اتاق استارت‌آپ‌های البرز تا دو هفته دیگر دوباره دایر می‌شود

ایسنانوشت: رئیس اتاق بازرگانی البرز با بیان اینکه می‌توان به تحریم‌ها به دیده فرصت نگاه کرد افزود: تحریم شاید فشارهایی را به همراه داشته باشد ولی می‌تواند به فرصتی برای اشتغالزایی و استفاده از استعدادهای نسل جوان باشد.

رحیم بنا مولایی در دومین جلسه زیست بوم کارآفرینی البرز که در اتاق بازرگانی البرز برگزار شد، با اشاره به افتتاح مجدد نمایشگاه دایمی اتاق بازرگانی استان اظهار کرد: با برنامه ریزی‌های صورت گرفته این نمایشگاه از ۲۲بهمن فعالیت مجدد خود را آغاز می کند.

 وی ادامه داد: در تلاشیم تا دو هفته دیگر اتاق استارت آپ استان مجدداً دایر شود تا اعضای آن با پشتکار، قوی‌تر از قبل اهداف خود را پیگیری کنند.

این مسئول اضافه کرد: هر یک از واحدهای تولیدی و استارت آپی استان که می‌خواهند در نمایشگاه دایمی استان حضور داشته باشند باید تا ۱۵بهمن لوازم و مدارک مورد نیاز را ارائه دهند.

بنامولایی در ادامه با تاکید بر اینکه در سال رونق تولید باید به صورت هدفمند به بازار سرمایه گذاری ورود کنیم، افزود: سرمایه گذاری در مواردی که نیاز استان نیست و مزیتی بر سایر حوزه‌ها ندارد صرفا هدر رفت منابع مالی است.

رئیس اتاق بازرگانی البرز با اشاره به برگزاری نمایشگاه الکامپ اضافه کرد:  امیدواریم شرایطی فراهم شود تا سال آینده نمایشگاه الکامپ در محل دایمی نمایشگاه استان که در حال تکمیل است برگزار شود.

رئیس اتاق بازرگانی البرز توضیح داد: با تکمیل آن استان به نمایشگاهی دایمی با فضایی بین ۵تا ۱۰هزار متر مجهز می شود.

وی در ادامه با تاکید بر  اینکه تولیدکنندگان نباید اخلاقمداری و انصاف را فراموش کنند، گفت: حسن اخلاق و انصاف مهمترین اصل برای کسب و کار پررونق است.

وی اظهار کرد: بخش تولید طی ۴۰ سال اخیر فرازونشیب زیادی را پشت سرگذاشته و حالا زمان آن رسیده ظرفیت‌های آن به فعلیت برسد.

وی  با بیان اینکه می‌توان به تحریم‌ها به دیده فرصت نگاه کرد افزود: تحریم شاید فشارهایی را به همراه داشته باشد ولی می‌تواند به فرصتی برای اشتغالزایی و استفاده از استعدادهای نسل جوان باشد.

رئیس اتاق بازرگانی البرز گفت: برای به فعلیت رساندن ظرفیت تولید باید از جزیره‌ای عمل کردن فاصله بگیریم و با تعامل برای استفاده از ظرفیت‌های خالی  تلاش کنیم.

46

کد خبر 1344496

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =