از فروش دمنوش‌های تلگرامی تا مزاحمت برای دختر جوان

ایران نوشت:چندی قبل خانمی 27 ساله به پلیس فتا مراجعه و از گرداننده یک کانال تلگرامی با ادعای مزاحمت و انتشار تصاویر خصوصی‌اش شکایت کرد بنابراین رسیدگی به پرونده در دستور کار کارشناسان ما قرار گرفت.


شاکی در اظهاراتش گفت: عضو یک کانال فروش دمنوش گیاهی بودم چون سؤالاتی در مورد خواص دمنوش‌ها داشتم به‌همین خاطر با مدیر کانال چند بار گفت‌وگو کردم اما بعد از چند روز، آن شخص به من پیشنهاد دوستی داد و من هم مخالفت کردم تا اینکه بعد از مدتی متوجه شدم این فرد با عکس‌های پروفایل تلگرامم، صفحه‌ای را در شبکه اجتماعی اینستاگرام درست کرده و به‌نام من از آن سوء‌استفاده می‌کند.
رئیس پلیس فتا ادامه داد: تیمی از کارآگاهان پلیس فتا شناسایی هویت و مکان متهم را پی گرفتند و در تحقیقات مقدماتی مشخص شد که او مردی 38 ساله و ساکن رباط کریم است. پس از آن با دستور مقام قضایی متهم دستگیر شد و به جرم ارتکابی اعتراف کرد.
متهم در اظهاراتش گفت: پس از اولین گفت‌وگو وقتی متوجه شدم که سؤال‌کننده خانم جوانی است به او پیشنهاد دوستی دادم ولی زمانی که متوجه شدم ایشان تمایلی به دوستی ندارد خواستم با انتشار تصاویرش از او انتقام بگیرم.‌
23302
کد خبر 1321913

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =