خبر خوش معاون شهردار یاسوج/ بهره‌برداری از جاده دسترسی به بیمارستان امام سجاد (ع)

سالم نوروزی معاون عمرانی شهردار یاسوج گفت: پروژه جاده دسترسی به بیمارستان امام سجاد (ع) در دهه مبارک فجر به بهره برداری می رسد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از یاسوج، سالم نوروزی با اعلام این خبر بیان داشت: مسیر دسترسی به بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج به علت ترافیک ناشی از پارک ساحلی مشکلات زیادی در سال های گذشته برای مراجعه کنندگان به بیمارستان ایجاد کرده بود.

وی افزود:  دکتر مقدم شهردار یاسوج امسال در بازدید از بیمارستان و عیادت از بیماران وعده احداث مسیر جدید را داده بود که کار آغاز این پروژه پس از آن و در تیرماه 97 آغاز شد.

نوروزی تاکید کرد: هم اکنون عملیات اجرایی این مسیر شامل خاکبرداری و خاکریزی، زیرسازی، ایجاد دیوار حائل و روشنایی به پایان رسیده است و با مساعد شدن هوا، آسفالت آن نیز صورت می گیرد.

معاون شهردار یاسوج با بیان اینکه حجم سنگ چینی دیوار حائل این مسیر 1200 مترمکعب است، افزود: کل اعتبار این پروژه تا مرحله بهره برداری 6 میلیارد ریال است.

سالم نوروزی گفت: با بهره برداری از این پروژه که از کنار هتل پارسیان (آزادی) می گذرد، ترافیک مسیر پارک ساحلی در تردد آمبولانس ها و مراجعه کنندگان به بیمارستان اختلال ایجاد نخواهد کرد.

وی بیان داشت: این پروژه در دهه مبارک فجر به بهره برداری خواهد رسید و در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.

46

کد خبر 1218960

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =