مهم ترین اهداف سفر وزیر فرهنگ و ارشاد به اردبیل چیست؟

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: مهم‌ترین هدف سفر به استان اردبیل تنظیم تفاهم‌نامه‌های مختلف در حوزه‌های فرهنگی و هنری است‌.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، سید عباس صالحی در جمع خبرنگاران با اشاره به اهداف سفر به استان اردبیل، اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین اهداف سفرهای استانی تنظیم تفاهم‌نامه‌ها و تعیین نقشه راه حوزه فرهنگی استان‌ها است.

وی افزود: ضمن عقد تفاهم‌نامه‌های متنوع، برنامه‌های تدوین و تنظیم شده فرهنگی و هنری از طریق منابع مشترک وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و استانداری اردبیل عملیاتی خواهد شد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: در طی سفر دو روزه خود به استان اردبیل دیدارهای مختلفی را با اصحاب فرهنگی و هنرمندان استان خواهیم داشت و همچنین شرکت در شورای فرهنگی استان اردبیل از دیگر برنامه‌های این سفر است.

صالحی بیان کرد: طبق برنامه از مراکز فرهنگی و هنری استان اردبیل بازدید خواهیم کرد و خوشبختانه اردبیل از جمله استان‌های موفق حوزه گذر های فرهنگی است و اقدامات مطلوبی در راستای احداث گذرهای فرهنگی رخ داده است که این گذرها به اقتصاد فرهنگ و هنر و رویدادهای فرهنگی کمک بسزایی می‌کند.

وی گفت: در ادامه به شمال استان اردبیل و دشت مغان سفر خواهیم کرد و در طی این سفر با عشایر و هنرمندان این منطقه دیدار می‌کنیم که امیدواریم این سفر به بهبود و افزایش رویدادهای فرهنگی استان که یکی از استان‌های کهن ایران بوده کمک کرده باشد.

46

کد خبر 1301299

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =