نماینده یاسوج: نماینده‌ها داد و فریاد می‌کنند ولی اتفاق خاصی نمی‌افتد!

تسنیم نوشت: نماینده مردم شهرستان کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جلسات زیادی برگزار و حرف‌های خوبی هم در این جلسات زده می‌شود اما خروجی نداریم، گفت: متأسفانه گوش شنوایی برای شنیدن و برطرف کردن مشکلات وجود ندارد.

عدل‌ هاشمی‌پور عصر امروز در نشست مشترک شورای برنامه‌ریزی و شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی کهگیلویه و بویراحمد که با حضور اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس برگزار شد، اظهار داشت: با وجود همه این جلسات و مسئولانی که به استان می‌آیند و بیان مشکلات و حرف های خوبی هم که زده می‌شود، جلسات‌مان خروجی ندارد.

وی افزود: همین حرف‌ها در مجلس هم زده می‌شود و همین نماینده‌ها در مجلس داد و فریاد زده و از بیکاری، موانع تولید و بروکراسی‌های اداری حرف می‌زنند اما اتفاق خاصی رخ نمی‌دهد پس حتما جایی از کار می‌لنگد.

نماینده مردم شهرستان کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: در این جلسه که حرف از موانع تولید است خوب بود افراد تأثیرگذاری از دولت هم حضور پیدا می‌کردند تا برای رفع مشکلات چاره‌اندیشی می‌شد و برای یک بار هم که شده کسی که در بخش تولید فعالیت می‌کند خیالش راحت می‌شد که یکی از مشکلات این حوزه برطرف می‌شود.

وی با بیان اینکه متاسفانه گوش شنوایی وجود ندارد، ابراز کرد: امیدواریم که حرف‌ها و مصوبات ما تبدیل به یک عمل خوب شود تا خروجی قابل قبولی برای مردم داشته باشد.

41231

کد خبر 1253507

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =