واکنش «الحوثی» به ادعای «نتانیاهو» مبنی بر وجود موشک ایرانی در یمن

فارس نوشت: رئیس کمیته عالی انقلاب یمن اظهارات نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی درباره وجود موشک‌های ایرانی در یمن را پیامی برای ادامه حملات به یمن ارزیابی کرد.

«محمد علی الحوثی» رئیس کمیته عالی انقلاب یمن در واکنش به ادعاهای «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد، اظهارات اسرائیلی درباره موشک‌های نقطه‌زن در یمن برای هدف گرفتن این رژیم چیزی جز یک پیام برای ادامه حملات به ملت یمن نیست خصوصا اینکه همزمان با حضور وزیر آمریکایی بیان می‌شود.

وی در صفحه توییتر خود نوشت، این اظهارات به بیداری یمن کمک می‌کند تا بر اطمینانش مبنی بر مشارکت حقیقی رژیم صهیونیستی در کنار ائتلاف آمریکایی-سعودی-اماراتی برای حمله به یمن افزوده شود.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی دیروز (دوشنبه) که در کنفرانس خبری مشترک با «استیون منوشین»، وزیر خزانه‌داری آمریکا حضور داشت مدعی شد: «ایران به دنبال ساخت سلاح‌های نقطه‌زن است، یعنی موشک‌هایی که بتواند هر نقطه‌ای در خاورمیانه را  هدف قرار دهد.»

نتانیاهو گفت: «آنها به دنبال ساخت چنین سلاح‌هایی هستند و البته همین حالا استقرار آنها در یمن را با هدف رسیدن به اسرائیل از آنجا آغاز کرده‌اند.»

310 310

کد خبر 1315323

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =