یکشنبه 6 خرداد 1397
یکشنبه 17 اردیبهشت 1396 - 12:05:00 چاپ

رییس سازمان بسیج مستضعفین: محو اسراییل آرمان ماست/ آماده همکاری با دولت هستیم

سیاست > نظامی - ایسنا نوشت: رییس سازمان بسیج مستضعفین در خصوص اظهارات مطرح شده درباره شعار مرگ بر اسرائیل روی موشک‌های دوربرد گفت: شعار مرگ بر اسرائیل بر روی موشک مگر کار بدی است، اساسا محو اسرائیل جزو آرمان‌های ما است.

سردار غیب پرور در همایش قرآن مجسم، پاسداشت 15 سال خدمت جبهه جهادی منتظران خورشید با  تجلیل از جبهه جهادی منتظران خورشید که خدمات شایانی را انجام داده است گفت: این توانمندی و ظرفیت در کشور وجود دارد که با همت گروههای جهادی روستاهای محروم از دام مشکلات عدیده رها شوند.

وی با تاکید بر ایجاد قطب های تولیدی در مناطق مختلف گفت: بسیج بنا دارد در 406 منطقه کشور متناسب با مزیت های تولیدی آنها کمک نماید تا این قطب های تولیدی شکل یابند.

غیب پرور در ادامه با بیان اینکه با گذشت 4 دهه از انقلاب اسلامی حق مردم ما نیست که در برخی مناطق محرومیت وجود داشته باشد گفت: بسیج در سال های قبل در حوزه محرومیت زدایی کارهای فراوانی انجام داده است اما این کافی نیست.

وی با بیان اینکه بسیج آماده است با هر دستگاه دولتی که برای محرومیت زدایی قدم بر می دارد همکاری کند گفت: ما برای حل مشکلات مختلف جامعه آماده هر گونه همکاری با دولت هستیم.

غیب پرور با تقدیر از مجاهدت های جبهه منتظران خورشید در 129 روستا در استانهای کرمانشاه، تهران، قم، مرکزی، سیستان و بلوچستان و خوزستان گفت: ما 38 هزار روستا داریم که نیازمند خدمت رسانی می باشند و این نشان دهنده کارهایی است که باید انجام شود.

وی گروه های جهادی را مجموعه انسانهایی دانست که به دور از هیاهو مشغول خدمت رسانی به بندگان خدا هستند.

سردار غیب پرور حرکت گروه های جهادی را الگویی مناسب برای فعالیت های خدمت رسانی و محرومیت زدایی دانست و از همه دستگاه ها خواست به این گروه های جهادی کمک کنند.

وی در پایان گفت: در کشور ما همه امکانات اعم از پول و نیروی انسانی، وسایل کار و امکانات هست، فقط باید عزم را جزم کرد و اراده نمود تا مشکلات کشور حل شود.

27219

کلید واژه‌ها : بسیج - دولت یازدهم -
وبگردی