۰ نفر
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۵
محمدی سرپرست اداره کل ثبت اردبیل شد

با برگزاری آئین تودیع و معارفه مدیران کل ثبت اسناد و املاک استان اردبیل، رحیم محمدی به عنوان سرپرست جدید این مجموعه منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، آئین تودیع و معارفه مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان اردبیل ظهر دوشنبه در سالن اجتماعات این اداره کل در اردبیل برگزار شد.

با برگزاری این آئین، از زحمات چندین ساله شهرام دهقانی قدردانی و رحیم محمدی به عنوان سرپرست جدید اداره کل ثبت اسناد و املاک استان اردبیل منصوب شد.

تثبیت مالکیت راهکار مقابله با سودجویان

معاون سازمان ثبت اسناد کشور در جریان این آئین عنوان کرد: تثبیت مالکیت به عنوان یکی از راهکارهای مقابله با سوء استفاده سودجویان در مقابل اراضی ملی بوده و در این میان اداراتی همچون امور اراضی و منابع طبیعی به عنوان متولیان اصلی بخش باید همکاری‌های خود را برای دریافت نقشه‌های مورد نیاز افزایش دهند.

هاشمی مقدم ادامه داد: با در نظر گرفتن سامانه اطلاعاتی خاص تمامی اطلاعات در خصوص ثبت و تاسیس شرکت‌ها با سرعت و دقت خاصی در سطح کشور انجام می‌پذیرد تا در دستیابی به اهداف شعار سال مبنی بر رونق تولید نیز موفق تر از گذشته ظاهر شد.

به گفته وی استان اردبیل از جمله استان‌های موفق در حوزه ثبت الکترونیکی املاک و اراضی و طرح کاداستر محسوب شده که در مجموع از عملکرد و رتبه خوبی نیز نسبت به بسیاری از استان‌ها برخوردار است.

46
 

کد خبر 1300351

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =