بی طرفی برگزار کنندگان انتخابات، موجبات اعتماد و مشارکت مردم را فراهم می کند

ما بعنوان کارگزاران نظام، مجد و سرفرازی بیش از پیش نظام طبق منویات مقام معظم رهبری را در نهایت اتحاد و انسجام، دنبال می کنیم و در این مسیر بجز جلب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، هیچ سمت، سو و سلیقه شخصی را دخیل نخواهیم کرد.

به گزارش خبرآنلاین استان البرز  شهبازی در جلسه ستاد انتخابات استان که روز شنبه برگزار شد، ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه (س)، با اشاره به اینکه سال ۹۸ یکی از سال های پر فراز و نشیب کشور و همچنین منطقه بود، افزود: حوادث و اتفاقات بسیاری را در حوزه های مختلف شاهد بودیم.
وی ادامه داد: دشمنان، اقتصاد کشور را نشانه گرفته اند تا عرصه را به مردم تنگ کنند و به هدف اصلی خود تحت عنوان عدم مشارکت در انتخابات و عدم حمایت مردم از منافع و مصالح کشور، برسند.
شهبازی با بیان اینکه کاندیداها به قانون انتخابات و روند برگزار آن اشراف کامل دارند، گفت: وظایف کاندیداها، هیات های اجرایی و نظارت انتخابات طبق قانون مشخص است.
وی افزود: برای مردم کاندیدایی حائز اهمیت است که در راه حل مشکلاتشان گام بردارد از این رو سمت و سویی را مد نظر ندارند.
استاندار اضافه کرد: بی طرفی ما بعنوان برگزار کنندگان انتخابات، موجبات اعتماد و مشارکت حداکثری مردم را فراهم می کند.
وی حضور گسترده مردم پای صندوق های رای تاثیر بسزایی در افزایش اقتدار و امنیت میهن اسلامی دارد، گفت: مشارکت حداکثری مردم عامل رشد و شکوفایی کشور است چراکه امنیت مهمترین مولفه توسعه در هر کشوری است.

۴۶

کد خبر 1352821

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =