۰ نفر
۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۱
آموزش حلقه مفقوده جامعه امروز است

معاون شهردار و سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج گفت: اولویت دشمن در جنگ نرم تخریب بنیان خانواده هاست.

به گزارش خبر آنلاین،علیرضا رحیمی در همایش سواد رسانه ای که به همت بسیج رسانه استان البرز در تالار شهیدان نژادفلاح برگزار شد؛ افزود: آموزش حلقه مفقوده جامعه امروز است؛ باید این فقدان را در همه حوزه ها به خصوص فضای مجازی بپذیریم.

وی با اشاره به اهمیت فضای مجازی و تاکید رهبر انقلاب به هوشیاری در این فضا، بیان کرد: برای پی بردن به اهمیت فضای مجازی همین بس که رهبر فرزانه فرمودند اگر در جایگاهی که امروز هستم نبودم کار در فضای مجازی را انتخاب می کردم که این نشان از درک ایشان از ضرورت های جامعه ی امروز است. 

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج ادامه داد: باید بپذیریم در این زمینه با چالش های اساسی مواجه هستیم که امیدوارم با کار جهادی؛ آگاهی نوجوانان و جوانان و دختران و پسرانمان را افزایش دهیم.

معاون شهردار کرج یادآور شد: بر خلاف تصور، جنگ امروز جنگ نرم است و دشمن با سرمایه گذاری های کلان؛ تمرکز و تلاش خود را در تضعیف بنیان خانواده ها قرار داده است. 

رحیمی گفت: اعتقاد دارم مهمترین اقدام فرهنگی "آگاهی بخشی" است چرا که حضور در فضای مجازی به عنوان محیطی که دشمن بر آن احاطه پیدا کرده نیاز به تدبیر موثرتری از سوی متولیان فرهنگی دارد.

۴۶

کد خبر 1274946

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =