۲ مسئول جدید در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج معرفی شدند

انا نوشت :سرپرست موقت دبیرخانه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و سرپرست موقت معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج معرفی شدند.

ظهر امروز در جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز، سرپرست موقت دبیرخانه هیئت امنای این استان و سرپرست موقت حوزه معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی  واحد کرج معرفی شدند.

جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز که با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و واحد کرج و جمعی از مسئولان واحدهای دانشگاهی البرز و هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد  کرج برگزار شد؛ محمدحسن برهانی‌فر رئیس دانشگاه با ذکر سوابق اجرایی مصطفی مبلغی،  وی را در حکمی با حفظ سمت به عنوان سرپرست موقت دبیرخانه هیئت امنای البرز معرفی کرد.

معارفه

وی با تأکید بر اینکه رعایت اخلاق، عدالت و اصول مذهبی برای پیشبرد قوانین مؤثر خواهد بود،  اظهار کرد: «با رعایت مبانی انسانی در انجام مسئولیت‌های اداری و قانونی از هیچ تلاش و کوششی دریغ نشود.»

مبلغی که معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج را نیز عهده‌دار است با تشکر از حسن اعتماد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و واحد کرج گفت: «بر این باور هستم که با حمایت‌ها و راهنمایی‌های وی و همکاری سایر مسئولان دلسوز در این دانشگاه، می‌توان گام‌های مثبتی برای پیشبرد اهداف دانشگاه و حل برخی مشکلات موجود در واحدهای دانشگاهی استان البرز برداشت.»

معارفه

بر اساس این گزارش در این جلسه، سیدحامد ثابت نیز به عنوان سرپرست موقت حوزه معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی  واحد کرج کعرفی شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج با مروری بر اهمیت جایگاه پژوهش و فناوری و زیرمجموعه‌های این معاونت برای دانشگاه و استان البرز ابراز امیدواری کرد که با برنامه‌ریزی صحیح و دقیق این معاونت در برگزاری شایسته سمینارهای علمی، طرح های تحقیقاتی، تعامل با صنایع، گسترش شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور و نیز میزبانی رویداد مهم بزرگداشت هفته پژوهش و نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی استان البرز که در آذرماه برگزار می‌شود؛ به خوبی و شایستگی عمل کند.

ثابت نیز با تشکر از اعتماد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج گوشه‌ای از برنامه‌های خود برای انجام وظایف محوله در حوزه معاونت پژوهش و فناوری این واحد دانشگاهی را تشریح کرد.

46

کد خبر 1310696

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =