تقدیر استاندار قم از عملکرد موفق نیروهای دولتی و مردمی در کنترل ورود سیل به قم

استاندار قم با قدردانی از کمک های سخاوتمندانه مردم قم به سیل زدگان گفت: این کمک ها جلوه های زیبایی از همدلی و اتحاد نیروهای دولتی و مردمی را به نمایش گذاشت.

 به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قم، بهرام سرمست روز چهارشنبه در نشست با اعضای قرارگاه کمک های مردمی مستقر در لرستان با اشاره به گسیل امکانات و کمک های قم به مناطق سیل زده کشور از جمله پلدختر اظهار کرد: گزارش اقدام ها و فعالیت های افراد، موکب ها و گروه هایی که در این کار مشارکت داشته اند باید در نشستی جمع بندی و به مردم ارائه شود.

وی افزود: استان قم علاوه بر کمک های مردمی، در بحث مدیریت بحران و پیشگیری از وقوع سیلاب در داخل استان و میزبانی همزمان از میلیون ها زائر و مسافر نوروزی و نیمه شعبان نیز عملکرد بسیار موفقی داشت که مستند سازی و انعکاس گزارش این بخش از کار نیز ضروری است.

استاندار قم تصریح کرد: ترویج فرهنگ کار خداپسندانه، بی منت و خدمت رسانی صادقانه در کنار همدلی نیروهای مردمی و دولتی از مهم ترین دستاورد های این حضور و مشارکت کم نظیر بود.

سرمست با تأکید بر لزوم تلاش در جهت نظام مند کردن بیشتر کمک های استان قم به سیل زدگان خاطرنشان کرد: این کمک ها باید به شکل موثر و تا تثبیت شرایط به ویژه برای ماه مبارک رمضان نیز استمرار داشته باشد.

مهرداد غضنفری، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری قم نیز در این نشست به عنوان نماینده ویژه استاندار قم در استان لرستان و مسؤل قرارگاه کمک های مردمی گزارشی از اقدام ها و فعالیت های استان در کمک به مناطق سیل زده لرستان و دیگر استان های سیل زده ارائه داد.

همچنین محسن اوروجی، ‌مدیرکل ‌مدیریت بحران‌ قم ضمن تشکر از فعالیت های نهادهای ذیل ستاد مدیریت بحران و ستاد مردمی، گزارشی از ارسال امکانات و ماشین آلات سنگین و اقدام های زیرساختی صورت گرفته در استان های گلستان، لرستان و خوزستان ارائه نمود.‌

سیل در نخستین روزهای سال جاری منجربه خسارت های جانی و مالی در برخی از نقاط کشور شد.

۴۶

کد خبر 1253160

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =