دوشنبه 30 مهر 1397
جمعه 22 دی 1396 - 14:16:08 چاپ

امام‌جمعه تهران: باید از کاخ‌ها بیرون آمد و جنوب‌شهر را دید

توقع نداشتیم بعد از ٨٨ با چنین فتنه‌ای مواجه شویم/کتک خوردیم اما کتک نزدیم

سیاست > احزاب و شخصیت‌ها - خطیب موقت نماز جمعه این هفته تهران گفت: همیشه باید دست به ماشه باشید و بسیجی باشید،‌ دشمن خائن قسم خورده‌ای که چشم دیدن دین خدا را ندارد و استقلال هیچ کشوری را بر نمی‌تابد دنبال توطئه خواهد بود و در برابر هر توطئه‌ای باز هم از ملت ایران تودهنی خواهند خورذ.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از خبرگزاری‌ها، حجت‌الاسلام کاظم صدیقی خطیب موقت این هفته نماز جمعه تهران با اشاره به اغتشاشات اخیر کشور گفت: فتنه چهره‌های منافق را مشخص می‌کند، در این اغتشاشات دوست و دشمن مشخص می‌شود. در این فراز و نشیب‌ها گوهر افراد جامعه نمود پیدا می‌کند، بهترین و جامع‌ترین تحلیل را نائب امام زمان(عج) مرجع بزرگوارمان ارائه فرمودند و این اغتشاش عوامل بیرونی دارد،‌ از سوی آنان طراحی شده و ماه‌ها توسط شیطان بزرگ در مراکز توطئه تحت مطالعه قرار گرفته و از سوی عربستان سعودی که هرچه دارد باید برای خود جهنم بخرد، دنبال شده است.

اهم صحبت های او از این قرار است:

* این اتفاقات طراحی آمریکا و صهیونیسم و عربستان و پادوهای آنها که منافقین آدم‌کش هستند، بود. این برای ما قابل توقع نبود که بعد از فتنه 88 با چنین فتنه‌ای مواجه شویم.

* آنهایی که گفتمان انقلاب را به حاشیه می‌رانند و مسائل جزئی بی‌ارزش را عمده می‌کنند و دنبال ارضای هوس‌هایشان هستند، می‌گویند تا کی انقلاب باید باشد؟ دشمن بیکار نیست و منتظر همین غفلت شماها است، تا احساس کنند مردم مشکل دارند تا وارد شوند و از همان نقطه ضربه می‌زنند.

* در برابر این دشمن باید گفتمان انقلاب پابرجا باشد، دولت محترم نیروهای انقلابی را از گردونه سنگرهای خدمت بیرون نکند، آسیب و سیلی می‌خورد و لذا نمی‌تواند مملکت را اداره کند. این ممکلت با انقلاب، استقلال پیدا کرده است؛ روحیه لیبرالی و اشرافی برای جامعه مفید نبوده و الان هم با این روحیه نمی‌توان خلاء‌های مملکت را پر کرد.

* بی‌توجهی به فرهنگ و ایمان از عوامل سوءاستفاده دشمن است. ما در جنگ برتر شدیم و تولید مقاومت کردیم، مرزها را درنوردیدیم و انقلاب را صادر کردیم، حالا جنگ نرم فرهنگی و اقتصادی در دستور کار دشمن است.

* در بودجه 97 نکاتی را مجلس باید رعایت کند و یکی از مواردی که توقعات مردم برطرف نمی‌شود برخورد خود مجلس است، مجلس باید نظارت کند و اقتدار خود را نشان دهد. باید رهرو راه مدرس باشد، مجلس باید بر اوضاع مملکت اشراف پیدا کند، کم‌کاری و فساد را دنبال کنند، کمیسیون‌های مجلس این موارد را تعقیب کنند. اینقدر عقب نشینی و انفعال به نفع مجلس وانقلاب نیست.

*مجلس باید در قانون‌گذاری سراغ مسائل اصلی برود، نه موراد حاشیه‌ای که مقابله با شورای نگهبان را در پی دارد،‌ این مسائل حاشیه‌سازی و کار مجلس نیست.

* در لایحه بودجه، برای فرهنگ بودجه‌ای قابل اعتنا در نظر گرفته نشده است. به حوزه‌های علمیه توجه نمی‌شود، بودجه تعیین شده مطلوب حوزه‌های علمیه نیست و همه بودجه هایی که پیش بینی شده درصد کمی از یک دانشگاه از دانشگاه‌های کشور است، اگر می‌خواهید دین را رواج دهید باید برای حوزه‌های علمیه و مراکز فرهنگی در بودجه، برنامه‌ای مناسب پیش بینی کنید.

* فقرا همیشه در میدان هستند،‌ اگر جنگ باشد اینها بچه‌هایشان را می‌فرستند. از این اشراف و بالانشین‌ها در صحنه‌های خطر ندیدم که کسی سینه سپر کند و باید در بودجه هم جهت حمایتی را از اقشار ضعیف جامعه پیش‌بینی کنید. فقر بعد از 4 دهه، افتخاری برای انقلاب نیست. انقلاب پابرهنگان و جنوب شهری و روستاییان است و باید اینها به نوا برسند نه اشرافیان مرفه بی درد.

* باید برای اشتغال جوانان مدیریت کارآمد داشته باشیم. اینکه گفته شود چقدر بودجه دادیم کافی نیست، به اندازه  کافی هم وعده شنیده شده است مردم منتظر اقدام و عمل هستند.

 * بیکاری قابل تحمل نیست. از کاخ‌های شیشه‌ای باید بیرون آمد و از جنوب شهر دیدن کرد. از فارغ‌التحصیلان دانشجوی بیکار سراغ بگیرید، خود من در معرض مراجعه هستم گاهی دلم می‌خواهد بنشینم گریه کنم، افراد به هیچ‌کجا دست‌شان نمی‌رسد و درآمد خانوادگی کم است.

* شعارهای غربی برای مردم خوشایند نیست هرچند ممکن است برای قشری رای بیاورد اما مردم ما مومن و معتقد به قیامت هستند،‌ مردم را باید تحویل گرفت. اگر مطالباتی دارند باید حرفشان و اعتراضان را شنید،‌ نه شنیدنی که تمام شود، اگر نمی‌توانید وعده‌های بی‌خودی ندهید با مردم با صداقت سخن بگویید و کار را به دست خود مردم بدهید. تمام انبیاء سنگرشان توکل به خدا بوده، مردم را از طریق رضای خدا می‌توان راضی کرد،  دین خدا را رواج بدهید دشمن خدا را شاد نکنید،  به دین و اخلاق بپردازید.

* قوه قضاییه و قضات ما هم مردم را ناراضی نکنند، طلاق‌های سریع ندهند، در یکی از شهرستان‌ها آقایی روحانی آمده بود که می‌گفت دختر خانمی 3 بار نامزد کرده و از هرکدام مبلغی برای مهریه گرفته و آخر گفته نمی‌خواهم با او زندگی کنم، او هنوز دوشیزه است و به خانه بخت نرفته اما 3 باز ازدواج کرده! قضات به مردم احترام کنند و تحویل بگیرند، اینها خلاف رضای خدا و خودتان است، مردم ولی نعمتان ما هستند که ید الله مع الجماعه.

*{با تشکر از نیروهای مسلح سپاه و ارتش و نیروی انتظامی در برخورد با فتنه‌گران و برهم‌زنندگان امنیت مردم} نیروهای امنیتی در این اغتشاشات اخیر شهید دادند، اغتشاش‌گران به مدارس، حوزه‌های علمیه و پایگاه‌های نمازجمعه و منازل امام جمعه حمله بردند، اینها کار ملت نیست،  این ضدمردم است، دست شیطان بزرگ است.

* مردم صف اعتراض‌گران و معترضین قانونمند را از اغتشاش‌گران جدا کردند و در این میان نیروی انتظامی سنگ تمام گذاشت. شنیدم که طی این چند شب فرماندهی نیروی انتظامی خودش تمام شب را در دفتر بوده است و رصد می‌کرد. نیروهای ما کتک خوردند اما دست به اسلحه نبردند، کتک خوردند اما کتک نزدند، لیدرها را دستگیر کردند اما به کسی آسیب نزدند و این قدرت و شخصیت است،  ما به نیروهای مسلح خود می‌بالیم.

*  ترامپ بداند مردم بانی حکومت هستند،‌ مردم انقلاب را به بار آوردند و حفاظت کردند. لذا هرکجا موردی بوده مردم سینه سپر کردند.

* تقوا را فراموش نکنیم، باید همیشه حق بگوییم تا حق بشنویم. انسان باتقوا ظلم به خانواده نمی‌کند. آرامش مردم هم به زن است،  زنی که در خانه همه فشارها، مشکلات و سختی‌ها را تحمل می‌کند اما وقتی همسرش به منزل می‌آید برای او رفع خستگی می‌کند،‌ بانویی است که در یاد خداست و مدیریت می‌کند؛  از دامن زن مردها به آسمان عروج می‌کنند.

* از خود و خانواده‌مان، تقوا را شروع کنیم و همیشه خدا را در نظر بگیریم، هیچ وقت به هم ظلم نکنیم، ظلم با تقوا نمی‌سازد.

27216

مطالب مرتبط
123 دیدگاه
 • بی نام
  جمعه 22 دی 1396 - 14:36:20
  پاسخ
  293 8

  مرگ بر گرانی

  • بی نام
   جمعه 22 دی 1396 - 20:21:13
   217 8

   اینو که احمد خاتمی هفته پیش گفت

  • بی نام
   جمعه 22 دی 1396 - 22:16:09
   5 0

   من دیگه در میدان نیستم

  • حاتمی
   شنبه 23 دی 1396 - 07:42:20
   30 2

   حاج اقا یه عده وعده ساده زیستی و اشکنه خوری و وعده بهشت میدهند و خانه اخرت ایا خودشان هم ساده زیست و اشکنه خور و...هستند؟؟

  • بی نام
   شنبه 23 دی 1396 - 12:41:14
   212 6

   خب چه حرف خوبی.بسم الله جناب امام جمعه موقت.از خودتان شروع کنید و از کاخهایتان بیرون بیایید و گرانی و گرسنگی و بیکاری و درد و رنج مردم محروم و فقیر شده ایران را ببینید.

  • بی نام
   شنبه 23 دی 1396 - 15:11:22
   57 0

   فعلا که برای مداوا به المان می روند و پدر بیچاره من از نداری مرد

  • رضا
   شنبه 23 دی 1396 - 17:08:21
   27 0

   مرگ بر رانت و فساد

 • بی نام
  جمعه 22 دی 1396 - 14:41:36
  پاسخ
  622 27

  الان وضع بده درست. بر منکرش لعنت. اما شما دوره احمدی نژاد که مملکت رو به ویرانه تبدیل کرد کجا بودید؟ وقتی داشت کمر مردم رو میشکست کجا بودید؟ چرا اون روزها خبری از گریه کردن امثال شما نبود؟ لازم نیست شما خودتون رو در جبهه مردم قرار بدید. حنای شما دیگه رنگی نداره. این نقش پلیس خوب و پلیس بد اینقدر نخ نماست که فقط یه ساده لوح رو میتونه فریب بده.

  • بی نام
   شنبه 23 دی 1396 - 00:09:55
   26 0

   الان همه مسئولین مقصر اند. همه. این همه فساد اقتصادی از همه چیز بدتره.

  • بی نام
   شنبه 23 دی 1396 - 12:05:52
   175 4

   چرا بعد از 40 سالکاخ نشینی بیشتر شده مگر انقلاب نشد که با کاخ نشینی برخورد بشه الان چرا کاسبان تحریم و اختلاس گران کاخ نشینند

  • بی نام
   شنبه 23 دی 1396 - 12:06:22
   186 3

   حالا این کاخها رو کی ساخته ؟ امریکا یا اسراییل ؟ کی مجوزداده ؟ کی نظارت کرده ؟ کی ....

  • بی نام
   شنبه 23 دی 1396 - 12:07:38
   146 5

   چرا اون موقع در زمان احمدی نژاد گفتند مردم اشکنه بخورند چیزی نگفتید بعدش باید از پشت پورشه و بنز و مازراتی پیاده شد و این حرف ها را زد

  • بی نام
   شنبه 23 دی 1396 - 15:57:35
   2 36

   عوضش کار هم زیاد بود. دخل و خرج با هم می خوند. الان بیکاری هم به گرانی اضافه شده. با این تفاسیر تورم 80 درصد میشه. ماله کشی خوب نیست دوست عزیز.

  • farzad
   شنبه 23 دی 1396 - 17:34:51
   45 0

   بعد ۴۰ سال تازه یادتون افتاده جنوب شهرو ببینید؟ به نظرم دیره دیگه

  • بهرام
   دوشنبه 2 بهمن 1396 - 18:53:10
   0 0

   حتما تمام این کاخها را آشغالا ساختن

 • بی نام
  جمعه 22 دی 1396 - 14:58:25
  پاسخ
  400 20

  قبول دارم سعه صدر نيروي انتظامي خصوصا تو شهرستانها زياد بود ولي در مورد تهران اصلا اجازه بلند شدن صدايي نميدادن بعدم تا موج تشكيل ميشد يا با حرف يا با باتوم متفرق ميكردن حضرت ايت الله لطفا فانتزي نسازيد حقيقت را بگوييد مردم كه كور نيستن هزارتا فيلم از تجمعات بيرون اومده تو خيلياش صبوري نيروهاي انتظامي نشون ميده بعضياشم كاملا برخوردا شبيه ٨٨ تصوير رويايي به مردم ارائه نديد

  • بی نام
   جمعه 22 دی 1396 - 20:56:28
   450 12

   این سعه صدر که می فرمایید بیست تا کشته داد تو شهرستانها

  • بی نام
   شنبه 23 دی 1396 - 16:00:24
   7 67

   ببخشید که یک بسیجی هم با تیر تفنگ یک مغتشش کشته شد

 • بی نام
  جمعه 22 دی 1396 - 15:02:20
  پاسخ
  288 4

  جناب ايت الله من با سواد كم متوجه شدم هيچ نظام ايدئولوژي محور و انقلابي اگه حقايق مطابق تبليغاتش نباشه زياد به بيان اون كاري نداره و تصويرش از اتفاقات چيزيكه بايد باشه نه اون چيزيكه هس درنتيجه بعيده مسوولان همچين سيستمي اصلا اموزش ديده باشن حقايق درد مردمو ببينن اونا بيشتر ياد گرفتن مبلغ باشن دقيقا مثه خود شما

  • بی نام
   جمعه 22 دی 1396 - 21:05:15
   14 2

   باریکلا . خیلی خوشمان امد . احسنت . واقعا باید خون گریه کرد به حال این مملکت

 • بی نام
  جمعه 22 دی 1396 - 15:10:26
  پاسخ
  453 9

  واقعا جالبه تو اين مملكت ريز تا درشت سياستها در اختيار ائمه جمعه و افكار انقلابيه بعد مردم كه معترض ميشن اقايون فحش ميدن به ليبراليسم و تفكرات غربي؟ والله ما نفهميديم تو كشوريكه تقريبا در تمام تصميمات مهم شهري اعم از فرهنگي اجتماعي سياسي امنيتي نماينده ولي فقيه كه عموما همون امام جمعه هستن حضور دارن اصلا ليبراليسم بيچاره كجا اجازه بروز پيدا كرده كه حالا متهمش ميكنيم جناب حجت الاسلام براي نزديك شدن به مردم فقط كاخها مانع نيستن ديوار تفكرات مطلق و متعصبانه مانع قويتري هستن

  • بی نام
   شنبه 23 دی 1396 - 10:36:59
   17 2

   این جملات خودش به تنهایی چهار تا نماز جمعه میطلبه برای پاسخ دادن

  • بی نام
   شنبه 23 دی 1396 - 11:29:38
   1 39

   فک کنم بعضی ها کلا نمیدونن که خطبه دوم نماز جمعه باید سیاسی باشه این مربوط به هزاروخورده ای سال پیشه حالا هی بگید امام جمعه رو چه به سیاست...

  • حسینی دولت آبادی از قزوین
   شنبه 23 دی 1396 - 13:04:56
   7 1

   درود بر شما.

  • بی نام
   شنبه 23 دی 1396 - 14:21:52
   10 2

   واقعا عالی نوشتی لذت بردم از خوندن این متن احسنت

 • بی نام
  جمعه 22 دی 1396 - 15:22:29
  پاسخ
  400 5

  اول از خودتان شروع کنید ک حوزه ها را از نظر بودجه مستقل از بودجه و پول مردم بکنید بعد شعار بدهید

 • كشوردوست
  جمعه 22 دی 1396 - 15:27:03
  پاسخ
  440 11

  شاه اگر سه چهارتا كاخ داشت الان تعداد كاخ ها شده چندصد هزارتا

 • امین
  جمعه 22 دی 1396 - 15:48:58
  پاسخ
  285 3

  خدایا ی پولی به ما بدهو یه توجهی هم به این ائمه جمعه تا متوجه درد مردم بشن و اینقدر به اسم مردم سنگ خودشونو به سینه نزنن

 • بی نام
  جمعه 22 دی 1396 - 15:54:33
  پاسخ
  353 1

  اون قدیما میگفتن علما درحوزه باشکم خالی ونان وپیاز معاش میکنن واز پولی که ازمردم میرسد گذران زندگی میکنن الان کاربه جایی رسیده که مرفه شده اند وسال به سال نیاز به بودجه بیشتر دارند.

 • بی نام
  جمعه 22 دی 1396 - 16:00:42
  پاسخ
  255 3

  اگه اينها برخي آقايان رقباي سياسي خود را به إشرافي گري و اين كه از قصرهايشان بيان بيرون خطاب ميكنن غافلن كه خودشان در حصارها و جمود فكري أسير هستن كه اميدي به رهايي شان ديگر نيست .

 • بی نام
  جمعه 22 دی 1396 - 16:22:47
  پاسخ
  233 2

  عینکتو عوض کن

 • بی نام
  جمعه 22 دی 1396 - 16:24:47
  پاسخ
  320 4

  بسم الله حاج آقا بزن بیرون از کاخ برو جنوب شهر

 • بی نام
  جمعه 22 دی 1396 - 16:25:21
  پاسخ
  249 4

  کدوم دانشگاه دقیقا منظ.ر ایشون هست که بیش تر از حوزه بودجه داره؟

  • بی نام
   شنبه 23 دی 1396 - 12:43:45
   79 1

   دانشگاه امام صادقع

 • بی نام
  جمعه 22 دی 1396 - 16:32:56
  پاسخ
  232 2

  اره واقعا گاهي از كاخ هاتون بيرون بيايد و به ما يه سري بزنيد بد نيست

 • ایمان
  جمعه 22 دی 1396 - 16:36:48
  پاسخ
  215 2

  دو صد گفته چون نیم کردار نیست .

 • بی نام
  جمعه 22 دی 1396 - 16:45:18
  پاسخ
  212 1

  شعار شعار شعار ......

 • متحیر
  جمعه 22 دی 1396 - 17:16:33
  پاسخ
  198 4

  کتک خوردیم؛ کتک نزدیم . . .

  • بی نام
   شنبه 23 دی 1396 - 09:07:07
   13 1

   اونهایی که مردم هم لابد صاعقه زدتشون

 • بی نام
  جمعه 22 دی 1396 - 17:17:38
  پاسخ
  311 3

  با ید از کاخ ها بیرو امد وجنوب شهر رو هم دید وبرای در مان هم با پول بیت المال رفت المان

 • بی نام
  جمعه 22 دی 1396 - 17:36:53
  پاسخ
  235 2

  باز هم بودجه میخوان. اشتهای سیری ناپذیر

 • بی نام
  جمعه 22 دی 1396 - 18:10:07
  پاسخ
  208 2

  نه تو رو خدا، زحمت نکشید، اجازه بدین بودجه‌تون رو بیشتر کنیم.

 • رضا
  جمعه 22 دی 1396 - 18:10:08
  پاسخ
  222 0

  باشه ، من یکی از فردا از کاخ 40 متریم میام بیرون

  • بی نام
   جمعه 22 دی 1396 - 21:11:40
   18 0

   ای مرفه بی درد . لابد با پرایدت هم تو خیابونا دور دور میزنی و دل مردم شمال شهر رو میسوزونی. ای روزگار

 • بی نام
  جمعه 22 دی 1396 - 18:56:44
  پاسخ
  197 1

  باز هم حرف های عوام فریبانه. بجای این حرفها اگر هرکس به به تخصصش برسد همه چیز درست میشود. فعلا که جای همه عوض شده

 • بی نام
  جمعه 22 دی 1396 - 19:00:29
  پاسخ
  249 1

  بیکاری کمر جوانان را شکسته چه ربطی به آمریکا دارد؟ چه ربطی به عربستان دارد؟ لطف کنید به شعور مردم احنرام بگذارید

 • بی نام
  جمعه 22 دی 1396 - 19:13:09
  پاسخ
  186 0

  دقیقاً چه کسانی از توی کاخ بیاد بیرون و جنوب شهر را ببینند؟

 • علي
  جمعه 22 دی 1396 - 19:14:46
  پاسخ
  158 3

  آقاي صديقي جنوب شهر صدها سال جنوب شهر بود كاس فيلم هاي همين اقاي ناصر ملك مطيعي ان جائيش كه منع شرعي ندارد رو تماشا كنيد زمان احمدي نزاد هم بود ولي ادرس ندادي غصه اونا رو نخور خودشون يه خاكي به سرشون ميكنند

 • بی نام
  جمعه 22 دی 1396 - 19:20:35
  پاسخ
  176 15

  حاج آقا این کاخ ها چطور به وجود آمده؟ مگر سابقون انقلاب وعده عدل علی نداده بودند؟ شاید یکی از دلایلش آن باشد که امثال شما جای آن سابقون را گرفته اید. مدیون حضرت امام هستیم که گذاشتیم نامحرمانی به انقلاب دست درازی کنید.

 • بی نام
  جمعه 22 دی 1396 - 19:34:21
  پاسخ
  276 1

  آقای امام جمعه بعد از 40سال تازه میخواهید بروید جنوب شهر ها؟ پائین شهر رو میخواهید ببینید از داخله بنز ضد گلوله میخواهید جنوب شهر رو زیارت کنید؟

  • بی نام
   جمعه 22 دی 1396 - 20:21:30
   135 1

   گل گفتی واقعا

  • مرتضی
   شنبه 23 دی 1396 - 12:48:54
   2 87

   دوست عزیز، آقای صدیقی یک بار به شهر ما اندیشه آمد، با یک پرشیا، نه بنز ضد گلوله، شاید همه را با یک چوب زدن درست نباشد.

 • بی نام
  جمعه 22 دی 1396 - 19:47:56
  پاسخ
  232 1

  یک سوال دارم که امیدوارم پاسخ داده شود. امام جمعه میتواند به اندازه و برای همان جمعیتی که در خطبه ها و نماز جضور دارند، نسخه بپیچد و تعیین تکلیف کند نه برای کل جامعه و نه حتی برای کل مردم همان شهر یا روستا. کسی که در نماز جمعه شرکت نمی کند پس اعتقادی هم به آن مراسم و امام جمعه آن ندارد و طبیعتا نظرات امام جمعه را هم قبول ندارد. با چه مبنایی امامان جمعه در کشور برای کل مردم و رئیس جمهور کشور نسخه می پیچند و نظرات تحمیلی میدهند و تعیین تکلیف می کنند، در حالیکه در نماز جمعه شان جز افراد معدودی، کسی شرکت نمی کند؟

  • بی نام
   جمعه 22 دی 1396 - 21:14:03
   19 0

   شرط میبندم همون افراد معدود هم خیلی اعتقادی به اینا ندارن

  • بی نام
   شنبه 23 دی 1396 - 19:04:12
   9 0

   گل گفتی

 • محمدرضاقدم
  جمعه 22 دی 1396 - 20:15:37
  پاسخ
  102 4

  هم اکنون میبینیم که در محلات جنوبی بافت های فرسوده در حال نوسازی است چند سال قبل که پل طبقاتی بی مصرف صدر زده شد از این حرف ها زده نمی شد.

 • بی نام
  جمعه 22 دی 1396 - 20:21:52
  پاسخ
  265 2

  به مردم می گوید اشغال واز جیب همین مردم جیب خود و حوزه اش را پر می کند. مردم شما رافراموش نمی کنند .

  • محمد
   جمعه 22 دی 1396 - 23:53:33
   20 0

   گل گفتی ما مردم فراموش نمیکنیم به ما گفتی اشغال

 • بی نام
  جمعه 22 دی 1396 - 20:22:21
  پاسخ
  217 1

  چرا حوزه اعلام نمیکنه بابودجه ای که هر سال میگیره چی کار کرده و حالا که بودجه بیشتری میخاد مثلا قراره چه کار بیشتری ارائه بده؟

 • بی نام
  جمعه 22 دی 1396 - 20:22:36
  پاسخ
  146 0

  فونداسیون کاخی که ساخته ایدحرف است وحرف زدن هیچ مشگلی ازبشرحل نکرده

 • بی نام
  جمعه 22 دی 1396 - 20:22:39
  پاسخ
  169 1

  خدا از کسانی نگذره که درد مردم رو نمی شناسن ولی برای مردم تصمیم می گیرن

 • بی نام
  جمعه 22 دی 1396 - 20:24:04
  پاسخ
  166 2

  برای شنیدن این حرفا کی حاضره بره نماز جمعه؟

 • بی نام
  جمعه 22 دی 1396 - 20:24:38
  پاسخ
  6 266

  نیروهای امنیتی در این اغتشاشات اخیر شهید دادند، اغتشاش‌گران به مدارس، حوزه‌های علمیه و پایگاه‌های نمازجمعه و منازل امام جمعه حمله بردند، اینها کار ملت نیست، این ضدمردم است، دست شیطان بزرگ است.

  • محمد
   جمعه 22 دی 1396 - 23:56:22
   26 0

   خداوکیلی خسته نشدین هی میگین امریکا شیطان بزرگ .فعلا وجود بعضی اقایون از شیطانم بدتره

  • بی نام
   شنبه 23 دی 1396 - 11:06:12
   24 0

   برادر از رو كاغذ كدوم دستگاه امنيتي داري ميخوني؟؟ اره مردم از فرط كلافگي و عصبانيت خيلي كارا كردن كه اونارو به اين نقطه رسونده؟؟ اينا همون مردمين كه هرچي داشتن نذر جبهه ميكردن

 • بی نام
  جمعه 22 دی 1396 - 20:24:43
  پاسخ
  2 242

  مردم صف اعتراض‌گران و معترضین قانونمند را از اغتشاش‌گران جدا کردند و در این میان نیروی انتظامی سنگ تمام گذاشت. شنیدم که طی این چند شب فرماندهی نیروی انتظامی خودش تمام شب را در دفتر بوده است و رصد می‌کرد. نیروهای ما کتک خوردند اما دست به اسلحه نبردند، کتک خوردند اما کتک نزدند، لیدرها را دستگیر کردند اما به کسی آسیب نزدند و این قدرت و شخصیت است، ما به نیروهای مسلح خود می‌بالیم.

  • بی نام
   شنبه 23 دی 1396 - 11:10:32
   76 0

   يادت نره مردم هم ٢١ كشته دادن اگه خداپرستي و وجدان بيداري داري برو بررسي كن ببين اينا كيا بودن بعد ببينم روت ميشه بهشون بگي اغتشاشگر و عامل بيگانه؟؟؟ صف عقيده به بي كفايتي مسوولين كاملا واحده شما نگران جدا كردنشون نباش

  • بی نام
   شنبه 23 دی 1396 - 11:11:47
   60 0

   كي گفته شما و نظراتتون مردم هستين؟؟ اخه برادر يه نگاه به ميزان مثبن منفي نظرات كارشناسيت بكن شايد از خواب بيدار شي

 • بی نام
  جمعه 22 دی 1396 - 20:25:07
  پاسخ
  6 144

  در بودجه 97 نکاتی را مجلس باید رعایت کند و یکی از مواردی که توقعات مردم برطرف نمی‌شود برخورد خود مجلس است، مجلس باید نظارت کند و اقتدار خود را نشان دهد. باید رهرو راه مدرس باشد، مجلس باید بر اوضاع مملکت اشراف پیدا کند، کم‌کاری و فساد را دنبال کنند، کمیسیون‌های مجلس این موارد را تعقیب کنند. اینقدر عقب نشینی و انفعال به نفع مجلس وانقلاب نیست.

  • بی نام
   شنبه 23 دی 1396 - 00:06:51
   3 0

   یکبار بالا همینارو خوندیم

  • بی نام
   شنبه 23 دی 1396 - 15:15:06
   2 0

   زمان مدرس نظارت استصوابی بود؟

 • بی نام
  جمعه 22 دی 1396 - 20:25:26
  پاسخ
  2 172

  مجلس باید در قانون‌گذاری سراغ مسائل اصلی برود، نه موراد حاشیه‌ای که مقابله با شورای نگهبان را در پی دارد،‌ این مسائل حاشیه‌سازی و کار مجلس نیست.

 • محمد
  جمعه 22 دی 1396 - 20:26:54
  پاسخ
  131 1

  فقط شعار و حزب بازی هیچکی به فکر ایت مردم بیچاره نیست . اینم داره سنگ خودشو سینه میزنه

 • بی نام
  جمعه 22 دی 1396 - 20:43:55
  پاسخ
  140 2

  تفرقه بندازوحکومت کن

 • ابوالفضل
  جمعه 22 دی 1396 - 20:51:10
  پاسخ
  188 1

  این همه گفتی آخر رسیدی به بودجه حوزه؟ در مصرف بودجه برای حوزه همین بس که در شهر ما به طرز معجزه آسایی حوزه علمیه ساختند و الان جادش هم اسفالت کردند دلیجان بغل پارک مصلی. همین چند روز پیش هم برای منزل امام جمعه محترم دوربین نصب کردند.

  • بی نام
   شنبه 23 دی 1396 - 09:11:58
   10 0

   آخه ایشون خودش هم حوزه علمیه داره تو تهران

 • بی نام
  جمعه 22 دی 1396 - 20:53:39
  پاسخ
  205 1

  من ایشون رو از نزدیک دیدم. پرواز مشهد تهران. دیرتر از همه مسافرها با وی آی پی تشریف آوردن سیت ردیف اول هواپیمای قشم ایر. زودتر از همه هم پیاده شدن با وی آی پی تشریف بردن

  • بی نام
   شنبه 23 دی 1396 - 08:55:20
   11 0

   پس جنوب شهری ها باید از کاخ هاشون بیرون بیان و ایشون رو با وی آی پی ببینن .........

 • بی نام
  جمعه 22 دی 1396 - 20:54:20
  پاسخ
  4 297

  درود بر آیت الله صدیقی و کلیه مسئولین دلسوز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران.

  • بی نام
   جمعه 22 دی 1396 - 22:39:53
   9 0

   آره بعله چه جور هم

  • محمد
   جمعه 22 دی 1396 - 23:57:11
   15 0

   نظام مقدس خوب اومدی همتون تا کم میارید از امام زمان مایه میذارید

  • بی نام
   شنبه 23 دی 1396 - 04:13:02
   9 1

   مسولین دلسوز آره .ولی ایشون نه

  • بی نام
   شنبه 23 دی 1396 - 10:12:21
   5 0

   این شوخی بود یا جدی؟

 • مهدی
  جمعه 22 دی 1396 - 20:58:58
  پاسخ
  150 8

  تمام این اتفاقات برای اینه که روحانی رئیس جمهور هست. یاد دوران اصلاحات می افتم که میگفتن هر 3 روز یه بحران بوجود می آوردن.

  • بی نام
   جمعه 22 دی 1396 - 22:54:04
   6 2

   هر 9 روز یک بحران بود

  • بی نام
   شنبه 23 دی 1396 - 02:05:59
   9 2

   چشم امید جهانگیری به انسانهای ساده ای مثل شماست.

 • بی نام
  جمعه 22 دی 1396 - 21:49:26
  پاسخ
  11 0

  ایشان فرمودند باید از کاخها بیرون آمد و جنوب شهر را دید البته در کنارش فرمودند باید پول بیشتری به ما اختصاص دهید

 • بی نام
  جمعه 22 دی 1396 - 22:56:23
  پاسخ
  13 0

  خداییش کل پست ها را از اول تا آخر خوندم. همه حرفها زده شده. تعداد مثبت ها و منفی ها هم بیانگر همه چیز هستش. پس چی می خوان؟ لابد جونی که خدا داده.

 • بی نام
  جمعه 22 دی 1396 - 22:56:56
  پاسخ
  14 0

  جناب صدیقی برای هیچ کجا بودجه نباشه مواجب حوزه علمیه محفوظه ، اموزش و پرروش کشور به گدایی افتاده کسی به دادش نمیرسه جناب .

 • محمد
  جمعه 22 دی 1396 - 23:58:36
  پاسخ
  15 0

  هم باید از کاخ ها بیایید بیرون هم باید کمتر تو فلسطین ولبنان کاخ بسازید

 • حیدرعلی
  شنبه 23 دی 1396 - 00:14:37
  پاسخ
  14 0

  تاوقتی مردم شعار دادن مرگ بر گرانی اینا خوشحال بودن و به معترضین گفتند حق دارند. ولی همین که شعارها رفت به سمتی که اینهادوست نداشتند مردم شدند آشغال.

 • حیدرعلی
  شنبه 23 دی 1396 - 00:19:27
  پاسخ
  18 0

  واقعامقایسه کنید ببینید ترامپ با ایرانیها بهتر حرف می زنه یا این اقای صدیقی امام جمعه؟

 • بی نام
  شنبه 23 دی 1396 - 00:22:23
  پاسخ
  1 19

  سلام بر مخاطبان خبر آنلاين جناب آقای صدیقی مشکلات اقتصادی مردم را مطرح کردند چرا واقعیت ها را نمی‌پذیرید ومسأله را سیاسی و جناحی جلوه می دهید

 • بی نام
  شنبه 23 دی 1396 - 05:26:48
  پاسخ
  13 0

  آقای صدیقی, توی عمرت چند بار جنوب شهر رفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • بی نام
  شنبه 23 دی 1396 - 08:09:58
  پاسخ
  9 0

  دوره قبل از این افاضات نمی فرمود....فقط گریه می کرد. ایشون بهتر است در مورد حقوق خودش و فرزندانش و محل زندگیشان شفاف سازی کنند

 • علی
  شنبه 23 دی 1396 - 08:11:37
  پاسخ
  11 0

  دقیقا چه کسی باید از کاخ بیاد بیرون ؟ مگه خدایی نکرده شما اهل کاخ و کاخ نشینی هستید ؟ استغفرالله

 • سرگردان
  شنبه 23 دی 1396 - 08:15:14
  پاسخ
  8 0

  چقدر هم مهربان نشان می‌دهد پدر جان یک مقدار برو بین مردم تا حقایق را بفهمی. دو نفر از حقیقت بی خبرند یکی آن که در کاخ نشسته و یکی دیگر که پشت درهای بسته.

 • بی نام
  شنبه 23 دی 1396 - 09:03:37
  پاسخ
  8 0

  درست میشه 200 سال اولش سخته بعدخود به خود درست میشه

 • ناشناس
  شنبه 23 دی 1396 - 09:24:30
  پاسخ
  6 0

  الان مردم تو کاخ هستند یا شما؟

 • مهدی
  شنبه 23 دی 1396 - 11:27:56
  پاسخ
  9 0

  حرفهای تکراری و از مد افتاده از کاختون هم که بیان بیرون یه دوری میزنید و یک فیلم تبلیغاتی درست میکنید برمیگردید به کاخ هاتون

 • بی نام
  شنبه 23 دی 1396 - 11:35:52
  پاسخ
  50 0

  خدمت جناب حاج آقا عرض بشه كه الان نارضايتي مختص جنوب شهريها نيست بلكه بخش بزرگي از وسط شهريها وشمال شهريا هم منتقد نوع برخورد يكسويه وسياست هاي يك بام ودوهوا ي بعضيها ازجمله ائمه جمعه هستند

 • بی نام
  شنبه 23 دی 1396 - 11:46:22
  پاسخ
  40 0

  نمازجمعه دردوره نبودامامزمان عادایش واجب نیست اماچون این گردهمایی محمل خوبی برای ابراز نگرش های سیاسی طیفحاکم است وباهمین محافل وبرگزاری راهپیمایی های کف خیابان به موجودیت وبه نوعی به مقبولیت خودمشروعیت می بخشند ازاول انقلاب باب شدوچقدرزیبیا می توان دراین محافل به دیگران انگ های سیاسی زدوحکم ارتدادبعضی راصادرکرد.

 • بی نام
  شنبه 23 دی 1396 - 12:08:05
  پاسخ
  8 0

  احتیاجی نیست بری جنوب شهر یه نگاه به این نظرات بنداز

 • بی نام
  شنبه 23 دی 1396 - 12:11:38
  پاسخ
  35 0

  اقای صدیقی : بیا ره توشه برداریمقدم در راه بگذاریم ببینیم اسمان هر کجا ،ایا همین رنگ است؟؟؟

 • ناشناس
  شنبه 23 دی 1396 - 12:16:42
  پاسخ
  51 2

  آنوقت میگن چرا کسی نماز جمعه نمیره

 • بی نام
  شنبه 23 دی 1396 - 12:50:22
  پاسخ
  64 1

  نسبت آشغال به مردم تنگدست و تحت فشار چه توجیهی دارد؟؟؟؟ مشکل مردم همین بودجه غیر منصفانه است , تازه شما می گویید آنرا زیاد کنید این دو جمله تفکر جنابعالی است به عنوان یک مسئول؟ واقعا اوج اهانت و تفکر ضد مردمی است . افراد مسئول در نظام باید پاسخ اینشان را بدهند ...حضور ایشان در نماز جمعه هیچ به صلاح نیست نمیتوان از پول مردم ارتزاق کرد و به آنان دشنام داد و طلب پول بیشتر هم کرد

 • مسعود
  شنبه 23 دی 1396 - 12:53:22
  پاسخ
  73 1

  ایشون دیروز مردمی را که در این چند وقت به وضعیت فعلی کشور معترض بودن و تظاهرات کردن را آشغال خطاب کرده ، بهش بگین منتظر پاسخ مردم باشه

 • بی نام
  شنبه 23 دی 1396 - 12:55:35
  پاسخ
  56 1

  بله خیلی خوبه که از خونواده خودشون شروع کنن

 • بی نام
  شنبه 23 دی 1396 - 12:59:44
  پاسخ
  93 1

  اگه انقلاب نشده بود....حال و روز و روزگار گذروندن این جماعت دیدنی بود...دیدنی

 • اردلان
  شنبه 23 دی 1396 - 13:39:54
  پاسخ
  13 0

  فقط یک قلم بودجه مرکز خدمات حوزه های علمیه از کل بودجه دانشگاه تهران حدود 100میلیارد تومان بیشتر است .به نقل از پیوست شماره چهارلایحه بودجه 97

 • بی نام
  شنبه 23 دی 1396 - 13:54:53
  پاسخ
  7 0

  جناب آقای صدیقی تریبون نمازجمعه مکانی مربوط ومختص ابراز یک نوع اندیشه خاص نیست چون برای برگزاری آن ازهمین بیت المال که امثال شما به آن خیلی اعتقادداریدتغذیه وبرگزارمی شود.پس خواهشا بیشتربه فکراین باشیدکه درپیشگاه خداوندمتعال چه پاسخی درقبال استفاده ازاین رسانه های جمعی دارید.واین نکته درقبال رسانه میلی هم صادق است .به امیدروزی که هیچ ایرانی غم نان شب رانخوردوهرایرانی بتواندبه دورازهرگونه خشکه مقدس مآبی زندگی راحت ودرخورشان یک ایرانی راداشته باشد.

 • بی نام
  شنبه 23 دی 1396 - 14:57:18
  پاسخ
  10 0

  یه بار سال 88 از آقای صدیقی پرسیدم حاج آقا تکلیف ما با رییس جمهور دروغگو چیه؟ پاسخ فرمودن شما بفرمایید درستون رو بخونین!!

 • بی نام
  شنبه 23 دی 1396 - 15:30:11
  پاسخ
  10 0

  اگر راست میگی اول ازخودت اقازادهات شروع کن

 • بی نام
  شنبه 23 دی 1396 - 15:42:10
  پاسخ
  10 0

  تا دیر نشده توبه کن و راه زهد در یش بگیر

 • بی نام
  شنبه 23 دی 1396 - 16:17:41
  پاسخ
  14 0

  کشور نیاز به نخبگان وتخصص داره وبودجه باید صرف اقتصادبشه نه با یودجه مردم هرهفته وسط نماز خطبه بدین بیرون

 • بی نام
  شنبه 23 دی 1396 - 17:10:07
  پاسخ
  12 0

  خدا لعنت کنه اونایی که درد مردم رو نمیفهمن.

 • بی نام
  شنبه 23 دی 1396 - 17:33:11
  پاسخ
  9 0

  ای کاش روزی رشوه ها کلا از بین برود

 • بی نام
  شنبه 23 دی 1396 - 18:08:40
  پاسخ
  11 0

  من نمی توانم بفهمم چرا برخی از مراجع تقلید در بودجه سالانه کشور ردیف بودجه دارند. مگر حضرت امام و مرحوم آیه ا... شریعتمداری از دولت بودجه می گرفتند؟ مراجع تقلید باید هزینه خدمات خود را با مبالغ شرعی که مقلدانشان تقدیم می کنند تأمین نمایند. اگر چندان مقلد ندارند که بتوانند از عهده این مخارج بر آیند فروتنی و تواضع پیشه کنند.

 • بی نام
  شنبه 23 دی 1396 - 18:31:13
  پاسخ
  19 0

  حاجی می خواهی هرچی هست بدهند به حوزه وبقیه کلا روزه باشند.

 • محمد
  شنبه 23 دی 1396 - 18:53:00
  پاسخ
  17 0

  امروزه بگیم: باید از"بیت" ها خارج شد و.......

 • بی نام
  شنبه 23 دی 1396 - 19:28:42
  پاسخ
  15 0

  حاج آقا قبل از اين کار بايد نگاهی به بودجه در نظر گرفته شده برای حوزه های علميه وموسسات زير نظر شما و همکارانتان و مقايسه با بودجه عمومی انداخت همين کار خيلی چيزها را مشخص می کند.

 • بی نام
  شنبه 23 دی 1396 - 21:24:30
  پاسخ
  3 19

  کابینه نجومی ها

 • امیر
  یکشنبه 24 دی 1396 - 23:07:38
  پاسخ
  1 0

  مهمترین مشکل این کشور فساد فساد فساد ه و فساد. همین و بس.

ارسال دیدگاه

قوانین ارسال نظر
 • خبرآنلاین نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند
 • لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید
 • اگرچه تلاش می‌شود نظرات ظرف 2ساعت تعیین تکلیف شوند اما نظراتی که پس از ساعت 19 نوشته شود حداکثر تا 9 صبح روز بعد منتشر می‌شوند
 • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی‌یابند بنابراین توصيه مي‌شود از مثبت و منفی استفاده کنید.

0/700

پربیننده‌ترین