سه شنبه 29 خرداد 1397
پنجشنبه 14 دی 1396 - 18:45:15 چاپ

«راهپیماییِ خودجوش» مردم در محکومیت اغتشاشات اخیر

جدا کردن خط اعتراضات مردمی از تجمعات ساختارشکنانه | خروش مردمی علیه اغتشاشگران

سیاست > احزاب و شخصیت‌ها - بعد از چند روز ناآرامی در برخی شهرهای کشور، طی دیروز و امروز خیابان های اکثر شهرهای کشور شاهد حضور مردم و اعلام برائت آنها از رفتارهای آشوبگران و اغتشاشگران بود. راهپیمایی هایی که قرار است طی روزهای آینده هم ادامه یابد.

به گزارش خبرآنلاین، شعله ناآرامي ها در کشور که از مشهد کلید خورده و به دیگر شهرها سرایت کرده بود در حال فروکش کردن است، ناآرامی هایی که بنا به گفته وزیر کشور آنقدر جدی و گسترده نبود که حتی حل و فصل آن به شورای عالی امنیت ملی هم سپرده شود.(اینجا)

روز گذشته بود که فرمانده کل سپاه خبر پایانه فتنه 96 را اعلام کرد (اینجا) و از تلاش ها برای شناسایی عوامل پشت پرده آن سخن گفت، برخی ردپای عناصر داخلی را در بروز این تجمعات اعتراضی دخیل می دانستند و برخی هم قائل به حمایت های عربستان، اسرائیل و آمریکا از این تجمعات بودند. در این میان اما اکثریت بر به رسمیت شناختن حق اعتراض مردم در چارچوب قانون و به دور از خشونت و رفتارهای ساختارشکنانه تاکید داشتند.

در همین راستا هم بود که از روز گذشته تظاهرات و راهپیمایی های در برخی نقاط کشور برای جدا کردن خط اعتراضات مردمی از تجمعات ساختارشکنانه و برخی رفتارهای ضدنظامی که طی روزهای گذشته صورت گرفته بود، برگزار شد.

راهپیمایی هایی که بنا به گفته سخنگوی وزارت کشور به صورت خودجوش و باشکوه علیه اغتشاشاگران انجام گرفته است و مردم بر حمایت از تامین کنندگان نظم و امنیت جامعه تاکید کردند.(اینجا)

سیزدهم و چهاردهم دی ماه در تاریخ ایران ثبت شد

گرچه 9 دی موعدی برای حضور مردم در خیابان ها برای بازخوانی حماسه 9 دی ماه بود اما سیزدهم و چهاردهم دی ماه امسال هم به نوعی خیابان های ایران حماسه ای دیگر را ثبت کردند.

مردم از روز گذشته در قالب راهیپمایی هایی خودجوش ضمن تجدید میثاق با آرمان های امام راحل و رهبری، خط قرمزی بر تحرکات ساختارشکنانه علیه نظام کشیدند.

خراسانی ها یکپارچه علیه اغتشاشگران شدند

شهرهای مختلف استان خراسان رضوی امروز شاهد برپایی این نوع از تظاهرات در محکومیت اشوب های اخیربود، آنچنان که در مشهد ابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس رضوی برای مردم سخنرانی کرد و گفت: سابقه ندارد در یک هفته دو اجتماع باشکوه با جمعیت مردمی برای دفاع از دین و انقلاب شکوهمند و میثاق ولایت در کشور برگزار شود. این راهپیمایی ها جلوه ای از بصیرت افرینی را به نمایش گذاشت و با همه وجود باید شاکر باشیم که این دلها را عاشق انقلاب و عشق به شهیدان و دلبسته به ارزش های انقلاب قرار داد.

وی تاکید کرد«آشوب دشمن برای به انحراف‌کشیدن مردم است، اما این ملت آگاه و بصیر با بصیرت و دشمن‌شناسی و تنها با عشق به ولایت به فتنه پایان دادند و به واقع حماسه‌های ۹ دی ماه سال ۸۸ و ۱۴ دی ماه سال‌ ۹۶ پاسخ‌های کوبنده ملت ایران به بازی‌های سیاسی دشمنان اسلام، قرآن و ایران بود و این ملت هیچگاه و حتی در سخت‌ترین شرایط کشور، راه و خط خود را از مسیر ولایت جدا نخواهند کرد. این ملت با شعارهای لبیک یا خمینی و لبیک یا خامنه‌ای اُنس و شوری وصف ناشدنی و غیرقابل توصیف گرفته‌اند و از دستگاه‌های امنیتی و قضایی هم می‌خواهیم که ریشه این ناخشکی‌ها را بسوزانند و برای همیشه به فتنه در ایران پایان دهد.»
همراه با مشهد، دیگر شهرهای این استان چون بیرجند، نیشابور، سبزوار، بردسکن، کاشمر، قوچان و...هم حضور پرشور مردم در خیابان ها بود. تظاهرکنندگان با شعارهایی نظیر مرگ بر آمریکا، مرگ بر فتنه‌گر، مرگ بر آشوبگر، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آل سعود، ما همه سرباز تواییم خامنه‌ای گوش به فرمان تواییم خامنه‌ای، ضمن حمایت و تجدید بیعت با ارزش‌های انقلاب اسلامی و ولایت‌فقیه، خواستار برخورد قاطع با آشوبگران شدند.

مردم استان خراسان شمالی هم روزگذشته با برپایی تظاهراتی همراهی خود با نظام را اعلام کردند. حضور گسترده مردم بجنورد و سایر شهرهای استان در این راهپیمایی کم نظیر بود.

اصفهانی ها بپا خواستند
بعد از روزهای پرتنشی که برخی شهرهای اصفهان طی روزهای اخیر داشتند طی روزهای گذشته و امروز مردم این استان از شاهین شهر تا فلاورجان و مبارکه با برپایی راهپیمایی، رفتارهای ساختارشکنانه اغتشاشاگران را محکوم کردند و یاد شهدای این استان چون شهید حججی و شهید کاظمی را گرامی داشتند.


اعلام برائت از خوزستان تا کهکیلویه و لرستان
هوای نامهربان خوزستان هم مردم را از آمدن به خیابان ها منصرف نکرد، تا مردم ولایتمدار شهرهای این استان از اندیمشک و اهواز و آبادان و ماهشهر تا رامهرمز و ایذه و ...طی روز گذشته و امروز هم همصدا با مردم دیگر نقاط کشور با سر دادن شعارهایی چون«ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند»، «لبیک یا خامنه‌ای» و ...با آرمان های نظام تجدید بیعت کنند. در این اما نکته جالب آن بود که برخی شهروندان پلاکاردهایی در اعتراض به وضعیت معیشت مردم و محکومیت اغتشاشات اخیر به دست داشتند.

اهالی کهگیلویه هم امروز ساکت ننشستند و به خیابان ها آمدند تا از رفتارهای آشوبگرایانه اعلام برائت کنند.

مردم استان لرستان هم روز گذشته همزمان با سایر نقاط  کشور در یک راهپیمایی گسترده اغتشاشات اخیر را محکوم کردند. راهپیمایان تصاویری از امام راحل، رهبر معظم انقلاب را در دست داشتند و پرچم جمهوری اسلامی ایران را در شهرهای مختلف استان لرستان با اهتزاز در آوردند و زیر سایه این پرچم شعار مرگ بر منافق سر دادند.

در نقطه ای دیگر از غرب کشور یعنی ایلام مردم همانند دیگر هموطنان کشور به میدان عمل دفاع از نظام وارد شدند.

شمال کشور هم غوغا بود؛ از مازندران تا گیلان
از بابل تا چالوس و نکا و قائمشهر و ...خیابان ها مملو از جمیعتی بود که به شدت اغتشاشات و ناارامی های اخیر را محکوم می کردند.

مردمی که اعلام کردند همراه با نظام هستند اما از حق خود برای بیان اعتراضات و انتقادات هم عقب نخواهند نشست.دیگر شهرهای استان مازندران فردا نیز شاهد برپایی تظاهرات و راهپیمایی در محکومیت اغتشاشات اخیر خواهد بود.

مردم لاهیجان هم در راهپیمایی گسترده، مخالفت خود را با تحرکات ضدامنیتی و تخریب اموال عمومی اعلام کردند. راهپیمایان پرچم جمهوری اسلامی و پلاکاردهایی در محکومیت آشوب و ناآرامی در دست داشتند.فرماندار، امام جمعه، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندهان نظامی و انتظامی نیز در این اجتماع حضور داشتند، راهپیمایان با مشت های گره کرده شعارهایی نظیر مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا، مرگ بر فتنه گر و منافق، ما همه با هم هستیم پشت ولایت هستیم ،ملت ما بیدار است از آمریکا بیزار است، ملت ما بیدار است از فتنه گر بیزار است سردادند.

آذری زبان ها هم آمدند
همچنین مردم شهرستان ارومیه با حضور گسترده در خیابان‌های عطایی و امام این شهر اقدام به راهپیمایی در محکومیت اعمال تأسف بار اغتشاشگران در روزهای اخیر کردند.

در این راهپیمایی خود جوش که با شرکت آحاد مردم از قشرهای مختلف و با شرکت چهره‌های سیاسی و مسئولان دولتی نیز همراه بود شعارهایی بر علیه حامیان استکباری اغتشاشگران داده شد.در انتهای این راهپیمایی قطعنامه‌ای در محکومیت آشوب‌طلبی چند روز اخیر و ابراز انزجار از حامیان پشت پرده داخلی و خارجی آنها قرائت شد.

* خروش مردم اردبیل علیه اغتشاش‌گران خیابانی
فتنه گری ها و آشوب گری های چند روز اخیر اردبیلی ها را هم معترض کرد تا به خیابان بیایند و با برپایی حماسه ای از حضورشان در 13 دی ماه بر حمایت خود از نظام مهر تایید بزنند.

در این تجمع که از میدان شریعتی اردبیل آغاز شد مردم با شعارهای «هم غزه هم لبنان، جانم فدای ایران»، «ما همه باهم هستیم، پیرو رهبر هستیم»، «مرگ بر نفوذی فتنه‌گر»، «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» تا مقابل مصلی اردبیل راهپیمایی کردند.
در پایان این تظاهرات قطع‌نامه‌ای در محکومیت حرکت‌های اخیر قرائت شد که در آن آمده بود «حوادث چند روز اخیر در برخی نقاط کشور که با سوء استفاده از اعتراضات و مطالبات به حق مردم شکل گرفت توسط عده‌ای ناآگاه و فرصت طلب به انحراف کشیده شد و با ایجاد تفرقه، قصد ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تخریب بیت‌المال و اموال عمومی را دارند که قطعا حساب اینها با مردم معترض و مطالبه‌گر جدا است.بدون تردید مثلث آمریکایی ـ صهیونیستی ـ سعودی توطئه‌ای بین‌المللی را برای برهم زدن امنیت پایدار منطقه و نظم عمومی کشور از سال‌های قبل پیش‌بینی کرده است که اینک با سوءاستفاده از مطالبات برحق مردم و مشکلات اقتصادی موجود و ایجاد فضای غبارآلود، درصدد اجرای طرح شیطانی خود برآمدند، بنابراین در این رابطه هم‌سویی با دشمنان و وارد کردن خسارات جبران‌ناپذیر به کشور از هیچ فردی پذیرفته نیست.»

شیراز و بوشهر هم از رفتار اغتشاشگران اعلام انزجار کردند
شیرازی ها هم در تجمعی که امروز صبح برپا کردند ضمن اینکه بر حل مشکلات اقتصادی و پیگیری مطالبات خود تاکید کردنند، هرگونه اغتشاش در مسیر اعلام مطالبات را محکوم کردند.

در پایان این تجمع بیانیه‌ای در راستای تعهد و وفاداری به آرمان‌های انقلاب و بیزاری از دشمنان نظام به‌ویژه فتنه گران، از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس قرائت شد.

بوشهری ها هم روز گذشته در اقدامی خودجوش در حمایت از مقام معظم رهبری، ارزش‌های انقلاب اسلامی و محکوم کردن اعمال آشوبگران به خیابان‌ها آمدند و خواستار برخورد قاطع با آشوب‌گران شدند.

زلزله کرمانشاهی ها را کنار نزد
راهپیمایی پرشور مردمی در محکومیت هنجارشکنان روزهای اخیر، روز گذشته در برخی شهرهای استان کرمانشاه نیز برپا شد تا مردمی که چند ماه است درگیر مصیبت های زلزله هستند باز هم با آرمان های نظام تجدید بیعت کنند.

تظاهرات مردمی علیه اغتشاشات اخیر در گرگان
مردم مومن گرگان هم برای دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی و به منظور نمایش وحدت، اقتدار و همدلی و دادن پاسخ دندان‌شکن به اغتشاشات خیابانی چند روز گذشته دیروز به خیابان آمدند و فریاد مرگ بر فتنه‌گر سر دادند.

در این راهپیمایی که روز گذشته برگزار شد اقشار مختلف مردمی، خانواده‌های شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان اسلام، روحانیون، جوانان و دانشگاهیان اساتید و آموزش پرورش، کسبه بازاریان استان گلستان حضور داشتند و شعارهای مرگ بر امریکا، مرگ بر فتنه گر، مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی و دشمنان اسلام و ایران زدند.


قم، نهاوند و اراک هم یکپارچه علیه اغتشاشگران شد
مردم قم و اراک هم 13 دی ماه به خیابان آمدند تا هم اغتشاشات اخیر کشور را محکوم کنند هم بر حمایت از مطالبه‌های به‌حق مردم تاکید کنند.

همدانی ها و اهالی کرج با رهبری تجدید بیعت کردند

همدانی ها از ملایر تا نهاوند هم با برگزاری راهپیمایی پرشور، تحرکات و اغتشاشات اخیر عده‌ای فریب خورده و عوامل پشت صحنه وقایع اخیر این شهرستان را محکوم و با رهبری انقلاب اسلامی و آرمان‌های امام راحل تجدید بیعت مجدد کردند.

اهالی کرج هم طی روزهای اخیر شاهد برخی تجمعات بودند روز گذشته با حضور در خیابان خط خود از شاختارشکنان را جدا کنند.

تظاهرات و راهپیمایی علیه رفتارهای ساختارشکنانه و آشوبگرایانه در تجمعات اخیر قرار است طی روزهای آینده هم ادامه پیدا کند، تظاهراتی که خودجوش و در حمایت از آرمان های نظام و انقلاب و تجدید بیعت با رهبری نظام برپا خواهند شد.

2929

مطالب مرتبط
74 دیدگاه
 • بی نام
  پنجشنبه 14 دی 1396 - 19:00:13
  پاسخ
  15 610

  راهپیمایی محکومیت

  • کیا
   پنجشنبه 14 دی 1396 - 22:21:26
   1158 22

   اگه امکانش هست به معترضین هم مجوز بدید تا عدالت برقرار بشه و ببینیم تعداد کی بیشتره؟

  • بی نام
   جمعه 15 دی 1396 - 02:21:34
   88 0

   چندم دی میشه؟

  • بی نام
   جمعه 15 دی 1396 - 02:52:25
   263 1

   به این گزیده سخن زیبا بسنده میکنم. سعی کردند مارا دفن کنند غافل از اینکه ما بذر بودیم . "چگوارا"

  • بی نام
   جمعه 15 دی 1396 - 16:56:13
   58 0

   آخه بصورت خودجوش بعضی مردم مردم تر و بعضی راه پیمائیها راه پیمایی ترند

 • بی نام
  پنجشنبه 14 دی 1396 - 19:13:49
  پاسخ
  833 10

  بگذرد این روزگار ...

  • حمید
   جمعه 15 دی 1396 - 18:28:17
   138 1

   کلا یجوری شده که اخبار سایتا برام مهم نیست فقط میام نظرات و مثبت منفی ها رو ببینم و به اینده امیدوار بشم

 • بی نام
  پنجشنبه 14 دی 1396 - 19:17:08
  پاسخ
  1046 10

  مجوز دارن؟ از اين جهت كه كاملا خودجوش بوده عرض ميكنم

  • بی نام
   جمعه 15 دی 1396 - 02:22:58
   186 6

   بله آقای روحانی پریروز وعده این راهپیمایی ها را داده بود.پس مجوز دارن

 • بی نام
  پنجشنبه 14 دی 1396 - 19:28:10
  پاسخ
  1304 19

  ما خودمون کارمند هستیم و گفتند که بریم

  • بی نام
   جمعه 15 دی 1396 - 01:39:04
   94 3

   بدبختی اینه که اغتشاشات را حقوق های ده ملیونی انجام میدن. تظاهرات خودجوش و انتخابات هم ما حقوق های دو ملیونی. علی الخصوص فرهنگیان که هشت ماه اضافه کار نگرفتن

 • بی نام
  پنجشنبه 14 دی 1396 - 19:30:41
  پاسخ
  1019 16

  می شه این دو روز رو هم یوم الله اعلام و تعطیلش کنید تا برای سفر بریم شمال؟ به هر حال مردم زحمت کشیده و به خیابان آمده و کلی شعار داده اند.

  • بی نام
   پنجشنبه 14 دی 1396 - 20:54:52
   36 768

   متاسفم برات

  • بی نام
   پنجشنبه 14 دی 1396 - 21:00:45
   40 470

   شماها از جون شمال چی میخواین ملت ؟ یه کم کار کنید تا چرخ اقتصاد بچرخه و هی نگین گشنمه گشنمه

  • مصطفی
   شنبه 16 دی 1396 - 08:27:43
   3 31

   بشین سرجات

 • بی نام
  پنجشنبه 14 دی 1396 - 19:33:11
  پاسخ
  784 8

  آیا مجوز داشتند

  • بی نام
   جمعه 15 دی 1396 - 11:07:25
   39 0

   راستی این راهپیمایی خودجوش مجوز داشت؟

 • بهروز
  پنجشنبه 14 دی 1396 - 19:49:03
  پاسخ
  34 799

  دنیا در مقابل به میدان امدن شما متحیر ماند

  • بی نام
   پنجشنبه 14 دی 1396 - 20:54:18
   541 13

   توم خودجوش اومدی؟

  • بی نام
   جمعه 15 دی 1396 - 10:53:20
   189 5

   اگه این بنده خدا ها نمی رفتن به شکل خودجوش مزایا و یا شاید یارانه شان قطع میشد.

 • بی نام
  پنجشنبه 14 دی 1396 - 19:58:33
  پاسخ
  852 12

  خود جوش ؟؟؟ اتفاقا اس ام اس تبلیغاتیش هم به صورت خود جوش از بیت المال واسه من امده

  • بی نام
   جمعه 15 دی 1396 - 01:52:05
   137 0

   خخخخخخ دمت گرم

 • بدون نام
  پنجشنبه 14 دی 1396 - 19:59:51
  پاسخ
  672 8

  خود جوش...خدا قوت قهرمان

 • بدون نام
  پنجشنبه 14 دی 1396 - 20:00:21
  پاسخ
  18 643

  خود جوش های با مرام بازهم به همت شما صد درود، باز هم دم شماها که همیشه پرچمدار گذشت هستید گرم گرم گرمممممممممممممممممممممم

 • بی نام
  پنجشنبه 14 دی 1396 - 20:04:45
  پاسخ
  838 15

  از مردم نظرخواهی کنید که چه درصد مردم می گویند این راهپیمایی خودجوش بوده است.

  • بی نام
   پنجشنبه 14 دی 1396 - 21:07:12
   29 745

   دیگه راهپیمایی با این عظمت که زوری نمیشه خیلی اصرار دارید همه بزور اومدن نه اشتباه می کنید مردم دنبال ارامش هستند

 • بی نام
  پنجشنبه 14 دی 1396 - 20:05:52
  پاسخ
  737 7

  عجب چه جالب اینها که خودجوش بودند، نیاز به مجوز نداشتند دیگه؟

 • بی نام
  پنجشنبه 14 دی 1396 - 20:07:47
  پاسخ
  22 530

  مردم به میدان امدند پس لازمه که مسئولان هم یاد بگیرند و برای حل برخی مشکلات مردانه پا جلو بگذارند یا علی

  • بی نام
   جمعه 15 دی 1396 - 11:22:13
   118 0

   مسئولان مشکلات رو حل کنن؟؟ خواب دیدی خیره

 • بی نام
  پنجشنبه 14 دی 1396 - 20:09:13
  پاسخ
  18 724

  باز هم تجمع میلیونی باز هم به صحنه امدن مردم کوچه و بازار و باز هم در هم شکستن توهمات البته مقامات باید بدانند که اعتراضات را بی پاسخ نباید گذاشت ..............

 • حمید از خرم آباد
  پنجشنبه 14 دی 1396 - 20:18:42
  پاسخ
  766 9

  خبرانلاین واقعا مایوسم کردی کجاش خودجوش بود

 • بی نام
  پنجشنبه 14 دی 1396 - 20:18:44
  پاسخ
  200 16

  مسئولین باید بدانند که مردم فقط پای اعتقادات خودشون وایستادند و عاشق چشم و ابرو کسی نیستند پس باید طرحی نو دراندازند و به فکر حل مشکلات باشند

 • علی
  پنجشنبه 14 دی 1396 - 20:19:18
  پاسخ
  656 8

  پس دیگه همه چی تموم شد؟؟؟ لطفا تلگرام رو وصل کنید کار داریم

 • بی نام
  پنجشنبه 14 دی 1396 - 20:20:59
  پاسخ
  543 9

  خود جوش 😕

 • بی نام
  پنجشنبه 14 دی 1396 - 20:21:28
  پاسخ
  18 721

  لبخند رضایت باردیگر بر لبان مردم ما پس از چند روز بی نظمی نشست سیستم باید قدر این نعمت بزرگ مردم در صحنه را بیشتر بداند کاش می دانست.........

 • بی نام
  پنجشنبه 14 دی 1396 - 20:26:05
  پاسخ
  755 6

  لطفا بزارن مخالقان هم صلح جویانه راهپیمایی کنن

 • بی نام
  پنجشنبه 14 دی 1396 - 20:27:48
  پاسخ
  636 3

  مجوز از کجا داشتن برای تجمع ؟

 • بی نام
  پنجشنبه 14 دی 1396 - 20:31:34
  پاسخ
  615 3

  بعد اینها مجوز هم داشتند

 • بی نام
  پنجشنبه 14 دی 1396 - 20:33:00
  پاسخ
  720 6

  به صورت «خودجوش» و پوشش صدا و سیما انجام شد خسته نباشید

  • بی نام
   پنجشنبه 14 دی 1396 - 21:00:45
   640 3

   صدا و سیما از قبل پیشبینی کرده ساعت و مکان

 • بی نام
  پنجشنبه 14 دی 1396 - 20:33:12
  پاسخ
  603 3

  این اعتراضا زنگ خطر بود به داد وضعیت مردم برسید

 • فرهاد
  پنجشنبه 14 دی 1396 - 20:37:12
  پاسخ
  716 7

  به جای تظاهرات دلار رو بکن دو هزار تومن خونه رو ارزون کن بدهی مردم رو بده رونق ایجاد کن فضای سیاسی باز کن حزب مخالف داشته باش رد صلاحیت سلیفه ای رو بردار نهادها و همه رو پاسخگو کن رابطه با دنیا رو ایچاد کن....

  • بی نام
   جمعه 15 دی 1396 - 09:12:26
   163 0

   اگر اینکارا روبکن دیگه چجوری وعده بهشت بدن

 • ali
  پنجشنبه 14 دی 1396 - 20:38:12
  پاسخ
  404 5

  کاملا معلومه که خود جوش بود

 • بی نام
  پنجشنبه 14 دی 1396 - 20:38:20
  پاسخ
  17 667

  کلمه خودجوش که خیلی ها بهش ایراد میگیرند ظاهرا بعضی ها رو ناراحت کرده خب ناراحتی نداره اگه تو مردم و بین شهرهای مختلف بودید معنی خودجوشو راحتتر میگرفتید چون سابقه حضور مردم در مواقع خطر برای نظام برای هم ثابت است

 • بی نام
  پنجشنبه 14 دی 1396 - 20:39:29
  پاسخ
  576 2

  اغتشاش نبود تجمع اعتراضی بود

 • بی نام
  پنجشنبه 14 دی 1396 - 20:43:15
  پاسخ
  163 133

  خبرآنلاین آفرین .تو این چند روز واقعا گل کاشتی .

 • بی نام
  پنجشنبه 14 دی 1396 - 20:45:34
  پاسخ
  625 4

  بلاخره كه چي جواب مطالبه برحق مردم چي ميشه مطمنا اكه حل نشه اين اتيش زير خاكستر روزي بدجورشعله ورميشه

 • بی نام
  پنجشنبه 14 دی 1396 - 20:47:23
  پاسخ
  590 2

  .مردم از روی فقر و بیکاری تظاهرات کردند.این کارها به جای رسیدگی به مطالبات برحق مردم بود؟؟؟؟

 • سیما
  پنجشنبه 14 دی 1396 - 20:50:05
  پاسخ
  249 4

  دولت باید صدای مردم رو بشنوه

  • مهدی
   جمعه 15 دی 1396 - 10:28:58
   122 1

   بهتر بگیم نظام صدای مردم رابشنود

 • بی نام
  پنجشنبه 14 دی 1396 - 20:54:52
  پاسخ
  567 4

  این راهپیمایی مجوز داشت؟؟؟

  • بی نام
   شنبه 16 دی 1396 - 10:18:36
   27 0

   اونی که مجوز میده خودش راهپیمایی برگزار کرده در حمایت از خودش

 • بی نام
  پنجشنبه 14 دی 1396 - 21:14:02
  پاسخ
  195 3

  تو را به خدا به دولت بگین اقتصاد را جراحی نکند ما یک بار دست به جراحی اقتصاد هدفمندی و... زدیم تا حالا خونریزی بعد از عمل بند نیمده حتی محل جراحی عفونت کرده

  • بی نام
   جمعه 15 دی 1396 - 09:12:54
   36 1

   خیلی باحال بود

 • بی نام
  پنجشنبه 14 دی 1396 - 21:17:19
  پاسخ
  14 600

  باید در برابر عظمت این ملت پشتیبان بی ادعا که همواره در راه انقلاب آماده دفاع از استقلال کشور در فتنه های بیگانگان هستند سر تعظیم فرود آورد.

 • بی نام
  پنجشنبه 14 دی 1396 - 21:24:04
  پاسخ
  585 7

  خودجوش؟؟؟؟؟ یعنی مجوز نداشتند؟؟؟

 • بی نام
  جمعه 15 دی 1396 - 01:25:29
  پاسخ
  76 0

  خبرآنلاین تو دیگه چرا؟

 • بی نام
  جمعه 15 دی 1396 - 01:35:02
  پاسخ
  171 0

  این روشها جواب نداده. با مردم روراست باشید.

 • بدون نام
  جمعه 15 دی 1396 - 01:51:27
  پاسخ
  227 0

  كل كشور يه دفعه خود جوش سر ساعت با هم جوشيدن براي حمايت از انقلاب و حكومت عجبااااااا واسه اين تجمع خود جوش مجوز گرفته بودن يا نه همينو بوگوووووو فقط

 • سیاوش
  جمعه 15 دی 1396 - 02:26:57
  پاسخ
  205 0

  از تابلو ها و‌پلاکادرها و پوسترها و پرچمها کاملا معلومه که خودجوش بوده و همینجوره خودجوش چاپ شدن و خودجوش بدون خرج کردن یک ریال از بیت المال رسیده دست مردم خودجوش.

 • آریا
  جمعه 15 دی 1396 - 03:15:27
  پاسخ
  186 0

  منفی و مثبت ها همه چی رو فت من دیه چیزی ندارم بگم

 • شلغم
  جمعه 15 دی 1396 - 03:28:17
  پاسخ
  222 0

  تاجایی که من میدونم حتی کتری هم بدون روشن کردن گاز جوش نمیاد حالا ابنا چطوری خودجوش الله و اعلم

 • بی نام
  جمعه 15 دی 1396 - 03:34:13
  پاسخ
  168 0

  خود جوش هم مانند اسطوره سلبریتی شده است.

 • بی نام
  جمعه 15 دی 1396 - 09:01:09
  پاسخ
  81 0

  ممنون از خبر آنلاین که حداقل نظرات مردم و مثبت و منفیها را بدون سانسور نشون میده.این خود گویای همه چیزه

 • بی نام
  جمعه 15 دی 1396 - 10:18:03
  پاسخ
  206 0

  اینجور که داره پیش میره تعداد یوم الله ها از تعداد روزهای سال بیشتر میشه

 • بی نام
  جمعه 15 دی 1396 - 10:19:05
  پاسخ
  16 174

  دو دستگی که از سال 88 بین مردم رخ داد همچنان دارد بیشتر و بیشتر میشود خدا لعنت کند سران دولت بهار که عامل اصلی این تفرقه هستند

 • بابک
  جمعه 15 دی 1396 - 10:23:18
  پاسخ
  120 0

  چرا به قشر وسیعی از مردم که نه تو این نوع راهپیمایی های میان و نه اغتشاشگر هستند مجوز تجمع نمی دهند؟

 • بی نام
  جمعه 15 دی 1396 - 11:07:23
  پاسخ
  118 0

  در مقابل سه روز اعتراض اقایان خود جوش یک هفته ست دارند اضافه کاری می کنند .تا مسائل عنوان شده به حق مردم را لوث کنند.

 • بی نام
  جمعه 15 دی 1396 - 11:16:37
  پاسخ
  143 0

  دوستان خبر انلاین این مثبت ومنفی ها رو به آقایان اطلاع بدید تحلیل کنند تا جایگاهشون رو در مخاطب هاتون که اغتشاش گر هم نیستند بیابند خودش رفراندومی اگه دقت کنن

 • بی نام
  جمعه 15 دی 1396 - 13:44:42
  پاسخ
  36 0

  فکری بحال جمعیت عظیم جوانان بیکار و ازدواج انها و مبارزه با فساد اداری ورفع فقر و فاصله طبقاتی داشته باشید

 • باران
  جمعه 15 دی 1396 - 15:57:28
  پاسخ
  20 0

  و گهگاهی دو خط شعری ک گویای همه چیز است و خود ناچیز...

 • بی نام
  جمعه 15 دی 1396 - 17:08:13
  پاسخ
  44 0

  پس اون بنرها هم روز قبل به شکل خوجوش چاپ شده بودند و به شکل خودجوش بر روی دیوار چسبیده بودند. عجب مملکت خودجوشی.

 • بی نام
  شنبه 16 دی 1396 - 12:56:12
  پاسخ
  8 0

  سانسور خود جوش دستکاری خود جوش مثبت و منفی ها و حذف خود جوش برخی پیام ها را هم می شود دید و فهمید خسته نباشید.

ارسال دیدگاه

قوانین ارسال نظر
 • خبرآنلاین نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند
 • لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید
 • اگرچه تلاش می‌شود نظرات ظرف 2ساعت تعیین تکلیف شوند اما نظراتی که پس از ساعت 19 نوشته شود حداکثر تا 9 صبح روز بعد منتشر می‌شوند
 • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی‌یابند بنابراین توصيه مي‌شود از مثبت و منفی استفاده کنید.

0/700

وبگردی