فراخوان پلیس اصفهان برای مشمولان خدمت سربازی در شهریورماه ۱۳۹۸

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: تمامی مشمولان خدمت سربازی فارغ التحصیل دوره های کارشناسی و بالاتر که برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم شهریورماه امسال را دریافت کرده اند، باید برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

به گزارش خبرآنلاین استان اصفهان به نقل از پایگاه خبری پلیس اصفهان، سرهنگ مهرداد پناه پوریان اظهار داشت: مشمولان خدمت می بایست ساعت ۷ صبح روز شنبه دوم شهریور ماه ۱۳۹۸ در محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

وی افزود: عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب می شود و برابر ماده ۱۰ و ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی، محرومیت های اداری واجتماعی را برای آنان در برخواهد داشت.

معاون وظیفه عمومی پلیس اصفهان تاکید کرد: لازم به ذکر است متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان در پیام رسان سروش به نشانی sarbazvazifeh@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

46

کد خبر 1291833

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =