برنامه ویژه کارزار انتخاباتی ترامپ برای خانواده‌های آمریکایی در کریسمس

فارس نوشت: کارزار انتخاباتی رئیس‌جمهور آمریکا با راه‌اندازی یک وبسایت، به طرفداران او آموزش می‌دهد که چگونه در تعطیلات کریسمس در بحث با بستگان مخالف ترامپ خود، پیروز شوند.

 کارزار انتخاباتی «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا که برای انتخاب مجدد او در انتخابات 2020 تلاش می‌کند، با راه‌اندازی وبسایتی با نام snowflakevictory.com، اطلاعاتی را در اختیار حامیان ترامپ قرار می‌دهد تا به‌وسیله آن بتوانند آن دسته از بستگان خود را که با ترامپ مخالف هستند، در بحث‌های دوران تعطیلات کریسمس شکست دهند.

این وبسایت در حوزه مسائل چالشی مختلف آموزش‌های متفاوتی را ارائه می‌دهد از جمله:
-قوی بودن اقتصاد آمریکا در دوران ریاست‌جمهوری ترامپ،
-قانون مهاجرت،
-بهبود قراردادهای تجاری آمریکا با دیگر کشورها،
-رویکرد ترامپ در خصوص بهداشت و سلامت،
-کاهش مالیات،
-استیضاح و ...

به‌نوشته پالتیکو، این آموزش‌ها به‌طور مثال در خصوص بحث مهاجرت که از مباحث چالشی در دوران ریاست‌جمهوری ترامپ بوده تلاش دارند با اشاره به اینکه اجداد ترامپ و همچنین همسر او از مهاجرین به آمریکا بوده‌اند، بگویند که او نه با مهاجرت بلکه با مهاجرت غیرقانونی مخالف است.

در خصوص استیضاح ترامپ نیز در این آموزش‌ها تاکید شده که این موضوع از ابتدا یک تاکتیک انتخاباتی بوده است و دموکرات‌ها از آنجا که هرگز نتوانسته‌اند نتیجه انتخابات قبل را بپذیرند، در تلاشند که بر نتیجه انتخابات بعد تاثیر بگذارند.

«برد پارسکیل»، مدیر کارزار انتخاباتی ترامپ در توییتر گفته که نباید به آن دسته از بستگان که بحثی را شروع می‌کنند و بعد فرار می‌کنند اجازه داد که این بار موفق شوند!

انتخابات آینده ریاست‌جمهوری آمریکا آبان‌ماه سال آینده برگزار خواهد شد و پیش‌بینی می‌شود رقابت سختی بین دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان برای کسب کرسی ریاست‌جمهوری درگیرد.

ترامپ در حالی وارد رقابت‌های انتخاباتی می‌شود که احتمالا به‌زودی با استیضاح در مجلس سنا مواجه خواهد بود.


2323

کد خبر 1335417

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =