برخورد تریلی و نیسان در قم یک کشته و یک مجروح برجای گذاشت

مهر نوشت: رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان قم از فوت یک نفر و مجروح شدن یک نفر دیگر بر اثر تصادف تریلی کشنده هوو و نیسان در این استان خبر داد.

سرهنگ مختار پناهی  با بیان اینکه متأسفانه یک دستگاه تریلی کشنده هوو شامگاه شنبه در قم حادثه آفرید، گفت: در محور قدیم قم - تهران کیلومتر ۵۲ تصادف کشنده هوو با وانت نیسان به علت بی مبالاتی از سوی راننده کشنده هوو نسبت به وانت نیسان به علت تجاوز به چپ منجر به حادثه شد.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان قم ادامه داد: این حادثه منجر به فوت در دم راننده نیسان و مجروح شدن راننده کشنده هوو شد.

وی بیان کرد: بیشترین علت تصادفات جاده‌ای استان قم که ۴۸ درصد عمده آن را سهم خود کرده است عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی است و ۷۰ درصد از سهم تصادفات در ۳۰ کیلومتری شهر قم اتفاق می‌افتد.

دانشگاه علوم پزشکی قم نیز در مورد این حادثه اعلام کرده است: بلافاصله بعد از این حادثه نیروهای اورژانس ۱۱۵ قم خود را به محل حادثه رسانده و یک نفر که مصدوم شده بود را به بیمارستان منتقل کردند.

در این حادثه یک آقا حدود ۳۵ ساله در محل به علت شدت آسیب‌های وارده جان خود را ازدست داد و راننده خودروی سنگین هم دچار سوختگی حدود ۵۰ درصد شد که ‌پس از دریافت خدمات اولیه درمانی توسط کارشناسان فوریت پزشکی حاضر در صحنه به بیمارستان فرقانی منتقل شد.

۴۶

کد خبر 1219747

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =