رقابت برای تصاحب ۲ صندلی خالی بعد از استعفای جلالی/تاجگردون و فرهنگی؛ گزینه‌های ریاست مرکز پژوهش‌ها

عضو فراکسیون مستقلین گفت: روز یکشنبه آینده درباره ریاست و نایب رئیسی فراکسیون تصمیم‌گیری می‌کنیم.

به گزارش خبرانلاین، با استعفای کاظم جلالی دو کرسی مهم خالی شد، یکی ریاست فراکسیون مستقلین  و دیگری  با کمی اهمیت بیشتر ریاست مرکز پژوهش‌های مجلس. 

بهروز نعمتی در این رابطه به خبرآنلاین می‌گوید: روز یکشنبه آینده ما در فراکسیون مستقلین جلسه‌ای داریم که در آن جلسه درباره ریاست و نایب رئیسی فراکسیون تصمیم‌گیری می‌کنیم.

نعمتی در پاسخ به این سوال که چه کسانی برای کاندیداتوری مطرح هستند گفت: من کاندیدا نیستم و دوستان هم در شوک رفتن آقای جلالی هستند. 

او در پاسخ به این سوال که چقدر احتمال دارد افرادی مانند جعفرزاده ایمن آبادی ریاست فراکسیون را به عهده بگیرد گفت: من با ایشان صحبتی نکردم، اما قاعدتا باید صحبت کنیم و هفته آینده تکلیف ریاست فراکسیون مستقلین را مشخص کنیم. 

نعمتی درباره ریاست مرکز پژوهش‌ها نیز گفت: افراد مختلفی در حال حاضر کاندیدا هستند که قاعدتا باید در هیات امنای مرکز پژوهش‌ها که هیات رئیسه مجلس است باید مطرح شود و آنجا یک نفر به رای انتخاب شود. 

او درباره افرادی که احتمال دارد کاندیدا شوند نیز گفت: تا امروز صحبت آقایان محبی‌نیا، تاجگردون، سعید باستانی، داریوش اسماعیلی، فرهنگی و عبدالرضا عزیزی مطرح بوده است، اما هنوز به جدی بحثی مطرح نشده است.

۲۱۷۲۱۷

کد خبر 1319587

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =