۰ نفر
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۷
ملاک انتخاب نماینده باید شایستگی باشد

کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در نشست با اصحاب رسانه ملاک انتخاب نماینده را شایستگی عنوان کرد.

به گزارش خبرآنلاین از لرستان، «امیرناصر غلامرضایی» افزود: مجلس محلی برای رایزنی با مقامات کشوری برای مطلع کردن مسئولان  از حال و روز لرستان است تا اهداف و آمال جوانان و مردم این سرزمین از دست نرود.

وی اظهار کرد: در نظر دارم اتاق فکری جامع و اصولی متشکل از متخصصین و دکترای شاخص از هر  طایفه ای از لرستان تشکیل که طرح ها و رایزنی با متخصصین طوایف چاره ساز مشکلات استان باشد.

وی گفت: افزایش خانواده فقیر و تهی دستی در لرستان افتخار نیست بلکه اعتلای کرامت مردم در کنار رونق اقتصادی مهم است.

غلامرضایی یکی از برنامه ها را مبارزه با اجرای غلط اصل ۴۴ قانون اساسی دانست و عنوان کرد: وقتی مواد اولیه و نقدینگی کارخانه‌ها را أدمین نمی‌کنند و در صادرات به آنها کمک نمی‌کنند یعنی عمداً آنها را ورشکست می‌کنند تا بعد به بخش خصوصی واگذار کنند که مثال بارز آن «پارسیلون» است و باید جلوی این کار گرفته شود.

این کاندیدا عنوان کرد: یکی از ریشه های فساد در کشور و استان ما سیاسی است و عدالت در گزینش و چینش افراد متخصص و متبحر در تمامی حوزه های مدیریتی اجرا نمی شود

غلامرضایی گفت: در بین  دو طیف اصلاح طلب و اصولگرا همواره افراد فرصت طلب منبع فساد سیاسی و اقتصادی هستند و با سو استفاده از مبانی و مفاهیم سیاسی، حق مردم را پایمال می کنند.

وی بیان کرد: در پیشنیه کاری و سیاسی خود فاقد نقطه ضعف هستم و خودم را موظف به خادمی مردم می دانم و جا نمیزنم

غلامرضایی اظهار کرد: اگر مطابق با برنامه ای صحیح عمل شود می توان از اتاق فکر ظرفیتهای علمی، اجتماعی، اقتصادی، صنعتی،کشاورزی و…. در جهت کمک به توسعه یافتگی لرستان نهایت بهره را ببرد

وی تصریح کرد: با رأی آوردن یک جناح نباید اعضای شایسته حزب دیگر حذف شوند و هر کسی که قوی و کارآمد باشد فرقی نمی‌کند از چه حزبی باشد باید به فعالیت خود ادامه دهد و فرد ناشایست کنار برود.

46

کد خبر 1353908

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =