آماده باش راهداران استان البرز برای خدمت رسانی در جاده ها

مدیرکل راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای استان البرز گفت: با توجه به ورود سامانه بارشی به استان نیروهای راهدار ما برای خدمت به مردم در جاده ها آماده باش هستند.

گودرز محمودی در گفتگو با خبرآنلاین اظهار داشت: با توجه به ورود سامانه بارشی و تعطیلی های روز های آخر ماه صفر راهدار های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز برای ارائه خدمات به مسافران در جاده ها آماده باش هستند.

وی افزود: در حال حاضر بیش از 130  دستگاه انواع ماشین آلات راهداری، 200 راهدار و 12 راهدار خانه آماده باش برای خدمت رسانی به مسافران در جاده های استان هستند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل استان البرز بیان کرد: علاوه بر گشت های مداوم راهداران در طول محور های استان، مرکز فوریت راه های استان از طریق 32 دستگاه دوربین نظارت تصویری وضعیت جاده های استان را رصد می کند.

محمودی تصریح کرد: با ورود سامانه بارشی این آمادگی از سه روز گذشته در جاده ها وجود داشته است و مشکلاتی در سریعترین زمان مرتفع شده است.

وی  در توصیه به افرادی که قصد سفر در جاده ها را دارند، گفت: با توجه به تعطیلات امکان یک طرفه شدن جاده چالوس با تدابیر پلیس وجود دارد از مسافرین تقاضا می شود ضمن بهمراه داشتن وسایل ایمنی و لباس گرم پیش از حرکت وضعیت راه ها را از طریق سامانه 141 بررسی کنند.

۴۶

کد خبر 1314477

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =