منصوریان: اوساگونا اگر ناراضی است برگردد خانه

سرمربی ذوب‌آهن از عملکرد کلی شاگردانش راضی است اما انتقاداتی هم به بازیکن خارجی‌اش دارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علیرضا منصوریان سرمربی ذوب آهن پس از تساوی تیمش مقابل سپاهان در جمع خبرنگاران گفت: «این دیدار اولین بازی من در دربی اصفهان بود. کیفیت بازی در دو نیمه متفاوت بود، می‌دانستیم آن‌ها کار فیزیکی می‌کنند. تیم ما مالک بازی بود، می‌توانستیم زودتر به گل برسیم، نزدیک ۱۰ ضربه کاشته داشتیم که در گل کردن آن ها بی دقت بودیم. در نیمه دوم هم می‌توانستیم مسلط به بازی باشیم. اگر پنالتی گل می‌شد بازگشت ما به بازی خیلی سخت می‌شد. برگشتن به بازی در این مسابقه افتخار ما است. از بچه‌های تیم به لحاظ عملکرد فنی و تاکتیکی راضی هستیم و سعی می‌کنیم همین مسیر را ادامه دهیم.»

منصوریان در مورد نتیجه مساوی در دربی اصفهان گفت: «نمی‌خواهم با حرف‌هایم به تیم سپاهان توهین کنم اما عملکرد فنی می‌می‌طلبید برنده بازی باشیم. بازیکنان تیم ما مالکانه بازی کردند و از سپاهان نترسیدند، چون سپاهان مستقیم بازی می‌کرد نباید به آنها این اجازه را می‌دادیم. با احترام به قلعه نویی که سرمربی من بوده است، اگر دقت می‌کردیم می‌توانستیم برنده بازی باشیم. درباره اعتراض اوساگونا، اعتراض او هر علتی داشته باشد پسندیده نیست. اگر ناراضی است باید به خانه برود. او باید به صورت مالی تنبیه شود. شاید مجاز نباشد که او را از لحاظ بازی تنبیه کنیم، بازیکن نباید به اصول باشگاه بی احترامی کند.»

منصوریان در ادامه افزود: «سپاهان از روی ارسال و ضربه کاشته به گل می‌رسد. تیم‌های قلعه‌نویی همیشه از لحاظ فیزیکی خیلی خوب بوده‌اند. در این بازی میانگین قدی ما از حریف بلندتر بود، ما با ۶ بازیکن روی کرنر می‌رفتیم، همیشه گفته‌ام نقطه قوت هر تیمی می‌تواند تبدیل به نقطه ضعف آن باشد. و اما درباره ارسلان. ارسلان مطهری روزهای خوبی را پشت سر می‌گذارد اما این روزها نباید او را مغرور کند. او ۲ سال گذشته را از دست داد اما از عملکرد او در تمرینات راضی هستیم، مطهری با نظم زندگی می‌کند و می‌تواند به تیم ما کمک کند.»

251255

کد خبر 1244536

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =