۰ نفر
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۳
نظارت بر فضای سبز کرج دیجیتالی می شود

فارس نوشت: رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت: نرم افزارهای تخصصی برای ورود اطلاعات و فرم های مربوط به نظارت بر فضای سبز کرج در حال تدوین و آماده سازی است.

پیمان بضاعتی پور، رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج با اشاره به اهمیت هوشمندسازی فعالیت های سازمان سیما و منظر شهرداری گفت: برای حفظ مستندات اداری و اسناد مقرر شد با همکاری سازمان فاوا ذخیره سازی داده ها نیز صورت گیرد. نرم افزارهای تخصصی برای ورود اطلاعات و فرم های مربوط به نظارت بر فضای سبز کرج در حال تدوین و آماده سازی است.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج ادامه داد: استفاده از تجهیزات کامپیوتری در پارک‌ها و اتصال آن به صورت یکپارچه به سازمان از طریق شبکه های کامپیوتری و بهره گیری از نرم افزارهای تخصصی جهت نظارت با استفاده از تبلت و به صورت آفلاین از دیگر اقدامات این سازمان است. نظارت بر پارک‌ها روزانه و به صورت سیستمی انجام می شود.

بضاعتی پور مطرح کرد: کنترل برخی از انبارهای سازمان مانند انبار شیخ آباد نیز در دستورکار قرار دارد؛ همچنین برای برقراری ارتباط سریعتر در برخی از پارک‌ها همچون جهان نما، باغ فاتح، باغ گل‌ها، بانوان، جهان و ریحان دکل رادیویی نصب می شود و تبادل اطلاعات از این طریق صورت می گیرد.

46

کد خبر 1312467

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =