بازنشسته کهگیلویه و بویراحمدی به عنوان بازنشسته نمونه کشوری برگزیده شد

بازنشسته کهگیلویه و بویراحمدی به عنوان بازنشسته نمونه کشوری سال ۹۸ سازمان تامین اجتماعی برگزیده شد . 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از یاسوج، علی کرمی برزآباد از استان کهگیلویه و بویراحمد در مراسم روز خانواده و تکریم بازنشستگان که امروز با حضور مسئولان کشوری در بوستان ولایت تهران برگزار شد ، مورد تقدیر قرار گرفت .

در این  آیین ، دکتر سالاری مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی، اعضای هیات مدیره و  معاونان این سازمان ، رییس  کانون عالی بازنشستگان و  مستمری بگیران تامین اجتماعی کشور و جمعی از بازنشستگان برگزیده سراسر کشور حضور داشتند.

در این همایش از ۱۴ بازنشسته نمونه سازمان تامین اجتماعی در سال ۹۸ با اهدای لوح سپاس و جوایزی تجلیل به عمل آمد . بازنشستگان و مستمری بگیران نمونه از میان حدود ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر بازنشسته و مستمری بگیر سازمان تامین اجتماعی در سراسر کشور انتخاب شده بودند. علی کرمی برزآباد با ۳۵ سال سابقه خدمت در اداره کل راه و ترابری استان کهگیلویه و بویراحمد هم اکنون از بازنشستگان زیر پوشش سازمان تامین اجتماعی و هم چنین رییس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی شهرستان بویراحمد است .

گفتنی است انتخاب بازنشستگان نمونه کشوری بر اساس معیارهایی چون میزان سابقه پرداخت حق بیمه ، مدارج تحصیلی بعد از بازنشستگی ، مشارکت در امور عام المنفعه، ارائه پیشنهادهای موثر به سازمان تامین اجتماعی، کارآفرینی و ایجاد اشتغال ، ایثارگری ، تربیت فرزندان شایسته ، فعالیت های فرهنگی و ورزشی و.... صورت گرفته است.

کمیته انتخاب بازنشستگان نمونه اداره کل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد پس از بررسی مدارک و مستندات بازنشستگان و مستمری بگیران، علی کرمی برزآباد را به عنوان بازنشسته نمونه استانی به سازمان تامین اجتماعی کشور معرفی کرده بود و در نهایت وی در زمره بازنشستگان نمونه کشوری قرار گرفت .

46

کد خبر 1294436

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =