بهروز وثوقی راد ، لیدر کلاه مخملی استیل آذین دیگر حق ورود به ورزشگاه را ندارد.

 

او در گفت و گویی با خبرآنلاین به ماجرای اخراجش از بازی پسپولیس و استیل آذین پرداخت . ماجرایی که باعث شد که از ورزشگاه اخراجش کنند. این لیدر که از ابتدای لیگ امسال به سوژه اول سکوها تبدیل شددرباره ماجرای اخراجش از ورزشگاه می گوید:« فکر می کنم کار لیدرهایباشگاه استیل آین است. آنها از دست من شاکی اند چون گفتم حقوق های 800 هزار تومانی می گیرند. من که کاری با کسی نداشتم ، فقط یک حرفی را زدم ، همین.»

و اما اصلا ماجرای روز بازی:« مثل همیشه این بازی را هم رفتم ورزشگاه که یک دفعه لیدرها به من حمله کردند ، علیه ام شعار دادند و کمی هم فحاشی نثارم شد. بعد هم که دستگیرم کردند و بردند پیش یک جناب سرهنگی که انگار مسئول بود. او گفت دیگر حق ندارم بروم ورزشگاه آزادی . دستم را گرفتند از ورزشگاه بردنم بیرون از ورزشگاه. یک تعهد گرفتند که دیگر نیایم ورزشگاه و بعد ولم کردند. نمی دانم واقعا چرا این کار را با من کردند.»

اما دلایل نیروهای انتظامی برای برخورد با این پدیده سکوها چه بوده است؟ او در پاسخ به این سئوال می گوید:« گفتند تیپت قیصری است و بد آموزی دارد. حق نداری با این شکل بیایی ورزشگاه. بچه ها تیپت را می بینند و این برای شان بد آموزی دارد!»

 

کد خبر 105321

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =