهر
بوشهر
عبدالکریم جمیری
عبدالکریم جمیری
جمیری
جبهه متحد
دشتستان
حجه الاسلام سید مهدی موسوی ن‍ژاد
حجه الاسلام سید مهدی موسوی ن‍ژاد
سید مهدی موسوی‌نژاد
جبهه متحد
دشتی و تنگستان
غلامحسین پولادی
غلامحسین پولادی
سید محمدمهدی پورفاطمی ‌
جبهه مردم سالاری
دیر وکنگان جم
موسی احمدی
موسی احمدی
موسی احمدی
جبهه متحد
البرز
کرج
علی شیرین زاد
محمد جواد کولیوند،عزیز اکبریان
کولیوند و عزیز اکبریان
جبهه متحد
 جبهه متحد
ساوجبلاغ و طالقان و نظر آباد
حجت اسلام مفید کیایی نژاد
حجت اسلام مفید کیایی نژاد
کیایی نژاد
جبهه متحد
آذربایجان شرقی
 
اهر و هریس
عباس فلاحی بابا جان
عباس غلامی
عباس فلاحی بابا جان
جبهه متحد
بستان آباد
احد خیری
احد خیری
غلامرضا نوری
مستقل
بناب
ضیاء اله اعزازی ملکی
-
محمد باقری
مستقل
تبریز آذرشهر و اسکو
حجه الاسلام رسول جلیل زاده، محمد حسین فرهنگی، لطیف لطیفی میر هادی قره سیدی ،عشرت شایق
 
حجه الاسلام رسول جلیل زاده، محمد حسین فرهنگی، محمد سعید سعیدی، علی آجدان زاده و رحیم همزبان و عشرت شایق
فرهنگی، پزشکیان و منادی به مجلس راه یافتند
و
رحمانی ،سعیدی ،
قره سیدی، آجودان زاده ، جلیل زاده و عشرت شایق در دور دوم رقابت می کنند
جبهه متحد، مردم سالاری،
اصولگرا(مستقل)
سراب
رضا رسولی شربیانی
رضا رسولی شربیانی
مهناز بهمنی
مستقل
شبستر
علی علیلو
علی علیلو
علی علیلو
جبهه متحد
کلیبر و بخش هوراند
رضا راثی
رضا راثی
ارسلان فتحی‌پور
مستقل
مراغه و عجب شیر
موسی سلطانی
مهدی دواتگری
مهدی دواتگری
جبهه متحد
ملکان
شهروز افخمی
شهروز افخمی
شهروز افخمی
جبهه متحد
میانه
سید محمد رضا حاجی اصغری و حسنعلی قنبری
 
-
محمدعلی مددی، سید بهلول حسینی
مستقل
هشترود و چاراویماق
غلامحسین شیری
غلامحسین شیری
غلامحسین شیری
جبهه متحد
ورزقان، خادوانا
الله وردی دهقانی
الله وردی دهقانی
الهوردی دهقان
جبهه متحد
اردبیل
اردبیل و نمین و نیر
منصور حقیقت پورر، جواد صبور، مصطفی افضلی فرد
منصور حقیقت پور، جواد صبور مصطفی افضلی فرد
در مرحله دوم مصطفی افضلی فرد با سید کاظم موسوی رقابت می کند
؟
خلخال و کوثر
حجه الاسلام احمد شجاعی
حجه الاسلام احمد شجاعی
جلیل جعفری‌بنه
مستقل
گرمی
-
میرعصمت موسوی
میرعصمت موسوی
جبهه متحد
مشکین شهر
--
ولی ملکی
یونس اسدی
جبهه مردم سالاری
پارس آباد
-
-
حجت‌الاسلام برومند
مستقل
چهار محال و بختیاری
اردل و فارسان
علی یوسف پور
-
حمید رضا عزیزی و علی یوسف پور در مرحله دوم رقابت می کنند
؟
شهر کرد
صادق سلیمی
-
سیدسعید زمانیان
مستقل
 
 
سیستان و بلوچستان
زاهدان
-
حسینعلی شهریاری
حسینعلی شهریاری وناصر کاشانی
جبهه متحد
 مستقل
چابهار و نیک‌شهر:
 
-
ازمیر بلوچ
یعقوب جدگال
مستقل
خاش:
 
-
خدابخش کردتمندانی
حمیدرضا پشنگ ریگی
جبهه ایستادگی
سراوان
 
-
هدایت اله میر مراد زهی
هدایت الله میر مراد زهی
جبهه ایستادگی
 
 
 /27212
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه

قوانین ارسال نظر
  • خبرآنلاین نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند
  • لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید
  • اگرچه تلاش می‌شود نظرات ظرف 2ساعت تعیین تکلیف شوند اما نظراتی که پس از ساعت 19 نوشته شود حداکثر تا 9 صبح روز بعد منتشر می‌شوند
  • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی‌یابند بنابراین توصيه مي‌شود از مثبت و منفی استفاده کنید.

0/700