اولین رویداد بین‌المللی دوی ماراتن در ایران  با حمایت اکشن

اولین دوره مسابقه ماراتن بین‌المللی خلیج فارس در تاریخ 10 اسفندماه در جزیره‌ کیش برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ ثبت‌نام در این مسابقه که برای اولین بار و با حضور چهره‌های سرشناس فرهنگی، هنری و ورزشی برگزار می‌شود؛ برای عموم آزاد است. همچنین در این رقابت بیش از 700 دونده ایرانی و 130 دونده خارجی از 30 کشور جهان شرکت می‌کنند. دوندگان در مسابقه ماراتن بین‌المللی خلیج فارس در مسافت‌های 10، 21 و 40 کیلومتر می‌دوند و می‌توانند جوایزی تا سقف 150 میلیون تومان دریافت کنند. در این مسابقه زنان و مردان با فاصله‌ی زمانی 30 دقیقه‌ای نسبت به یکدیگر رقابت می‌کنند.

در حاشیه‌ این مسابقه، علاوه بر نمایشگاه بین‌المللی ورزش، برنامه‌های استعدادیابی ورزشی نیز برگزار می‌شود و پارکورکاران و بدلکاران اکشنی هم حضور دارند.

این مسابقه که هم‌زمان با نمایشگاه بین‌المللی ورزش کیش و با حضور کشورهای عضو سازمان اقتصادی اکو برگزار می‌شود از حمایت برند «اکشن» به عنوان تنها اسپانسر برنامه برخوردار است.

شرکت صنایع غذایی ماسترفوده با برند اکشن از طریق ارائه محصولات متعدد، نام تازه‌ای در تولید و عرضه‌ آدامس‌هایی  بدون شکر، فاقد آسپارتام و دارای زایلیتول است. علاوه بر این مسئولیت اجتماعی برند اکشن، تولید آدامس‌هایی‌ست که منتقل‌کننده‌ حس سلامتی وهیجان هستند.

43 43

کد خبر 1235519

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =