بیانیه شوراهای شهر و روستا در حمایت از طرح مدیریت مصرف سوخت

نمایندگان مردم در شوراهای اسلامی شهر و روستاهای کشور با صدور بیانیه‌های مجزا و متعدد، حمایت قاطع خود از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت و فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در تایید تصمیم سران قوا را اعلام کردند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از وزارت کشور، اعضای شورای اسلامی شهرها و روستاهای سراسر کشور در این بیانیه‌ها که به صورت خودجوش و در آستانه هفته بسیج صادر شده، با اعلام حمایت قاطع از تصمیم سران قوا در اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت که مورد تایید و حمایت رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز قرار گرفت، آمادگی خود برای همکاری و هم افزایی با مسوولان در اجرای صحیح این طرح به منظور منطقی کردن مصرف انرژی و پویایی اقتصاد و ملاحظات زیست محیطی را اعلام کردند.

اعضای شورای اسلامی شهرها و روستاهای کشور همچنین بر سرلوحه قراردادن منویات مقام معظم رهبری در خصوص توجه هر چه بیشتر به رونق تولید، رعایت الگوی مصرف و توجه به اقتصاد مقاومتی و ارتقای کسب و کارهای نوین؛ بر آمادگی خود برای تحقق ابعاد مختلف این مهم در عرصه مدیریت شهری و روستایی تاکید کردند.

نمایندگان مردم در شوراهای اسلامی همچنین اقدامات اشرار وابسته به معاندان و بیگانگان و دخالت دشمنان خارجی در تخریب اموال عمومی و خصوصی مردم را محکوم کردند.

23231
کد خبر 1323974

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =