روابط عمومی‌ها نباید محافظه‌کاری کنند

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: روابط عمومی‌ها به راحتی می‌توانند ارتباطات میان مردم و مسئولان را شفاف کرده و با صداقت و بدون ترس و واهمه انتقال دهند، که در این میان روابط عمومی‌ها نباید محافظه‌کاری کنند.

اقبال عباسی در نهمین همایش تجلیل از روابط عمومی های برتر دستگاه های اجرایی چهارمحال و بختیاری با شعار "روابط عمومی، نقش آفرینی، رونق تولید" تاکید کرد: مدیران روابط عمومی نباید تحت تاثیر تغییرات مدیریتی در سازمان قرار گیرند،بلکه باید افرادی ثابت باشند و تا حد ممکن تغییر نکنند.

وی افزود: روابط عمومی باید پیوند دهنده میان عوامل درون سازمانی و برون سازمانی با مدیر سازمان باشد، پیوستگی‌ها را میان مردم و دولت یا دستگاه تقویت کند وخدمات سازمان را به مردم انتقال دهد.

استاندار در ادامه گفت: روابط عمومی باید در مقام مشاور مدیر باشد وهمچنین دارای بهترین جایگاه اداری از لحاظ ساختار و تجهیزات و امکانات مدرن باشد، تا بتواند در جهت شکوفایی سازمان قدم بردارد.

وی افزود: مدیران روابط عمومی در دستگاه های اجرایی باید بهترین، امین ترین و نزدیک ترین افراد به مدیر سازمان و همچنین شالوده اصلی سازمان باشند.

عباسی تصریح کرد: تحقق شعار محوری سال یعنی «رونق تولید» مستلزم حرمت گذاری نسبت به خلاقیت ها، تلاش ها و از همه مهمتر باورمندی به ظرفیت های بی بدیل داخلی است.

وی یادآور شد: روابط عمومی ها منویات معظم له را به مردم و خواسته های مردم را به دولتمردان منتقل و همچنین در راستای درک موانع تولید با هدف رفع آن تلاش می کنند.

استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: رونق تولید نقش اساسی در خنثی‌سازی تحریم دشمنان دارد و با رونق تولید می‌توانیم مشکلات اقتصادی کشور را برطرف کنیم.

وی اضافه کرد: استکبار جهانی با برنامه ریزی در خارج از مرزها به دنبال ایجاد اشکال در روند واردات و صادرات و سایر امور مرتبط با توسعه ایران است.

عباسی تاکید کرد: روابط عمومی ها می توانند با ارتقای کمی و کیفی ارتباط بین مسئولان دستگاه های اجرایی و مردم در راستای بهبود امور تلاش کنند.

استاندار چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی باید بر عملکرد سازمان شامل بودجه، توانمندی ها، نیروی انسانی، مشکلات، توقعات ارباب رجوع، اطلاع رسانی و امور دیگر مرتبط با حیطه کاری خود اشرافیت کامل داشته باشند.

وی یادآور شد: بزودی نشست هم اندیشی استاندار با مدیران کل و مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی چهارمحال و بختیاری برگزار و در خصوص چگونگی ارتقای جایگاه روابط عمومی ها تبادل نظر خواهد شد.

احسان فروزنده شهرکی مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری 22 خردادماه در آیین تجلیل از روابط عمومی های برتر استان ، به تحریم های اخیر استکبار جهانی علیه جمهوری اسلامی ایران اشاره و تاکید کرد: روابط عمومی دستگاه های اجرایی با تببین دستاوردهای انقلاب اسلامی و فراهم کردن زمینه حضور گسترده مردم در انتخابات امسال می توانند این توطئه دشمنان را خنثی کنند.

وی افزود: در این صورت استکبار جهانی به این نتیجه می رسد که تمامی فشارهای علیه جمهوری اسلامی ایران بیهوده است.

فروزنده شهرکی تصریح کرد: آمریکا به همکاری هم پیمانانش جنگ اقتصادی رسانه ای را علیه جمهوری اسلامی ایران به راه انداخته که وظیفه روابط عمومی ها در این برهه زمان مبارزه با این اقدام استکبار جهانی است.

وی با اشاره به جایگاه مهم روابط عمومی دستگاه های اجرایی یادآور شد: مدیران روابط عمومی باید در مقام مشاور رسانه ای سازمان فعالیت کنند.

مدیرکل روابط عمومی استانداری چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: روابط عمومی ها باید از لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری تامین شوند.

وی گفت: بسته های رسانه ای علمی برای مدیران کل دستگاه های اجرایی چهارمحال و بختیاری در نظر گرفته شده تا جایگاه و دستاوردهای روابط عمومی ها در حوزه کاری مشخص شود.

فروزنده شهرکی تاکید کرد: امید است با ارتقای جایگاه روابط عمومی ها بتوان در راستای تقویت عملکرد دستگاه های اجرایی گام مهم و موثری برداشت.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری خاطرنشان کرد: با توجه به دستورالعمل مستندات ارسال و هیئت داوران آثار ارسالی را به مدت یک ماه در قسمت‌های مختلف بررسی کردند که برای نخستین بار علاوه بر مستندات، نظرات خانه مطبوعات و صداوسیما اخذ شد و نامه‌ای به مدیران نسبت به تعامل روابط عمومی با کارکنان در سازمان ارسال شد و ارزیابی‌ها در این قالب صورت گرفت، این ارزیابی‌ها با هدف تقویت نقاط قوت و برطرف شدن نقاط ضعف انجام شد.

در این مراسم سید علی درخشان، پریسا کنارنگ، ثریا جلالی، تقی تاجی اشکفتکی، سعادت محمدی، حسن بیژنی و مریم اسدی به عنوان مدیران روابط عمومی های برتر استان معرفی شدند.

همچنین وحید رئیسی دهکردی، نجمه حیات غیبی، فرهاد خاکیان دهکردی، عزت الله رئیسی، شیدا صابری، طاهره قلی پور، عباس نادریان، عادل حیدری، زینب حاجی و احمد مولوی از مدیران روابط عمومی های دستگاههای اجرایی استان شایسته تقدیر معرفی شدند.

سید رضا حسینی، مجید غلامی، ابوالفضل هادیپور به عنوان روابط عمومی های ساعی و کوشا دستگاه های اجرایی چهارمحال و بختیاری و نیما احمدی به عنوان کارشناس ساعی و کوشا در روابط عمومی استانداری معرفی شدند.

46

کد خبر 1269470

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =