حفاری تونل خط دوم مترو اصفهان به‌زودی آغاز می‌شود/ راه‌اندازی ایستگاه دوچرخه جدید

شهردار اصفهان گفت: با ترخیص تیغه برشی ۶۰ تنی ماشین حفاری مترو، طی روزهای اخیر عملیات حفاری تونل خط دوم متروی اصفهان به زودی آغاز می شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان اصفهان به نقل از  اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، قدرت الله نوروزی در گفت گو با برنامه رادیویی «سلام اصفهان» با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و روزهایی که یادآور حماسه و تلاش برای آزادی، استقلال و تحقق جمهوری اسلامی بوده و هست، اظهار کرد: از همه مردم دعوت می کنم با حضور خود در رویدادها و تجمعات مرتبط با روزهای پیروزی انقلاب اسلامی، مردمی بودن انقلاب و روزهای آن را نشان دهند.

وی همچنین با بیان اینکه پیشاپیش آغاز سال نو میلادی را به شهروندان مسیحی اصفهان تبریک می گویم، گفت: اصفهان، شهر همزیستی مسالمت آمیز ادیان است.

شهردار اصفهان تصریح کرد: شهرداری هم در این عرصه برنامه هایی دارد و درصدد است در کنار مردم باشد و عرصه را برای همه فعالان مردمی باز بگذارد.

وی با اشاره به اقدامات جدید برای توسعه قطار شهری اصفهان، اظهار کرد: در روزهای اخیر، کاترهد یا تیغه برشی ۶۰ تنی ماشین های حفاری خط دوم به اصفهان رسید که بعد از نصب این قطعه بر ماشین حفار و آماده سازی و تکمیل «تی بی ام»، عملیات حفاری تونل خط دوم متروی اصفهان به زودی آغاز می شود.

نوروزی افزود: این تیغه برشی با هزینه ۸۱۶ هزار یورو خریداری و از گمرک ترخیص شده است.

وی با بیان اینکه ایستگاه های جدید دوچرخه با ساز و کار جدید با مشارکت بخش خصوصی در شهر فعال می شود، گفت: در سازمان پایانه های شهرداری هم چند رخداد جدید را طی روزهای آتی شاهد خواهیم بود.

46

کد خبر 1217283

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =