پیام‌های تسلیت علی لاریجانی در پی جان باختن تعدادی از مردم اندونزی در حادثه سونامی

خانه ملت نوشت: رئیس مجلس شورای اسلامی در پیام هایی جان باختن تعدادی از مردم اندونزی را به رئیس مجلس نمایندگان و رئیس مجمع مشورتی خلق اندونزی تسلیت گفت.

 دکتر علی لاریجانی امروز (دوشنبه 3 دی ماه) در پیام های جداگانه به بمبنگ سوساتیو رئیس مجلس نمایندگان جمهوری اندونزی و ذولکیفلی حسن رئیس مجمع مشورتی خلق جمهوری اندونزی، جان باختن تعدادی از مردم اندونزی در حادثه سونامی در این کشور را تسلیت گفت .

متن پیام های دکتر علی لاریجانی به شرح ذیل می‌باشد :

جناب آقای بمبنگ سوساتیو رئیس محترم مجلس نمایندگان جمهوری اندونزی

سلام علیکم؛

با تاثر و تاسف فراوان از جان باختن و مصدوم شدن جمع زیادی از مردم اندونزی در پی فوران آتشفشان و وقوع سونامی در نزدیکی تنگه سوندا مطلع گردیدم.

اینجانب من ابراز همدردی، به جناب عالی، نمایندگان محترم پارلمان، دولت و ملت کشور دوست جمهوری اندونزی تسلیت می‌گویم و از خداوند منان رحمت و مغفرت برای جان باختگان، صبر و شکیبایی برای خانواده‌های مصیبت دیده و شفای عاجل مصدومین را مسئلت می‌نمایم.

فرصت را مغتنم شمرده؛ بار دیگر عمیق‌ترین مراتب همدردی خود را اعلام می‌دارم.

علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی

جمهوری اسلامی ایران

جناب آقای ذولکیفلی حسن رئیس محترم مجمع مشورتی خلق جمهوری اندونزی

دریافت خبر جان باختن و مصدوم شدن جمع زیادی از مردم اندونزی در پی فوران آتشفشان و وقوع سونامی در نزدیکی تنگه سوندا، موجب تاسف و تاثر عمیق اینجانب گردید.

ضمن ابراز تسلیت و اعلام همدردی خود و نمایندگان مجلس شورای اسلامی با جناب عالی، نمایندگان محترم پارلمان، دولت و ملت کشور دوست جمهوری اندونزی، از خداوند منان رحمت و مغفرت برای جان باختگان، صبر و شکیبایی برای خانواده‌های مصیبت دیده و شفای عاجل مصدومین را مسئلت می نمایم.

علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی

جمهوری اسلامی ایران

2929

کد خبر 1215892

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =