عوامل تخریب دوربین‌های مداربسته فردیس بازداشت شدند

تسنیم نوشت:فرمانده انتظامی استان البرز از دستگیری عوامل تخریب دوربین‌های مداربسته بانک‌ها در فردیس خبر داد.

سردار "عباسعلی محمدیان" اظهار داشت: در پی نا آرامی‌های اخیر که به بهانه گرانی و سهمیه بندی بنزین و با سوءاستفاده برخی افراد فرصت طلب و سود جو رخ داد، تعدای از اراذل اوباش برای عدم شناسایی توسط نیروهای انتظامی و امنیتی اقدام به تخریب دوربین های مداربسته در شهرستان فردیس می‌کردند که با توجه به اهمیت موضوع، شناسایی و دستگیری عوامل اصلی این موضوع در دستور کار پلیس امنیت عمومی شهرستان فردیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران در بررسی های اولیه متوجه شدند بیشتر تخریب ها توسط 3 نفر از عوامل اصلی اغتشاشات صورت می‌گیرد که با انجام اقدامات اطلاعاتی پیچیده هر 3 نفر آن ها شناسایی شدند که با هماهنگی مقام قضائی نامبردگان در چند عملیات غافلگیرانه  در اطراف شهرستان فردیس دستگیر و به پلیس امنیت عمومی منتقل شدند.

سردار محمدیان تصریح کرد: متهمان در ابتدا منکر هرگونه تخریب و شرکت در اغتشاشات بودند اما در مواجهه با مستندات ماموران چاره جز اعتراف نیافته و به تخریب دوربینهای مداربسته در سطح شهر فردیس اقرار کردند.

فرمانده انتظامی استان البرز خاطرنشان کرد: امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است و اگر کسانی بخواهند آن را مختل کنند، قانون به شدت با آن‌ها برخورد می‌شود.

46

کد خبر 1331941

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =