دهه شصتی‌ها به دنبال صندلی‌های مجلس

ایسنا نوشت:کرج، فردیس و اشتهارد گفت: تا عصر یکشنبه ۱۱ آذرماه ۳۳ نفر در این حوزه انتخابیه ثبت نام کرده اند و شاهد استقبال دهه شصتی‌ها در این حوزه انتخابیه جهت ثبت نام در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی هستیم.

«غفور قاسم پور» یکشنبه ۱۱ آذر در جمع خبرنگاران اعلام کرد: تا به امروز دوشنبه ۱۱ آذرماه ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه،  ۳۳ نفر در حوزه انتخابیه شهرستان‌های کرج، فردیس و اشتهارد ثبت نام داشته اند.

به گزارش ایسنا، وی با مروری بر آمار روزانه ثبت نام شدگان از آغاز فرایند قانونی آن افزود: تا عصر روز گذشته ۱۴ نفر  و امروز  ۱۹ نفر در حوزه انتخابیه شهرستانهای کرج، فردیس و اشتهارد ثبت نام نموده اند که از این تعداد  شش نفر خانم  و مابقی را آقایان تشکیل می دهند.

قاسم پور به هرم سنی ثبت نام شدگان هم اشاره کرد و گفت:  ۱۴ نفر از ثبت نام شدگان دهه ۶۰ هستند و این امر نشانگر آن است که جوانان استقبال خوبی از ثبت نام در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دارند.

فرماندار مرکز حوزه انتخابیه شهرستانهای کرج، فردیس و اشتهارد همچنین به آمار جنسیتی متقاضیان  داوطلب ورود به مجلس شورای اسلامی نیز اشاره کرد و بیان داشت: طبق آمار، ثبت نام شدگان خانم ۱۷ درصد و۸۳ درصد نیز آقایان هستند.

قاسم پور  گفت:  ۵ نفر نیز در وزارت کشور ثبت نام خود را انجام داده اند که پرونده هایشان به حوزه انتخابیه شهرستان کرج ارسال شده است.

46

کد خبر 1326937

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =