تقدیر فرمانده انتظامی استان همدان از نقش رسانه‌ها در اطلاع‌رسانی فوری اخبار

️ فرمانده انتظامی استان همدان گفت: نقش اصحاب رسانه که با اطلاع رسانی صحیح و به موقع، موجبات آرامش جامعه را فراهم کردند، بی بدیل است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین همدان، سردار بخشعلی کامرانی صالح، طی گفتگویی با اعلام مطلب فوق افزود: نقش بی بدیل اصحاب رسانه در اطلاع رسانی دقیق و به موقع، آرامش جامعه را فراهم کرده است.

فرمانده انتظامی استان با اعلام اینکه، امدادرسانی پلیس و سایر دستگاههای خدمات رسان در روزهای اخیر توسط رسانه های استان به خوبی منعکس شده است، خاطرنشان کرد: نقش اصحاب رسانه، خبرنگاران و تمام افرادی که با اطلاع رسانی صحیح و به موقع به کمک مسئولین و دستگاههای امدادی شتافتند بی بدیل و بی همتا بود، لازم میدانم از همه این عزیزان که در ایجاد امنیت و آرامش در جامعه به پلیس کمک کردند قدر دانی نمایم.

سردار کامرانی صالح، اظهار داشت: اگر چه بارش های کم سابقه برف و باران در استان همدان خساراتی به اموال عمومی و خصوصی وارد کرد اما قطعا برکات آن بسیار بیشتر از ضررهای مادی آن بود.

وی افزود: در این چند روز پرسنل نیروی انتظامی استان همدان در کنار سایر دستگاههای امدادی تمام توان و امکانات خود را بکار گرفتند تا هم استانی های گرامی کمتر دچار مشکل شوند.

رئیس پلیس استان تاکید کرد: نیروی انتظامی، تا پایان این شرایط، در کنار مردم خوب استان همدان خواهد بود.

۴۶

کد خبر 1246354

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =